www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Diety pozostałe - Dieta Cambridge.

masza - Wto Mar 23, 2010 00:07
Temat postu: Dieta Cambridge.
A co z dietą Cambridge ? Czy ktoś z was stosował lub coś na jej temat wie?
Pozdrawiam wszystkich :papa:

rakash - Wto Mar 23, 2010 10:20

A co ma być, dieta Cambridge to dieta odchudzająca.
r.ewelka - Wto Mar 23, 2010 12:51

Dieta oparta jest na białku, poza tym je się 3 posiłki dziennie (kobiety) z... i tu uwaga:
TOREBKI! Takie torebki trzeba zakupić, tak jakby licencję na tę dietę. Może to i działa, ale tak jak Rakash napisał, jest to dieta chyba tylko po to żeby schudnąć, efekt jojo murowany. Dieta dla tych których przerasta poczytanie, ułożenie sobie zdrowego jadłospisu i trzymanie się tego. Nie wiem, tu jest pytanie o zasadność diet nie tylko wysokobiałkowych, ale takich diet instant - przecież w diecie chodzi o to żeby nauczyć się zdrowo odżywiać na zawsze. Wszelkie koktajle zamiast normalnego posiłku, czy też zupki z proszku - no nie wiem, może tak gadam bo nie wiem jak to jest być uzależnionym od jedzenia 130-kilowym człowiekiem. Ale tym bardziej w takim przypadku trzeba się wziąć za siebie. Nie, rozum mi podpowiada, że należy od takich diet się trzymać z dala. I nie dawać zarabiać naciągaczom.

Ekosfera_pl - Śro Mar 31, 2010 12:30

Dokładnie tak. Wg mnie to nic innego jak kolejny ludzki wymysł i sposób na wyciąganie pieniędzy. Znam kilka lepszych diet i sposobów na to aby osiągnac zamierzony cel.
lolka - Nie Lut 17, 2013 14:36

Pozwolę odświeżyć... jest tu na forum ktoś kto dietę stosuje? zna?
Ja zaczynam zbierać informacje, wertuję stronę www i powiem, że całkiem fajnie i obiecująco wygląda.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group