www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Przedstaw się - Dzień dobry

P1wel - Wto Gru 14, 2010 17:54
Temat postu: Dzień dobry
Serdecznie się z wami witam. Jakiś czas już odwiedzam forum i zainteresowałem się dietą niskowęglowodanową. Mam i czytam książkę Lutz'a coś jeszcze zakupię.
Pewne dobre zwyczaje żywieniowe już mam- nie jem białego pieczywa a słodycze ograniczyłem do minimum. Także ta dieta wydaje mi się bliska no i z sensem.

Mariusz_ - Wto Gru 14, 2010 18:28

No i super. Mam nadzieje, że używanie organu zwanego mózgiem (samodzielne myślenie zdroworozsądkowe 30gB-200gT-20gWw) nie jest Ci obce? :)
Witam ;) i na zdrowie

Molka - Wto Gru 14, 2010 19:11

Mariusz_ napisał/a:
No i super. Mam nadzieje, że używanie organu zwanego mózgiem (samodzielne myślenie zdroworozsądkowe 30gB-200gT-20gWw) nie jest Ci obce? :)
Witam ;) i na zdrowie

30gB-200gT-20gWw - czemu tak? co to jest?

Kangur - Wto Gru 14, 2010 19:23
Temat postu: Re: Dzień dobry
P1wel napisał/a:
Serdecznie się z wami witam. Jakiś czas już odwiedzam forum i zainteresowałem się dietą niskowęglowodanową. Mam i czytam książkę Lutz'a coś jeszcze zakupię.
Pewne dobre zwyczaje żywieniowe już mam- nie jem białego pieczywa a słodycze ograniczyłem do minimum. Także ta dieta wydaje mi się bliska no i z sensem.

A jak wyglada to minimum?

Hannibal - Wto Gru 14, 2010 19:56

Molka napisał/a:
30gB-200gT-20gWw - czemu tak? co to jest?

to jest elitarna wersja ŻO 8-)

Molka - Wto Gru 14, 2010 20:07

Hannibal napisał/a:
Molka napisał/a:
30gB-200gT-20gWw - czemu tak? co to jest?

to jest elitarna wersja ŻO 8-)

to chyba jakas wypaczona odmiana diety optymalnej :-)

P1wel - Wto Gru 14, 2010 20:07
Temat postu: Re: Dzień dobry
Kangur napisał/a:
P1wel napisał/a:
Serdecznie się z wami witam. Jakiś czas już odwiedzam forum i zainteresowałem się dietą niskowęglowodanową. Mam i czytam książkę Lutz'a coś jeszcze zakupię.
Pewne dobre zwyczaje żywieniowe już mam- nie jem białego pieczywa a słodycze ograniczyłem do minimum. Także ta dieta wydaje mi się bliska no i z sensem.

A jak wyglada to minimum?


Dwa batony na tydzień.

Hannibal - Wto Gru 14, 2010 20:13

Molka napisał/a:
to chyba jakas wypaczona odmiana diety optymalnej :-)

no może z lekka za dużo fatu, ale przy 180 g to jest proporcja 1:6, kapłańska :)
1:6:0,8

Mariusz_ - Nie Gru 19, 2010 13:42

Molka napisał/a:

to chyba jakas wypaczona odmiana diety optymalnej :-)


pkt 1)To dla tych co im optygramatura przysłoniła mózg i oczy :P i samodzielne myślenie sprawia im bardzo duzy problem
oraz
czy się stoi czy się leże zawsze się należy pkt1 mało B dużo T i mało W

Takich z optygramaturą na forum paru by się znalazło, niektórzy to na ochotnika się zgłaszają do odp przy tablicy :D hehhe
Na niewygodne pytania rzadko można oczekiwac odp.

kiwi4 - Nie Gru 19, 2010 14:09

P1wel :viva: witam Cię w uśmiechniętym zimowym nastroju i pozdrawiam :-)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group