www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Diety niskowęglowodanowe - Dieta niskowęglowodanowa

aprilka - Pon Maj 28, 2012 10:14
Temat postu: Dieta niskowęglowodanowa
Witam.

Można stosować dietę bedąc w ciąży?
Schudnąć bym chciała własnie przed ciążą i niewiem jak już w ciąży będę to jak to sie ma z diętą.
Może ma ktoś jakieś doświadczenie albo wiedzę na temat diet nickowęglowodanowch w ciąży
na jesień chce zajść w ciąże inie wiem czy bedę musiała wtedy zrezygnować z diety

Anonymous - Pon Maj 28, 2012 10:31
Temat postu: Re: Dieta niskowęglowodanowa
aprilka napisał/a:
Witam.

Można stosować dietę bedąc w ciąży?
Schudnąć bym chciała własnie przed ciążą i niewiem jak już w ciąży będę to jak to sie ma z diętą.
Może ma ktoś jakieś doświadczenie albo wiedzę na temat diet nickowęglowodanowch w ciąży
na jesień chce zajść w ciąże inie wiem czy bedę musiała wtedy zrezygnować z diety


W ciąży zmiana,to moze niezbyt szczęśliwy pomysł.
Ale przed?
Czemu nie?

xvk - Pon Maj 28, 2012 13:02

aprilka napisał/a:
Schudnąć bym chciała własnie przed ciążą i niewiem jak już w ciąży będę to jak to sie ma z diętą.
Może ma ktoś jakieś doświadczenie


Dokładnie tak zrobiła Neska, schudła tuż przed ciążą. Świetnie jej to poszło, pokazywała zdjęcia. Opisywała tu co jadła przed i w czasie ciąży, podczas karmienia. Poczytaj jej posty od 2009 roku, bo to wtedy było.
Zmieniała nick w trakcie pobytu na forum, we wcześniejszych postach znajdziesz ją też jako JaśniePani.

http://www.dobradieta.pl/...profile&u=13493

kropeczka2012 - Nie Lip 22, 2012 13:59

Żywienie optymalne to sposób żywienia na stałe a nie tylko na chwilę żeby schudnąc. Jeśli chcesz schudnąc przechodząc na ŻO to wracając później spowrotem do śmieciowego jedzenia narobisz sobie tylko szkód, wzrośnie bardzo cholesterol no i żołądek może sie pogubic w tym wszystkim bo najpierw "uczy sie" trawic dużo tłuszczu a później znowu po zakończeniu odchudzania dostaje spore ilości węglowodanów. Jeśli już chcesz schudnąc to pozostań na Żywieniu optymalnym już na stałe. Ja od 4 lat jestem na ŻO i jestem bardzo szczupła, jem do syta i nie ma szans żebym przytyła.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group