www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Choroby - Dretwienie rak

zyon - Pią Wrz 10, 2010 10:36
Temat postu: Dretwienie rak
Znajomy to ma, z tego co mowil wydal juz sporo kasy na tradycyjnych konowalow i badania i nic. Z tego co mowil jest to dziwne dretwienie koncowek palcow i tracenie w nich czucia, cos w stylu odretwienia jakie sie czuje po przespaniu nocy lezac na rece. W dodatku jakies takie biale te palce sie robia i czesto zimne ma rece jak i stopy. Wiecie co to moze byc?
krzysztof2 - Pią Wrz 10, 2010 10:47

WITAJ Zyon :hug:

Przyczyn może być dość sporo .
Jedna z nich - co zdarza się dość często w przypadku drętwienia kończyn , uczucia zimna kończyn - jest niski poziom b12.
Moza zrobić odpowiedni test na wit. B12.

Zwykły test z krwi a także test określający poziom HOMOCYSTEINY we krwi lub w moczu
szerzej:
http://www.dobradieta.pl/...p=114972#114972


POZDRAWIAM Z ZIELONEJ GÓRY :papa:

sylwiazłodzi - Pią Wrz 10, 2010 12:20

krzysztof dzięki za link trafiłam na ciekawe teksty.

poszukam cos o tym drętwieniu rąk swoimi sposobami

:hug:

rakash - Pią Wrz 10, 2010 12:47

Niech spróbuje posuplementować magnez, powiedzmy przez miesiąc. Ale to tylko jako badanie.
brajan30 - Nie Wrz 12, 2010 01:37
Temat postu: Re: Dretwienie rak
zyon napisał/a:
Znajomy to ma, z tego co mowil wydal juz sporo kasy na tradycyjnych konowalow i badania i nic.

Pozostaje pytanie dlaczego nikt nie weźmie się za takich naciągaczy i oszustów? co to za lekarz który nie potrafi zdiagnozować przy pomocy badań? Takim należy od razu odbierać uprawnienia.

sylwiazłodzi - Nie Wrz 12, 2010 01:43

rakash napisał/a:
Niech spróbuje posuplementować magnez, powiedzmy przez miesiąc. Ale to tylko jako badanie.


mogę o sobie przez pryzmat Dziecięcego porażenia mózgowego, które mam. Daje sie rady by suplementowac w celu poprawienia pracy mięśni, bo sa kurcze. Brałam jeszcze przed dietą, nie pomagało, albo na moment, im dłuższy czas nie było polepszeń. Jak przeszłam na dietę, przeszło. Wraca mniej nasilone gdy coś podjadam:słodycze itp.

poszukam w postach dr.Witoszek z różnych miejsc. Wiem ,że pisał o tym w łuszczycy-poranne drętwienie rąk itp ale dokładniej poszukam itp.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group