www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Forum DobraDieta - Rozjezdzanie tematu

zyon - Pon Kwi 11, 2011 18:51
Temat postu: Rozjezdzanie tematu
Czy jakis dobry moder/admin moglby przeedytowac niewatpliwie intelektualnie gleboka wypowiedz uzytkownika "grizzly" polegajaca na wstawieniu miliona kropek do cytatu mojej wypowiedzi? To oczywista oczywistosc, ze to manipulacja, bo ja tylu kropek nie wypowiedzialem wiec cytat jest nieprawdziwy a utrudnia to znacznie czytanie tematu. Chodzi o temat Rodzdzielanie skladnikow.
dziekuje.

Adam319 - Pon Kwi 11, 2011 19:02

Grizzly wstawił tysiąc kropek, ja 3000 by unaocznić zjawisko i uniknąć gdybania.
:-)

Hannibal - Pon Kwi 11, 2011 19:16

Zrobione.
Nie wiem tylko dlaczego nie pojawia się w poście grizzliego "okienko cytatowe". Quoty są wstawione prawidłowo, a tu jakby one nie działały. :?

Adam319 - Pon Kwi 11, 2011 19:19

Grizzly jest zwolniony z formatowania postów.
:-)

m - Pon Kwi 11, 2011 19:37

Nie jest trudne do odgadnięcia, że jak ktoś wstawi 500 znaków bez spacji to się strona rozjedzie, bo nie ma jak przełamać 500-znakowego słowa. Każdy też chyba widzi co napisał, więc równie dobrze może sam poprawić swój post, tak żeby się nie rozjeżdżał layout.
Adam319 - Pon Kwi 11, 2011 19:43

>>> Molar napisał: >>>
> Nie jest trudne do odgadnięcia, że jak ktoś wstawi 500 znaków
> bez spacji to się strona rozjedzie, bo nie ma jak przełamać
> 500-znakowego słowa. Każdy też chyba widzi co napisał,
> więc równie dobrze może sam poprawić swój post,
> tak żeby się nie rozjeżdżał layout.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Misiek sobie zrobił kropeczki na całą szerokość monitora jako namiastkę niedziałającego u niego QUOTE.

Rzeźbienie jak na drukarce rozetkowej.
:-)

Anonymous - Pon Kwi 11, 2011 21:02

Hannibal napisał/a:
Zrobione.
Nie wiem tylko dlaczego nie pojawia się w poście grizzliego "okienko cytatowe". Quoty są wstawione prawidłowo, a tu jakby one nie działały. :?

Przeca gołemi łocyma widać treść postów misia więc WTF?
Rozliźnij pośladki bo ci pęknie żyłka i co tera zrobisz?

zyon - Wto Kwi 12, 2011 11:51

Hannibal napisał/a:
Zrobione.
Nie wiem tylko dlaczego nie pojawia się w poście grizzliego "okienko cytatowe". Quoty są wstawione prawidłowo, a tu jakby one nie działały. :?

Dzieki.
A nie dziala zapewne dopoki ktos miskowi nie zaplaci za to, przeca "za darmoche" nie bedzie rezygnowal z miliona kropek. :razz:

Mariusz_ - Wto Kwi 12, 2011 18:24

Kiedyś była taka akcja- przygarnij kropka, więc rozdał/dał za darmochę :)
Anonymous - Wto Kwi 12, 2011 21:57

[quote="Mariusz_"]...Kiedyś była taka akcja...[/quote]
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Momenty byly......? :hihi:
.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group