www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Uroda - Ekologiczne kosmetyki dla mężczyzn

Mariano73 - Nie Paź 28, 2012 20:02
Temat postu: Ekologiczne kosmetyki dla mężczyzn
Cześć wszystkim :D Ostatnio zastanawiałem się nad ekologicznymi kosmetykami. Bo takich właśnie dla kobiet jest mnóstwo , a dla mężczyzn? Może wiecie, gdzie takowe znaleźć? :)
Mariusz_ - Nie Paź 28, 2012 20:09

polecam :)

lub

side - Nie Paź 28, 2012 20:30



Dezodorant bezzapachowy.
Sygnowany przez samego Naymara :shock:

zyon - Nie Paź 28, 2012 21:14


Anonymous - Nie Paź 28, 2012 21:18

Facet to musi trochę śmierdzieć potem, czosnkiem i wódą!
zyon - Nie Paź 28, 2012 21:29

i smarem
Mariusz_ - Nie Paź 28, 2012 21:31

z nosa :P
gravs - Nie Paź 28, 2012 21:59

nie wiem jakie to są "ekologiczne" kosmetyki. pewnie chodzi o testowanie na zwierzętach, niestety mało mnie to obchodzi.
a jeśli chodzi o skład (jak najkrótszy) to ja używam kosmetyków dla dzieci z rossmana (niebieskie buteleczki). szampon i płyn do kąpieli. kiedyś mity bodajże polecali tą serię i tak mi zostało.
poza tym ałun pod pachę (ten, co to go hani używał. nie żeby ten sam, kupiłem nowy w sklepie), a jak idę do ludzi to się psiknę jakimś szajsem.
więcej grzechów nie pamiętam.

Anonymous - Pon Paź 29, 2012 08:14

Cytat:
(ten, co to go hani używał. nie żeby ten sam, kupiłem nowy w sklepie)

;D Ciasto z odrobiną nalewki, zawsze wyostrza dowcip!

Mariano73 - Pią Lis 02, 2012 13:12

No to mi niesamowicie pomogliście... chodzi o takie coś : http://ekoszyk.mos.gov.pl...-o-kosmetykach/
zyon - Sob Lis 03, 2012 08:31

To znaczy konkretnie o co? O reklame tego portalu? Coraz bardziej wysublimowane te techniki, najpierw kilka postow "dookola" a potem nagle cyk do meritum, no no gratulacje, to juz jakies nowe szkolenia chyba ? :)
side - Sob Lis 03, 2012 09:59

gravs napisał/a:

a jeśli chodzi o skład (jak najkrótszy) to ja używam kosmetyków dla dzieci z rossmana (niebieskie buteleczki). szampon i płyn do kąpieli. kiedyś mity bodajże polecali tą serię i tak mi zostało.

Babydream ?

Mariano73 - Sob Lis 03, 2012 14:50

Żadna reklama.... Po prostu mało jest przykładów takich kosmetyków. Chodzi mi o maseczki, kremy robione z zupełnie naturalnych składników, ziół, kwiatów itd...
Użytkownik - Sob Lis 03, 2012 15:18

>>> kosmetyki dla mężczyzn

Mariano73 napisał/a:
Chodzi mi o maseczki, kremy
Z jedzeniem, z jedzeniem,
i skóra zdrowsza,
i inne organy też skorzystają.

Chyba, że skóra nie pasuje do serca,
tzn. co jest dobre dla serca nie jest dobre dla skóry
ale to albo pomylone serce, albo pomylona skóra.
:-)

PENTAPULS - Sob Lis 03, 2012 22:48

Gavroche napisał/a:
Facet to musi trochę śmierdzieć potem, czosnkiem i wódą!

A kobieta nie powinna smierdziec ani przed tem, ani po tem.

Anonymous - Nie Lis 04, 2012 07:24

PENTAPULS napisał/a:
Gavroche napisał/a:
Facet to musi trochę śmierdzieć potem, czosnkiem i wódą!

A kobieta nie powinna smierdziec ani przed tem, ani po tem.

Dwa prysznice.

zyon - Nie Lis 04, 2012 11:52

JEet taki film Zapach Kobiety. Wypada sie zastanowic czy to zapach koncernow kosmetycznych czy jednak kobiety.... :( Ja wole kobiety
side - Wto Lis 06, 2012 21:38

kosz
Użytkownik - Wto Lis 06, 2012 21:43

Kokosz (i Kajko)
gravs - Śro Lis 07, 2012 08:36

side napisał/a:
gravs napisał/a:

a jeśli chodzi o skład (jak najkrótszy) to ja używam kosmetyków dla dzieci z rossmana (niebieskie buteleczki). szampon i płyn do kąpieli. kiedyś mity bodajże polecali tą serię i tak mi zostało.

Babydream ?

dokładnie 8)

aga2244 - Pią Gru 14, 2012 21:16

Polecam 66°30 - ekologiczna marka męskich kosmetyków. Można je nabyć http://menspace.pl/6630-m130.htmltu
Karolinka377 - Śro Wrz 17, 2014 13:25

A zamawiam dla siebie tu i są też męskie kosmetyki :) http://sklep.puregreen.pl...ne-dla-mezczyzn
magda906 - Pon Sie 17, 2015 12:54

Przecież są też takie, które są przeznaczone zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Ja znalazłam wiele kosmetyków z aloesu. Jest nim np. taki dezodorant http://aloes-forever.eu/?...cie-ever-shield Jak sam producent twierdzi jego zapach nie kłóci się z zapachem np. wody kolońskie.
Maghdaa - Nie Paź 16, 2016 23:32

Panowie chyba nie bardzo zwracają uwagę na to, zazwyczaj co kupie mężowi to używa. Ważne, żeby widział, że jest napis "men" i nie ma problemu, a to czy coś jest bio, czy eko, czy nie - całkowicie go nie interesuje. :D Nawet często zamawiam dla niego bio kosmetyki, przy okazji jak siebie zaopatruje w kosmetyki i przekąski. Jakby ktoś był zainteresowany to podsyłam namiar ilovebio :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group