Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Moja dieta
Autor Wiadomość
Wicuś

Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 4
Wysłany: Wto Paź 15, 2013 22:24   Moja dieta

Witam, mam pytanie do doświadczonych forumowiczów(only!!!), bez kłótni o szczegóły, niech każdy napisze coś o mojej planowanej diecie na siłownie, wzrost siły i masy(tylko mięśniowej). Także moje dane:
wiek: 21
wzrost: 186cm
waga: 77,5kg
biceps 33cm
w pasie 86cm
tkanka tłuszczowa na oko 15-17%
Dieta stosowana obecnie(prze ponad pół roku z różnymi odchyłami): Całkowite odrzucenie cukru(napoje, kolorowe wody cukier itp.), chleba, mleka(pijam za to śmietankę słodką 30% i spożywam sery). Jem mało węgli, ale nie liczę ile, owoce rzadko, nie przepadam, chyba, że maliny(mógłbym tonami jeść), ale sezon się skończył, miód 2-3 łyzeczki per day, warzywa do obiadu(surówka, ogórki, ziemniaki z masłem). Tłuszcz głównie brałem/biorę z masła, serów no i mięsa wieprzowego. Białko z jajek(standardowo dzień w dzień 3 jajka co najmniej, czasem i 10 żółtek surowych), wędlin, mięsa drobiowego, wieprzowego, też ryby raz w tygodniu(dodatkowo dość regularnie jakieś konserwy rybne). Pijam only wodę i herbatę ostudzoną, czasem jakiś sok świeży. Niestety alkohol gości w moim brzuchu dość regularnie, tzn. co tydzień większa ilość, w tyg. jakieś piwo w ilości jedno. Wszystko to jem nie licząc żadnych stosunków, instynktownie.
Na siłowni byłem pierwszy raz, także oczekuję szybkich wzrostów, na razie na klacie 70kg na start, martwy ciąg będzie u mnie mniej rozwijany, gdyż mam ch. Scheuermanna, tak samo muszę uważać z innymi obciążającymi plecy ćwiczeniami(planuję być mistzem techniki).

Wszystko o sobie powiedziałem, teraz plany są by mieć te 80-85kg czystej masy mięśniowej - taka myślę waga będzie optymalna. Mam na żywienie 500zł miesięcznie, stosunek jaki ułożyłem to 1,5x85kg/Bx2/100, a więc btw: 130/260/100.
Czy takie iloście trzymają się kupy ? Czy ktoś z was jada tak(btw) za 500zł ?
Czekam niecierpliwie na jakiekolwiek rady.
 
     
Fitstyler

Dołączył: 08 Lut 2017
Posty: 8
Wysłany: Śro Lut 08, 2017 08:47   

i jak tam?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved