www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Hyde Park - Twoja opinia o suplementach diety

arek50 - Nie Gru 21, 2008 13:37
Temat postu: Twoja opinia o suplementach diety
Witam,

Mam problem i liczę na Twoją pomoc. Właśnie mam do zrobienia raport na temat suplementów diety. Mam sporą wiedzę na temat suplementów, jednak chciałbym w raporcie zawrzeć informacje, które są najbardziej istotne dla Ciebie. Jak już mi pomożesz, to wyślę go Tobie za darmo, gdy skończę.

W zamian za wypełnienie krótkiej ankiety proponuję Tobie wiele korzyści. Pierwszą dostaniesz już po dokładnym udzieleniu odpowiedzi na pytania.
Jest to bardzo interesujący newsletter na temat zdrowia, suplementów diety i kosmetyków naturalnych.
O kolejnych wartościowych prezentach dowiesz się, jak już wejdziesz na stronę z ankietą.

Oto link do ankiety:
Twoja opinia o suplementach

Dziękuję Tobie za pomoc

kiwi4 - Nie Gru 28, 2008 10:24

Każdy sposób na badanie rynku jest dobry, tu nie trzeba się nabiegać i nagadać ;D :x
arek50 - Pon Gru 29, 2008 00:23

Ponieważ poprzedni link został dziś wyłączony, a bardzo mi zależy na Waszych opiniach podaję nowy link.
Twoja opinia o suplementach aktualny

Dziękuję za pomoc

ala - Śro Gru 31, 2008 18:43
Temat postu: Re: Twoja opinia o suplementach diety
arek50 napisał/a:
Witam,

Mam problem i liczę na Twoją pomoc. Właśnie mam do zrobienia raport na temat suplementów diety. Mam sporą wiedzę na temat suplementów, jednak chciałbym w raporcie zawrzeć informacje, które są najbardziej istotne dla Ciebie. Jak już mi pomożesz, to wyślę go Tobie za darmo, gdy skończę.

W zamian za wypełnienie krótkiej ankiety proponuję Tobie wiele korzyści. Pierwszą dostaniesz już po dokładnym udzieleniu odpowiedzi na pytania.
Jest to bardzo interesujący newsletter na temat zdrowia, suplementów diety i kosmetyków naturalnych.
O kolejnych wartościowych prezentach dowiesz się, jak już wejdziesz na stronę z ankietą.

Oto link do ankiety:
Twoja opinia o suplementach

Dziękuję Tobie za pomoc


Są komuś na DO potrzebne suplementy? Bo mnie nie! ;)

ala - Śro Gru 31, 2008 18:43
Temat postu: Re: Twoja opinia o suplementach diety
arek50 napisał/a:
Witam,

Mam problem i liczę na Twoją pomoc. Właśnie mam do zrobienia raport na temat suplementów diety. Mam sporą wiedzę na temat suplementów, jednak chciałbym w raporcie zawrzeć informacje, które są najbardziej istotne dla Ciebie. Jak już mi pomożesz, to wyślę go Tobie za darmo, gdy skończę.

W zamian za wypełnienie krótkiej ankiety proponuję Tobie wiele korzyści. Pierwszą dostaniesz już po dokładnym udzieleniu odpowiedzi na pytania.
Jest to bardzo interesujący newsletter na temat zdrowia, suplementów diety i kosmetyków naturalnych.
O kolejnych wartościowych prezentach dowiesz się, jak już wejdziesz na stronę z ankietą.

Oto link do ankiety:
Twoja opinia o suplementach

Dziękuję Tobie za pomoc


Są komuś na DO potrzebne suplementy? Bo mnie nie! ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group