www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Przedstaw się - Jestem Sylwia

selawi - Śro Lut 16, 2011 15:16
Temat postu: Jestem Sylwia
Witam wszystkich gorąco.Podoba mi się DO ale mam problem ze znalezieniem menu które mnie interesuje mianowicie odchudzanie.Wiem że są podawane proporcje ale mnie chodzi o konkretny przykładowy jadłospis na np tydzień.Jeżeli ktoś walczył z kilogramami to proszę o kontakt i wskazówki jak się do tego zabrac. Dodam że mam do stracenia ok 40kg :-( Mam nadzieję że ktoś mi poda pomocną dłoń.
Kangur - Śro Lut 16, 2011 15:57
Temat postu: Re: Jestem Sylwia
selawi napisał/a:
Witam wszystkich gorąco.Podoba mi się DO ale mam problem ze znalezieniem menu które mnie interesuje mianowicie odchudzanie.Wiem że są podawane proporcje ale mnie chodzi o konkretny przykładowy jadłospis na np tydzień.Jeżeli ktoś walczył z kilogramami to proszę o kontakt i wskazówki jak się do tego zabrac. Dodam że mam do stracenia ok 40kg :-( Mam nadzieję że ktoś mi poda pomocną dłoń.

W Ksiazce Kucharskiej autorstwa Jana i Tomasza Kwasniewskich masz przepisow na cale zycie, a nie na jeden tydzien.
Przestudiuj dokladnie wstep w tej ksiazce.

selawi - Pią Mar 04, 2011 09:40

Dzięki że odpisałeś ale mam prośbę do ludzi którzy zgubili skutecznie nadwagę lub są w trakcie odchudzania aby podzielili się swoimi uwagami.Mam kilka pytań i bardzo proszę o pomocną dłoń.Można pisac na email selawi71@gmail.com.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group