www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Książki i artykuły - Dieta Saatchiego

Hannibal - Wto Kwi 01, 2008 09:18
Temat postu: Dieta Saatchiego
"Kolekcjoner sztuki Charles Saatchi stracił 25 kg dzięki diecie składającej się wyłącznie z jajek. Przykład wart naśladowania?"
http://zdrowie.onet.pl/26...,dartykuly.html

fragmenty:
"[...]"Rosnący dyskomfort i poczucie upokorzenia związane z otyłością w końcu przeważyły" - zwierzył się. Podjął więc radykalne środki. „Przez dziesięć miesięcy, aby pozbyć się nadwagi, na śniadania, lunch i obiad jadłem tylko jajka. Nie wyglądam jeszcze tak, jak powinienem, ale ubyło mi dużo ciała i pobiłem światowy rekord, jeśli chodzi o wysokość poziomu cholesterolu, jaki kiedykolwiek wystąpił u kogoś, komu jeszcze bije puls”.[...]"
"[...] - Po kilku dniach można mieć kwasicę i niedobór węglowodanów, który jest też dobrze znany w diecie Atkinsa – mówi Ursula Arens z British Dietetic Association. - Z upływem czasu powstają zaburzenia oddechowe, zaparcia, problemy jelitowe, odór siarkowy, odbijanie się o zapachu jajek. Zaczyna się mieć fantazje związane z jedzeniem, wizje rzeczy, których sobie odmówiliśmy. [...]"

:]

Sylka - Wto Kwi 01, 2008 11:55
Temat postu: Re: Dieta Saatchiego
Hannibal napisał/a:
Zaczyna się mieć fantazje związane z jedzeniem, wizje rzeczy, których sobie odmówiliśmy. ":]


;D ;D ;D

requiem - Pią Kwi 18, 2008 22:46

Sylka - co w tym śmiesznego?
na głodówce, a nawet na początku LC też się śni jedzenie ; )


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group