www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Diety niskowęglowodanowe - Po tłuszczu głupiejemy haha

Pioter - Pon Mar 15, 2010 08:30
Temat postu: Po tłuszczu głupiejemy haha
http://odkrywcy.pl/kat,11...g4sticaid=69cf9

Co za bzdury piszą o tłuszczu, a na zdjęciu pokazane są fast foody. I znowu nie dali szczurom odpowiedniego okresu do adaptacji. Swoją drogą to ciekawe czym ich karmili? Czyżby tymi pączkami, hamburgerami i frytkami czyli głównie węglowodanami prostymi z utlenionym tłuszczem pewnie jeszcze odgrzewanymi w mikrofali. Co za bzdury i ludzie to czytają, a później boją się tłuszczu jeść.

Hannibal - Pon Mar 15, 2010 09:09
Temat postu: Re: po tłuszczu głupiejemy haha
Pioter napisał/a:
Czyżby tymi pączkami, hamburgerami i frytkami czyli głównie węglowodanami prostymi z utlenionym tłuszczem pewnie jeszcze odgrzewanymi w mikrofali.

pączki, hamburgery, frytki to w zdecydowanej większości węglowodany złożone :-)
oczywiście oczyszczone, słabego sortu, połączone z marnymi tłuszczami, a wszystko podgrzewane generując kupę toksyn powstałych podczas owej obróbki

lalek - Pon Mar 15, 2010 16:38

oni tak to my tak :shoot:

wegetarianie mają mniejsze mózgi :shoot:

http://www.second-opinion...ler-brains.html

the meat eater - Pon Mar 15, 2010 18:52

na początku diety zauważyłem zdecydowany skok w jakości pracy mózgu ale później coś się chyba załamało

muszę przyznać że na tłustej diecie zdarzają mi się zrywy pamięci...tzw lapsy.....trwają krótko i przypominam sobie ale się zdarzają.....nie wiem czy wynika to z przeładowania pamięci bo sporo czytam i się uczę.....czasami nawala mi tez pamięć krótkotrwała a objawia się to tym że na sekundę dwie zapominam co miałem właśnie zrobić....

są to raczej incydenty niż reguła ale są....nawet mnie to nie martwi.....

napisze kiedyś jak będę miał czas o zmianach w sferze psychiki po przejściu na diete low carbo bo to jest temat który warto poruszyć a który tez poniekąd tyczy się pracy mózgu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group