www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Odchudzanie - Ekspresowe chudnięcie

jerzyk - Wto Wrz 07, 2010 09:30
Temat postu: Ekspresowe chudnięcie
Jak ktoś chce szybko schudnąć to polecam:
http://www.rp.pl/artykul/...ety-Dukana.html

seanor - Wto Wrz 07, 2010 12:33

Dieta jest dobra dla jej twórcy-daje za...ą kasę - jak widać. Ale tylko do momentu otrzymania w darze DNY MOCZANOWEJ/podagry-gonagry/. Potrwa to ok 4-ch miesięcy. Gdy rano nie doczłapiesz do kibla i będzisz wył/a z bólu , pozdrów Dukana , hehehe.
Przewalony wtedy Twój los.
To nie ostrzeżenie - to pewnik!!!

Odchudzałem się białkiem 28 lat temu-bez Dukana.

jerzyk - Wto Wrz 07, 2010 20:59

seanor napisał/a:
Dieta jest dobra dla jej twórcy-daje za...ą kasę - jak widać. Ale tylko do momentu otrzymania w darze DNY MOCZANOWEJ/podagry-gonagry/. Potrwa to ok 4-ch miesięcy. Gdy rano nie doczłapiesz do kibla i będzisz wył/a z bólu , pozdrów Dukana , hehehe.
Przewalony wtedy Twój los.
To nie ostrzeżenie - to pewnik!!!

Odchudzałem się białkiem 28 lat temu-bez Dukana.

A tak bardziej konkretnie.

zenon - Wto Wrz 07, 2010 21:15
Temat postu: Re: Ekspresowe chudniecie
jerzyk napisał/a:
Jak ktos chce szybko schudnac to polecam...

... obciac noge :hah: :hihi:

_flo - Wto Wrz 07, 2010 21:28

uuu Zenon zaraz ORMO zgłosci Cię do moderacji, a potem banik niechybnie, o ile oczywiście nie wyrazisz chęci poprawy i wsółpracy z władzą i systemem, jak wzorowy obywatel forumowicz Niedzwiedz.
Anonymous - Śro Wrz 08, 2010 01:32

_flo napisał/a:
uuu Zenon zaraz ORMO zgłosci Cię do moderacji, a potem banik niechybnie, o ile oczywiście nie wyrazisz chęci poprawy i wsółpracy z władzą i systemem, jak wzorowy obywatel forumowicz Niedzwiedz.

Flo, no niestety czasami tak bywa, ze w czasie polowania z nagonka na "niedzwiedzia"
zostaje zastrzelony "mysliwy" a inni ciezko ranni. :hihi:

Nieprawdaz moja droga? 8-)
.

jerzyk - Śro Wrz 08, 2010 07:56
Temat postu: Re: Ekspresowe chudniecie
zenon napisał/a:
jerzyk napisał/a:
Jak ktos chce szybko schudnac to polecam...

... obciac noge :hah: :hihi:


Przestań już z tym obcinaniem, chyba że sobie ale nie tylko nogę ale i głowę.
Ja polecałem nie dietę Dukana ale sam artykuł.

zyon - Śro Wrz 08, 2010 10:17
Temat postu: Re: Ekspresowe chudniecie
zenon napisał/a:
jerzyk napisał/a:
Jak ktos chce szybko schudnac to polecam...

... obciac noge :hah: :hihi:


Mylisz chudniecie z utrata wagi :-)

bejrutek - Śro Wrz 08, 2010 10:44

Cytat:
uuu Zenon zaraz ORMO zgłosci Cię do moderacji, a potem banik niechybnie, o ile oczywiście nie wyrazisz chęci poprawy i wsółpracy z władzą i systemem, jak wzorowy obywatel forumowicz Niedzwiedz.


:hug: moja szkoła ;) :-)

Cytat:
Flo, no niestety czasami tak bywa, ze w czasie polowania z nagonka na "niedzwiedzia"
zostaje zastrzelony "mysliwy" a inni ciezko ranni. :hihi:

Nieprawdaz moja droga? 8-)


ubaw trwa :-)

Cytat:
Główne niebezpieczeństwo to możliwość wzrostu poziomu cholesterolu we krwi. Poza tym ponieważ głównym składnikiem diety są białka, pojawiają się niedobory witamin: B1, B5, C, K, i minerałów: chromu, fosforu, magnezu i potasu. Należy je uzupełniać, np. preparatami witaminowymi.


dla mnie ta dieta zbyt drakońska, jak każda popularna, która jest bardziej pw sobie produktem marketingowym.. z tej diety wynika, że oprócz szybkiej utraty masy, można stracić zdrowy rozsądek i trochę zdrowia..
Konkluzja jest taka, że nie można stracić szybko masę ciała i być zdrowym , albo zdrowszym..

zyon - Śro Wrz 08, 2010 11:00

Dla wielu najwazniejszy jest skutek a tak czy siak bedac szczuplejszym o te 18 kilo kazdy jest zdrowszy niz bedac ciezszy o nie. No i w ksiazkach dukana nie ma kosmitow, magicznych urzadzen i Bena10 z omnitrixem.
bejrutek - Śro Wrz 08, 2010 11:40

ale tu chodzi o to w jaki sposób..

gdzie jest napisane, że nie ma innych metod?

wolę zejść tylko 10kg niż 18 kg, nawet w dłuższym czasie ale tradycyjnymi metodami, czyli trochę mniej jedzenia, zadbać o jego jakość i więcej ruchu.. wyjdzie mi na zdrowie, jeśli nie będę przesadzał..

po co się tak zamęczać takimi dietami?

zyon - Wto Wrz 21, 2010 10:33

Mam znajomych, ktorym staram sie wyperswadowac te diete. Nic nie dociera, normalnie przeczetali te ksiazki, i ciagle je czytaja i cytuja i sie powoluja, grochem o sciane mowienie do nich.
Hannibal - Wto Wrz 21, 2010 10:47

zyon napisał/a:
Mam znajomych, ktorym staram sie wyperswadowac te diete.

Nie ma sensu.
Można raz coś powiedzieć, wytłumaczyć w razie potrzeby i zaoferować swoją pomoc, jeśli będą jej potrzebowali. Potem lepiej się nie narzucać.
Zasada 6 razy N mówi - "nikt nigdy nikogo niczego nie nauczył" :)

zyon - Wto Wrz 21, 2010 10:51

Byc moze, nikogo na sile sie nie udwiadomi. Oby nie bylo za pozno, jedno z nich jest po nowotworze.
Witold Jarmolowicz - Wto Wrz 21, 2010 12:01
Temat postu: Re: Ekspresowe chudnięcie
jerzyk napisał/a:
Jak ktoś chce szybko schudnąć to polecam:
http://www.rp.pl/artykul/...ety-Dukana.html

Dlaczego tamten pismak napisał:
Cytat:
...przedstawił program diety białkowej, mylnie niekiedy zwanej proteinową.

Czy mu się wbiło w rozumek, że proteiny, to ekstrakt białkowy występujący tylko w odżywkach proteinowych?
Francuz raczej używał właśnie pojęcia protéine - białko, proteiny.
JW

Witold Jarmolowicz - Wto Wrz 21, 2010 12:09

seanor napisał/a:
Dieta jest dobra dla jej twórcy-daje za...ą kasę - jak widać. Ale tylko do momentu otrzymania w darze DNY MOCZANOWEJ/podagry-gonagry/. Potrwa to ok 4-ch miesięcy. Gdy rano nie doczłapiesz do kibla i będzisz wył/a z bólu , pozdrów Dukana , hehehe. Przewalony wtedy Twój los. To nie ostrzeżenie - to pewnik!!!
Odchudzałem się białkiem 28 lat temu-bez Dukana.

Też jestem przeciwny takiej wynaturzonej diecie.
Z drugiej strony, jak to było z Eskimosami, którzy przy masie ciała 60kg zjadali 1,5kg mięsa codziennie i więcej?
Fakt, jedli też tłuszcz, ale mimo wszystko tego białka było ponad 300g.
I to dla takich mikrusów.
Oni też wyli z bólu przez trzydzieści lat?
Może ich ratowało to, że nie musieli człapać do kibli, bo ich nie mieli? :-)
Poranka też nie mieli podczas nocy polarnej. :-)
JW

Neska - Wto Wrz 21, 2010 13:27

Nie taka zla ta Dieta Dukana, tylko lekko trzeba ja zmodyfikowac - to bialko niech zostanie, bez tluszczu ok, wydaje mi sie , ze tluszczu strukturalnego sie ni e uniknie i chyba Dukan to przewidzial, nie ma produktow beztluszczowych, ja bym dodala troche Omega-3 i oliwy do salatek, ale niewiele, max 2 lyzki dziennie.
Dodalabym tez warzywa i ww w ilosci optymalnej czyli ponizej 100g/dz. A tluszcz by sie wzielo z siebie.
Natomiast po schudnieciu to juz szkodliwa dieta.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group