www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Książki i artykuły - Od czego tyjemy najbardziej?

zyon - Czw Sie 23, 2012 14:31
Temat postu: Od czego tyjemy najbardziej?
Pewnie akzdy kto zajrzal pomyslal, ze "tyje siem od tuscu". Nie, nieprawda. Wiec pewnie "wengle zabijajom"? A nie, bo tez nie zabijajom. Z trojcy GSO pozostaje....... :-x

....jezeli ktos nie chce klikac to od razu wyjawie ten sekret. Oto 5 przyczyn:
1.Związki chemiczne - Bisfenol A
2.Bezsenność
3.Stres i problemy psychiczne (mamy na forum megagrubasa?)
4.Wczesna menopauza
5.Płytki oddech
http://zdrowie.onet.pl/fo...,foto-male.html

Tak wiec Panowie i Panie nie ma sie co bac, trza zrobic kanapke z chlebkiem z margaryna, wrzucic na wierzch pare zoltek, popic cola, zagryc jablkiem...., od tego SIEM NIE TYJE! ;D

maniek669 - Czw Sie 23, 2012 15:00

ja bym do tego dodał picie wody z kranu - ona mocno otłuszcza. pijmy mnie wody i tylko z plastikowej butelki[/list]
Molka - Czw Sie 23, 2012 19:18

zyon , maniek to nie jest takie do konca kłamstwo, wiadomo ze jedzac nieprawidłowo tyjesz, ale to kazdy wie, autor pewnie chcial zwrócic uwage jakie czynniki jeszcze wzmagaja ten prooces. W stresie gro ludzi nie zajada sie? W menopauzie zwłaszcza kobiety zwłaszcza nie tyja? Hormony nie maja wpływu? Bezsennosc powiazana ze stresem, ten plastik to nie wiem, pewnie posrednio ma jakis tam wplywa.

To sa tzw CZYNNIKI POŚREDNIE skarby moje. :)

Anonymous - Czw Sie 23, 2012 19:23

Cytat:
To sa tzw CZYNNIKI POŚREDNIE skarby moje. :)

Czyli praktycznie wszystkiego się nie da wykluczyć,kochanieńka,co?
:faint:

maniek669 - Czw Sie 23, 2012 20:01

Molka napisał/a:
zyon , maniek to nie jest takie do konca kłamstwo, wiadomo ze jedzac nieprawidłowo tyjesz, ale to kazdy wie, autor pewnie chcial zwrócic uwage jakie czynniki jeszcze wzmagaja ten prooces. W stresie gro ludzi nie zajada sie? W menopauzie zwłaszcza kobiety zwłaszcza nie tyja? Hormony nie maja wpływu? Bezsennosc powiazana ze stresem, ten plastik to nie wiem, pewnie posrednio ma jakis tam wplywa.

To sa tzw CZYNNIKI POŚREDNIE skarby moje. :)


oczywiście, że tak dochodzi do tego rodzaj pracy, ciepłota pomieszczenia w którym przebywamy, klimat, nasłonecznienie, promieniowanie kosmiczne, strefa zamieszkania, hałas z ulicy.... NO I CO Z TEGO??? Jak to są w 99% przypadków czynniki mające wpływ razem wzięte w 0,001% w dobrym razie?? To co piszesz to są wynalazki współczesnej nauki, a powód tycia i innych zaburzeń jest tylko JEDEN - ale Ty łykasz jak bocian naukowy bełkot.

Twój problem kochana ;)

Molka - Czw Sie 23, 2012 21:07

maniek669 napisał/a:


w 0,001% w dobrym razie?? To co piszesz to są wynalazki współczesnej nauki, a powód tycia i innych zaburzeń jest tylko JEDEN - ale Ty łykasz jak bocian naukowy bełkot.

no przyznaje Ci racje :P



maniek669 napisał/a:

kochana ;)

maniek669 napisał/a:

kochanieńka

Chłopacy na DD to sama słodycz :viva:

zyon - Czw Sie 23, 2012 21:45

Molka napisał/a:
zyon , maniek to nie jest takie do konca kłamstwo, wiadomo ze jedzac nieprawidłowo tyjesz, ale to kazdy wie, autor pewnie chcial zwrócic uwage jakie czynniki jeszcze wzmagaja ten prooces. W stresie gro ludzi nie zajada sie? W menopauzie zwłaszcza kobiety zwłaszcza nie tyja? Hormony nie maja wpływu? Bezsennosc powiazana ze stresem, ten plastik to nie wiem, pewnie posrednio ma jakis tam wplywa.

To sa tzw CZYNNIKI POŚREDNIE skarby moje. :)

Ej no moja droga ciociu klociu, to moge smialo powiedziec, ze wybuchy na sloncu to tez posrednia przyczna tycia? Stresuje sie nimi i mi ten kortyzol skacze... :sad:

Molka - Czw Sie 23, 2012 22:00

zyon napisał/a:

Ej no moja droga ciociu klociu, to moge smialo powiedziec, ze wybuchy na sloncu to tez posrednia przyczna tycia? Stresuje sie nimi i mi ten kortyzol skacze... :sad:


Drogi wujku tygrysku, :P musisz popracowac nad irracjonalnymi lękami, moze psychoterapia na kanapie? Czasowo nie mozesz "tanczyc" z odwaznikami, :( wiec takie "kanapowe" sesyjki bylyby nie zła alternatywa. Co o tym sadzisz? :P

zyon - Czw Sie 23, 2012 22:11

Podaj termin 8)
Mariusz_ - Czw Sie 23, 2012 22:16

robi się gorąco ;D
Anonymous - Czw Sie 23, 2012 22:16

zyon napisał/a:
Podaj termin 8)

Letko zazdrosny jestem :)

maniek669 - Czw Sie 23, 2012 22:17

ja też jestm zestresowany i też chcę taką sesję :D ;)
Molka - Czw Sie 23, 2012 22:43

zaskoczyliscie mnie,
to jak mam rozpisac grafik? wolicie wszyscy razem czy kazdy z osobna? :hihi:

Anonymous - Czw Sie 23, 2012 22:47

Molka napisał/a:
zaskoczyliscie mnie, Obrazek
to jak mam rozpisac grafik? wolicie wszyscy razem czy kazdy z osobna? :hihi:

Ja osobno,pszepani.
Dwa dni przed abstynencja,jeśli łaska,bo nie dotrzymasz mi kroku ;D

Molka - Czw Sie 23, 2012 23:25

Gavroche napisał/a:
bo nie dotrzymasz mi kroku ;D

:hug:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group