www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Hyde Park - Zmarł Prezes Adam Jany

Witold Jarmolowicz - Pon Sie 16, 2010 19:57
Temat postu: Zmarł Prezes Adam Jany
Dziś, po długiej i ciężkiej chorobie zmarł Prezes Adam Jany.
Świeć Panie nad jego duszą.
Uszanujmy w tym temacie powagę śmierci, składając tutaj
wyrazy smutku.
JW

Do dyskusji o sprawach zdrowotnych zapraszam do działu Diety niskowęglowodanowe w temacie Rak po latach DO

MONIKAW - Pon Sie 16, 2010 22:45

[quote="Witold Jarmolowicz"]
MONIKAW napisał/a:

Panie Witoldzie przecież rozmawiając o przyczynie śmierci nie naruszamy jej powagi.
Mamy milczeć a umierać mają kolejni. Przecież można o Zmarłym rozmawiać z SZACUNKIEM.

Tak to rozumiem i chciałbym, żebyśmy wszyscy tak to rozumieli.
JW

PS. Jedyne, na co uskarżał się Zmarły, to dna moczanowa, z której, jak twierdził, wyleczyła go DO i uratowała przed inwalidztwem. Był naprawdę sprawny fizycznie, z badań prof. Pilisa wyszło rzeczywiście, że miał trochę podwyższony poziom kwasu moczowego, o jakąś 1/3 ponad normę. Poza tym był okazem zdrowia do czasu wystąpienia tej strasznej choroby.[/quote
Panie Witoldzie to są bardzo cenne informacje.
Własnie czytając takie rzeczy postanowiłam zmniejszyć ilość tłuszczu w diecie, trafiłam na to forum, czuję się świetnie.Z szacunkiem jak najbardziej ale nie pod dywan.

M i T - Pon Sie 16, 2010 22:48

Witold Jarmolowicz napisał/a:
Nikt zdrowy, a szczególnie zdrowi faceci, nie zajmuje się żadnym żywieniem, ani DO, ani wegetarianizmem.


Ciekawe, że tak pochopnie Pan rzuca ogólnikami. A może raczej jest tak, że zwyczajnie nie spotkał Pan takie osoby jak dotychczas? Co nie jest tożsame z tym, że "nikt zdrowy" nie interesuje się żywieniem.

Tomek np. bardzo dawno temu aktywnie stosował wegetarianizm będąc zdrowym nastolatkiem. Również będąc zdrowym zainteresował się ŻO. Ja też na zdrowie nie narzekałam kiedy postanowiłam wypróbować ŻO jakieś 5 lat temu. Potem zaczęłam zgłębiać tematykę dalej.

Widzi Pan, już zna Pan co najmniej 2 osoby, które stosowały ŻO nie z powodów choroby. Może więc Pan zmodyfikować swoje wcześniejsze kategoryczne twierdzenie.

Marishka

MONIKAW - Pon Sie 16, 2010 22:52

Raczej należałoby użyć słowa wiekszość ludzi a nie nikt.
Mam koleżankę wegetariankę zupełnie zdrową.
Moja cała rodzina czyta etykietki szukajac w miarę zdrowego jedzenia.

rakash - Pon Sie 16, 2010 22:54

Mówienie że ŻO stosują tylko niezdrowi nie jest oczywiście prawdą. Ale w dużej mierze przyciąga ona jednak ludzi z problemami. Przeważnie takimi z którymi nie daje rady medycyna i my sami. Te mniejsze problemy raczej nie są powodem szukania diet.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group