www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Choroby - Grzybica paznokci

edziaw1 - Wto Sie 19, 2008 13:18
Temat postu: Grzybica paznokci
Witam mam wielki problem ,załozylam sobie na slub żele na paznokcie i w gabinecie kosmetycznym zarazono mnie grzybicą ,drożdżakami,wyglada to okropnie.co parwda jest to na paznokciach kciukowych u rak ale boje sie ze moge przeniesc to na inne paznokcie.Lekarz dermatolog zalecił mi tabletki Orungal po ktorych bardzo zle sie poczulam,2 dni stosowanai tego leku wywolalo u mnie bóle wątroby,mdłości,ból głowy odstawiłąm go odrazu bo neimam zamairu truć się tym świństwem.Na diecie optymalnej jestem od 3 lat proszę mi podpowiedzieć czy jets opcja wprowadzić w swoja diete jakiś skladników ktore wyeliminuja te drozdzaki z paznokcia?bardzo was prosze o pomoc.
wiraha - Wto Sie 19, 2008 16:50

ja bym sprobowal 100% czysty olejek drzewa herbacianego - tylko nie taki do aromaterapii. mozna kupic go na necie albo w sklepach zielarskich

pozd
WiRAHA

edziaw1 - Wto Sie 19, 2008 17:25

napewno spróbuje i zamieszcze opinie....dzieki za info
Nelka - Nie Paź 04, 2009 17:17

Potwierdzam skuteczność olejku z drzewa hernacianego. Wymaga to jednak dużo czasu i cierpliwości. Polecam również tybetańska kuracje czosnkowa. Działa skutecznie, ale nie wystarczy czasu kuracji na całkowite wyleczenie. Dzięki za porady.
Nelka

Molka - Nie Paź 04, 2009 17:26

Rozumiem że olejek może pomóc po jakimś czasie, ale ileż można chodzić z grzybem na paznokciach? Drożdżycę leczy się łatwiej niż dermatofita i jeśli dotyczy paznokci rąk wystarczy posmarować kilka razy lamisilem i po grzybie, po co od razu doustny orungal?
poza tym takie domowe kuracje to tylko pozornie zaleczą grzyba, po pewnym czasie i tak wróci, to tylko kwestia czasu i sposobności...jakieś przeziębienie, osłabienie, stres i grzyb "wypełznie niczym larwa na światło dzienne"... :shock:

Nelka - Nie Paź 04, 2009 17:32

A jesli dotyczy paznokci nóg? jesli ma się do wyboru kuracje doustną na jakichs lekach niszczących wątrobę?
Anonymous - Nie Paź 04, 2009 17:40

Nelka napisał/a:
A jesli dotyczy paznokci nóg? jesli ma się do wyboru kuracje doustną na jakichs lekach niszczących wątrobę?

Nelka.Kilka lat temu miałam półtora miesięczną kurację antybiotykowa,potem i tak brałam co jakiś czas antybiotyki.Efekt był taki,że nabawiłam się drożdżycy przewodu pokarmowego i zaczynała się grzybica paznokci.Dostałam Orungal ,po którym zaczęła boleć mnie wątroba ,ale brałam -nie było wyjścia.Podleczyłam się ,przestałam brać Orungal,ale nie zmieniłam diety,toteż nastąpił nawrót i tak kilka razy,zanim pojęłam,że wpływ na to wszystko ma moje odzywianie.Wzięłam ostatni raz Orungal i jednocześnie zmieniłam dietę i wyszłam wreszcie na prostą.

Nelka - Nie Paź 04, 2009 17:44

totez ja stosuję 100% olejek z drzewa herbacianego. nic doustnego. Efekty sa i o to chodzi.
Anonymous - Nie Paź 04, 2009 18:01

Nelka napisał/a:
Efekty sa i o to chodzi.

To najważniejsze.Dodam,że przez jakieś 3 lata brałam non stop Trilac i robiłam sobie biojogurt .
Skład ;śmietana,mleko i kilka kapsułek Trilacu.

kiwi4 - Nie Paź 04, 2009 18:21

Czosnek to dobry sposób, babciny sposób, który lepiej niszczy drożdżycę jelitową i grzyby na stopach, rękach ,czyli selen. Mozna dodatkowo zastosować srebro koloidalne, jest w Aptece lub w Zielarskim. Przeczytać można o nim również w internecie.
figa - Nie Paź 04, 2009 18:46

Czy to srebro jest do smarowania?
Mój mąz ma na nodze i pomaga mu tylko maść lorlidan .
,ale tylko wtedy kiedy smaruje . W zasadzie jest od tego uzależniony .
Inne ziołowe maści odpadają . Pani doktor powiedziała ,ze to od żylaka
a ja mysle ,ze od nadmiaru napojów wyskokowych.

Anonymous - Nie Paź 04, 2009 19:15

Od żylaka to pani doktór ma grzyba na mózgu. Napoje wyskokowe same w sobie też nie są przyczyną. Ogólnie osłabienie organizmu. Oczywiście kiedy organizm jest osłabiony każda silna trucizna jest niewskazana.

Ja nie wiem o jakiej grzybicy mówimy ale mi pomogły - oczyszczenie organizmu, unikanie trucizn i odpowiednie odzywianie, ziółka do picia i kąpiele w ziołach. Bez trilacow i innych superśrodków.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group