www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Diety pozostałe - Przydalaby sie pomoc madrzejszych:) Zapraszam!

prestige - Pią Mar 28, 2008 14:45
Temat postu: Przydalaby sie pomoc madrzejszych:) Zapraszam!
Witam, mam 17 lat mierze 190cm a waze tylko 68kg;P Czy ktos moglby mi doradzic co mam zrobic,zjadac zeby cialka bylo wiecej?:D


Za udzielone odpowiedzi z gory dziekuje.

Hannibal - Pią Mar 28, 2008 15:10

zastosuj żywienie niskowęglowodanowe z dodatnim bilansem kalorycznym, a wtedy zdobędziesz masę mięśniową bez przybrania na masie tłuszczowej
ogólnie rzecz biorąc jedz tłusto, ze średnią ilością białka, no i niską węgli, czyli np. tłuszczu ilościowo 2-razy więcej niż białka, a węgli 50-70 g
na forum jest mnóstwo na ten temat info, więc zapraszam do lektury! :)

wiraha - Pią Mar 28, 2008 16:47

i trenuj silowo

pozd
WiRAHA

Rossignol - Pią Mar 28, 2008 22:47

Tak jak poprzednicy.

Duzo tluszczu, 2g białka na kg masy ciała i mało wegli na poczatek 70 jest spoko ja aktualnie jem 30g na dobe. Zapisz sie na silownie albo cwicz w domu. Przynajmniej unikniesz zalania sie tluszczem tak jak to jest na zwyklej wysokoweglowodanowce. :D Pozdro i masuj chlopcze masuj :D

zenon - Pią Mar 28, 2008 23:16

Zdrowy czlowiek moze spokojnie jest ilosci "wieksze" rzedu 70g weglowodanow.

Przeczytaj ksiazke Lutza.
Jedz produkty dobrej jakosc z dobrego zrodla i stosuj sie do powyzszych rad.

gudrii - Pią Maj 02, 2008 00:42

jak wyzej no i trening,trening...;)
Rossignol - Pią Maj 02, 2008 18:24

cos czuje ze autor zwatpil w moc diety :D
Rossignol - Nie Cze 01, 2008 21:59

Matti napisał/a:

Mieśnie pomiedzy nadgarstkiem a łokciem (jak to sie zwie??):


to sie zwie przedramie :D

Matti nie widze u Ciebie chyba najwazniejszej parti miesni mianowicie chodzi mi o plecy.

Oglnie robudowalem plecy podciaganiem na drazku.
Odkad chodze na silke to prawdziwego kopa dal mi martwy ciag i wioslowanie sztanga w opadzie tlowia oraz wioslowanie polsztanga. Naprawde cwiczenia kozackie poniewieraja ze masakra.

Oglnie teraz jade drazek nachwytem szeroko z ciezarem 7.5 kg u pasa x 10 powtorzen. Narazie slabo ale progress jest :D

zenon - Pon Cze 02, 2008 09:53

Kiedy ostatnio byles na basenie?
jurek 1946 - Pon Cze 02, 2008 11:03
Temat postu: Re: Przydalaby sie pomoc madrzejszych:) Zapraszam!
prestige napisał/a:
Witam, mam 17 lat mierze 190cm a waze tylko 68kg;P Czy ktos moglby mi doradzic co mam zrobic,zjadac zeby cialka bylo wiecej?:D


Za udzielone odpowiedzi z gory dziekuje.


Jeżeli chcesz dojśc do swojej wagi należnej a wtym wypadku ok. 85kg
a przytym nie jesteś zwolennikiem pięknych ramion i pleców to wystarczy że zastosujesz się do zalecen ŻO.i w takim układzie zastosujesz sie do ułożenia sobie jadłospisu w/g DO. z proporcjami BTW
jak 1:2,5 a weegli 50gr.Na początek moze to dac b-do 100gr t 250gr
i wegli 50 oczywiście przyu bilansie dobowym.Pamiętaj o zastosowaniu najlepszych produktów zalecanych przy tym żywieniu,jak jaja masło ,śmietana,sery ,mięso,tłuszcze twarde ,słonina,smalec łój


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group