www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Aktywność fizyczna, sport - Wege sport.

Anonymous - Pią Kwi 20, 2012 16:48
Temat postu: Wege sport.
Ze strony o tym samym tytule,kulturysta weganin:

Oto mój przykładowy jadłospis z jednego dnia:

7:30 – banan, owsianka, płatki śniadaniowe z mlekiem sojowym
10:00 – banan
11:00 – potrawka dla dzieci z marchwi
12:15 – zupa z soczewicy, 3 hot dogi z parówkami z tofu, 500 ml soku z borówek, 850 ml wody
14:00 – banan
15:30 – 2 hot dogi
16:30 – 1 hot dog, banan, pomarańcza, 850 ml wody
18:00 – 2 batony energetyczne, nerkowce, 500 ml wody
19:15 – tofu bologna, sok pomarańczowy
21:00 – 3 hot dogi, wysokobiałkowy napój sojowy, multiwitamina, 1400 ml wody
23:00 – wysokobiałkowy napój sojowy, płatki śniadaniowe, nerkowce, 850 ml wody

W sumie: 4,250 kalorii, 277g białka, około 4,500 ml wody

Słaby jest :shock: ?

Tu Mike Mahler już trochę lepiej:

Na śniadanie zwykle wypijam koktajl białkowy z 50g izolatu białkowego z grochu i białka ryżowego w proszku. Do koktajlu dodaje łyżeczkę oleju kokosowego, mrożone owoce, np. jagody oraz przyprawy, takie jak cynamon, imbir, gałka muszkatołowa, które działają przeciwzapalnie. W dniu treningu wypijam taki koktajl również 30 min po ćwiczeniach. Mój przykładowy obiad to sałatka z różnych zielonych warzyw z olejem lnianym, awokado, ziarnami konopi i soczewicą. Dodaję również marchew, paprykę i humus. Kolacja składa się zwykle ze strączkowych (np. cieciorki, fasoli) z pestkami dyni i siekanymi migdałami. Do tego mnóstwo warzyw, takich jak szpinak, marchew, papryka, bazylia, słodkie ziemniaki, cukinia, pomidory itp.

Maad - Pią Kwi 20, 2012 21:39

Gavroche napisał/a:
3 hot dogi z parówkami z tofu


łał, chyba dziś nie zasnę, marząc o takich delycjach ;)

Molka - Pią Kwi 20, 2012 21:47
Temat postu: Re: Wege sport.
Gavroche napisał/a:

Tu Mike Mahler już trochę lepiej:

Na śniadanie zwykle wypijam koktajl białkowy z 50g izolatu białkowego z grochu i białka ryżowego w proszku. Do koktajlu dodaje łyżeczkę oleju kokosowego, mrożone owoce, np. jagody oraz przyprawy, takie jak cynamon, imbir, gałka muszkatołowa, które działają przeciwzapalnie. W dniu treningu wypijam taki koktajl również 30 min po ćwiczeniach. Mój przykładowy obiad to sałatka z różnych zielonych warzyw z olejem lnianym, awokado, ziarnami konopi i soczewicą. Dodaję również marchew, paprykę i humus. Kolacja składa się zwykle ze strączkowych (np. cieciorki, fasoli) z pestkami dyni i siekanymi migdałami. Do tego mnóstwo warzyw, takich jak szpinak, marchew, papryka, bazylia, słodkie ziemniaki, cukinia, pomidory itp.

Ja po czyms takim miałabym brzuch jak dynia. :)

zyon - Pią Kwi 20, 2012 22:05
Temat postu: Re: Wege sport.
Gavroche napisał/a:
11:00 – potrawka dla dzieci z marchwi

Pyszota :hah:

Ciekawe czy pieluchy dla dzieci tez nosi na silowni

Anonymous - Pią Kwi 20, 2012 23:30

Ale ile posiłków wcina,jedenaście chyba!
I wody chleje ostro.
Ta potrawka z marchewki tez mnie rozchichotala :)

zyon - Nie Kwi 22, 2012 00:15

Vege Hero! Smoczek tez pewnie stosuje!
Anonymous - Nie Kwi 22, 2012 08:46

Jak na taka ilośc kalorii,gość wyglada mizernie.
Pewnie siły nie ma.
Nie mogę znaleźć jego treningu.

instruktorka - Nie Gru 01, 2019 15:39

To super, że coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że dieta wegetariańska dla sportowców jest jak najbardziej odpowiednia. Polecam film The Game Changers - tam jest naprawdę sporo informacji na temat tego, jak dieta oparta na roślinach wpływa na wydolność i osiągnięcia sportowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group