www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Forum DobraDieta - dodanie do listy for dla programu tapatalk android

healer26 - Sob Sie 08, 2015 15:38
Temat postu: dodanie do listy for dla programu tapatalk android
Proszę o dodanie tego forum do listy na tapatalku dzięki temu nie będę musiał chodzić poszczególne tematy żeby zobaczyć kolejne odpowiedzi tylko odrazu dostaje informacje na telefon że ktoś odpowiedział zdany temacie coś typu subskrypcja naj założyłem nowe konto bo tamta jest jakis nieaktywny nie mogę się zalogować pozdrawiam

Najlepsze jest to wersja mobilna będzie duża czytelniejsza

vvv - Sob Sie 08, 2015 16:48

W temacie który Cię interesuje wysyłasz wiadomość zaznaczając "powiadom mnie gdy ktoś odpowie", można przy okazji napisać co Cię konkretnie interesuje.

http://s14.postimg.org/mygo0roc1/dd_powiadomienia.png


i dostajesz powiadomienie na podany email. W swoim profilu na forum masz też globalne opcje powiadomień o odpowiedziach na wątki.

Twój własny mail ma chyba opcję powiadomień sms-em, często da się także te powiadomienia ustawić czy tak czy nie w zależności od tego co mailem przyszło (nadawca, wyraz w temacie).

Powiadomienia mają sens gdy się dyskutuje w wątku na temat wątku, tu się raczej miele wszędzie o wszystkim.
8)

healer26 - Sob Sie 08, 2015 17:33

wiem dzieki wlasnie tak sobie ustawilem zaraz po zrobieniu nowego konta, co nie zmienia faktu ze jak przetestowalem ten tapatalk aplikacje to jeszcze wygodniej mi się czyta fora na telefonie

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group