www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Aktywność fizyczna, sport - Czy są jakieś zdrowe odżywki

lovebefit - Pon Lut 16, 2015 14:36
Temat postu: Re: Czy są jakieś zdrowe odżywki
Pioter napisał/a:
Temat napewno poruszany już wiele razy, ale chciałbym sie was zapytać czy stosujecie jakieś odżywki będąc na low carb??
Chodzi mi o jakieś kwasy tłuszczowe np. omega 3 lub białkowe odżywki bo gainery na low carb raczej odpadają. Wiadomo większość z nich to , ale moze jest coś co mógłbym dożucić do koryta? Pytam gdyż tak sobie myśle, ze odżywki muszę byc produkowane przy pomocy odczynników chemicznych czyli napewno nie są obojętne dla organizmu, ale jeżeli jest coś co polecacie i jest godne uwagi to z chęcią posłucham...


Jeśli chodzi o odżywki i suplementy, to są firmy, które mają na swoje produkty badania i atesty do wglądu, jako pewnik podanego składu bez jakiejś chemii i syfu w środku. Ja mogę polecić Ci białko WPC od kfd. Do wyboru masz naturalne lub smakowe.

Moveo-Sport_pl - Nie Mar 01, 2015 11:22

Oczywiście,że są takie odzywki jednak też ich cena jest o wiele wyższa niż niż tanich podróbek które zamiast pomóc tylko psują efekt i niszczą nasz organizm,jeżeli szukasz dobrych producentów to chętnie pomożemy,mamy w tej kwestii duże doświadczenie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group