www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Choroby - Wodniak jajowodu

margollaa - Czw Paź 08, 2015 14:03
Temat postu: Wodniak jajowodu
Witam ostatnio dowiedziałam się, że mam wodniaka jajowodu. poczytałam o tym w internecie no i nie wygląda to cieawie :( Chciałabym mieć dziecko, a z tego co wyczytałam z tym to ciężko o zajście w ciąże? Mój ginekolog sprawił wrażenie jak mi o tym mówił, że to nic groźnego i już sama nie wiem :(
Iwan - Czw Paź 08, 2015 14:36

Skoro diagnoza to wodniak, to musiała Ci się tam zakumulować woda, teraz trzeba dojść dlaczego ? Czyżbyś miała skłonności do gromadzenia wody w organizmie, może za dużo jej pijesz, może coś Ci się zablokowało w kanałach żylnych i krew się zatrzymuje. Właściwie to przyczyn może być... Najlepiej idź do lekarza medycyny naturalnej. Ja tak myślę, że lekarz ajurwedyjski na pewno wiedział by jak zadziałać, żeby przeciwdziałać,
możesz też do jakiegoś zielarza iść, bioenergoterapeuty - bo tak mi się wydaje, że może budowę ciała masz w stronę żywiołu wody i ziemii bardziej, a taka konstytucja ciała ma zazwyczaj skłonności do nagromadzania wody w tkankach. Kwestia tylko, dlaczego jajniki ?
Szukaj w okolicach jakichś "ludowców", bo lekarze, nie dość wielu ich szarlatanów sprzedanych firmom farmaceutycznym to w dodatku po co nagromadzenie wody w miejscu w organizmie leczyć chemią w pigłuce?
Proponuję w googlach lub okolicy szukać pod hasłami:
Lekarz medycyny chińskiej
Lekarz medycyny ajurwedyjskiej
Lekarz medycyny ludowej

margollaa - Czw Paź 08, 2015 14:58

Dzięki za podpowiedź, w sumie to z tym nadmiarem wody u mnie to raczej nie. Ogólnie mało wody pije.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group