www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Hyde Park - drogie Panie

m - Wto Mar 08, 2011 12:37
Temat postu: drogie Panie
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet życzę ja.

Goździk brodaty


oraz kawa (przepraszam, że nie zapakowana)

zyon - Wto Mar 08, 2011 13:34

Ja dokladam - wstrzymywania orgazmow drogie panie!
M i T - Wto Mar 08, 2011 13:45

Te, te, Zyonie, dobre dziecko, słuchasz Treblahblah a dalej NIC nie kumasz :hihi: . Orgazm może być ("nie ważne czy 1-m palcem czy 21-m"), ważne by nie uronić ani kropli "sekretnego eliksiru" (w oryginale jest "sekrecja", ale pal licho, poezja w tłumaczeniu jest ważniejsza) :hihi: :hah:

:evil:
Marishka

zyon - Wto Mar 08, 2011 14:34

Uwazam, ze lepiej zapobiegac niz leczyc :hah: Zatem powstrzymanie sie od orgazmu powstrzyma sekrecje sekretnego eliksiru i nienakarmiona armia demonow umrze w meczarniach z glodu patrzac sie na sekretna dziurke sekrecji, z ktorej ani kropla nie zostanie uroniona
Nelka - Wto Mar 08, 2011 16:11

Dziękuję w imieniu własnym i innych pań.
Nelka

Molka - Wto Mar 08, 2011 16:58

Również dziękuje za kwiatuszka i kawke. :-)
Joannaż - Wto Mar 08, 2011 17:17

molar, dziękuję! Kawa, najlepsza jest aromatycznie zaparzona :)
zyon - Wto Mar 08, 2011 21:52

http://www.youtube.com/watch?v=f91EaqWRrJQ :hihi:
Sana - Wto Mar 08, 2011 22:27
Temat postu: Re: drogie Panie
molar napisał/a:
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet życzę ja.

Szczególne podziękowania za 1 słupek i 10 pręcików wewnątrz kwiatu ;)

Tak właśnie, jestem "drogą Panią". Paradoksalnie, kilka dni wstecz uświadomił mi to pewien młody osobnik, nazywając mnie "wyrobem kobieto-podobnym", wskutek bezskutecznych starań, mających na celu przekonać mnie do tip-topkowania w szpilkach bez specjalnej okazji. Jakoś nie widzę takiej potrzeby. Nic to, brnął dalej, szczególnie zafałszowało mi coś w zdaniu rozpoczynającym się od: "jesteś wg. mnie mega-atrakcyjną kobietą", po czym nastąpił tekst o szpilkach i innych zabiegach stylizacyjnych, bez których to stawałam się na koniec - "aseksualna". Podobno kobietę trudno zrozumieć. Widać, zdarza sie, że jest dokładnie na odwrót i to w przypadku normalnego, zdawałoby się, inteligentnego człowieka.
Nie, nie jest on stylistą :hihi:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group