www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Przedstaw się - Hej, tu Pola

pola11 - Sob Cze 01, 2013 23:55
Temat postu: Hej, tu Pola
Witajcie :) Mam na imię Pola i jestem pełną energii dziewczyną. Trafiłam na forum w poszukiwaniu odpowiedniej diety dla siebie. Jestem bardzo ambitna i dążę do syletkowego ideału a zapału mi nie brakuje :D Liczę na cenne porady ze strony doswiadczonych uzytkownikow forum i ekspertow w odzywianiu. Pozdrawiam wszystkich gorąco życząc wytrwałości w osiąganiu naszych celów :viva:
yarosh1980 - Nie Cze 02, 2013 09:03

pola11 napisał/a:
dążę do syletkowego ideału

a zamierzasz to osiągnąć za pomocą diety czy aktywności fizycznej? Jeśli zdecydujesz się na to drugie, to figura sama się zrobi, nie trzeba będzie żadnej diety;)

pola11 - Nie Cze 02, 2013 12:22

yarosh1980 napisał/a:
pola11 napisał/a:
dążę do syletkowego ideału

a zamierzasz to osiągnąć za pomocą diety czy aktywności fizycznej? Jeśli zdecydujesz się na to drugie, to figura sama się zrobi, nie trzeba będzie żadnej diety;)


Wysiłek fiz to podstawa, zgadzam się. Ale chciałaby się dowiedzieć rownież jak zdrowo sie odżywiac, co jesc, czego unikac. Mam nadzieje, ze pomozecie mi pogłębić moją wiedzę ;) Pozdrawiam

yarosh1980 - Nie Cze 02, 2013 13:24

pola11 napisał/a:
chciałaby się dowiedzieć rownież jak zdrowo sie odżywiac

Najprostsza odpowiedź brzmi: możesz jeść wszystko, byle w stanie surowym, czyli nieprzetworzonym termicznie. Aby dowiedzieć się dlaczego, masz odpowiedź tu:
http://servilo.website.pl/teksty/WeslawHHI.html
Tylko nie sugeruj się fragmentami nawołującymi do odrzucenia mięsa; ten gościu przegina ze swoją "argumentacją" o dziecku, bananie i króliku. Uparcie atakuje mięso, nawet jeśli jest to surowizna. Sam unikam mięsa, ale jeśli zdecydujesz się być surojadką i surowe mięso przypadnie ci do gustu w smaku i samopoczuciu, to jak najbardziej zachęcam do spożywania takowego.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group