www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Diety niskowęglowodanowe - czy możliwe żeby organizm odrzucał zioła i leki na ŻO?

ayria - Śro Lis 13, 2013 17:28
Temat postu: czy możliwe żeby organizm odrzucał zioła i leki na ŻO?
Stosuje ŻO niedługo bo od 3 msc, zdecydowałam się z powodu bardzo częstych infekcji gardła i wielu innych dolegliwości bólowych. Stosowałam bardzo dużo antybiotyków więc chcę to zmienić. Narazie od 3 msc czuje sie nawet dobrze, ale w tym czasie miałam kilka perypetii ginekologicznych, ponieważ jestem 4 msc po porodzie. Brałam jakieś leki po których żle się czułam (Cipronex, Diclofenac)trzęsące ręce, szybka akcja serca, otępienie. Potem musiałam wziąc tabletki antykoncepcyjne (Milvane) ale po 10 dniach je odstawiłam z powodu podwójnego widzenia. Ostatnio przez parę dni piłam zioła (taka mieszanka przepisana kiedyś przez irydologa na nerwy i takie tam) i znowu jestem jakaś otępiała. Czy ktoś miał podobnie na ŻO? Może robię coś nie tak, ale jak nie biorę żadnych leków to jest ok. Czy jest możliwe żeby na diecie nisko węglowodanowej organizm zaczął inaczej reagować na przyjmowane leki? Proszę o odpowiedź bo trochę się martwię. Ale jak ktoś miał tak samo to będzie jakies wytłumaczenie:) pozdrawiam :D
Witold Jarmolowicz - Czw Lis 14, 2013 08:31

Oczywiście, że organizm różnie reaguje na ksenobiotyki zwane lekami, zależnie od sposobu żywienia, bo zależnie od tegoż sposobu żywienia przeważają różne szlaki metaboliczne w organizmie. Leki są testowane na ludziach żywiących się wysokowęglowodanowo, bo tak żywi się ogromna większość, dlatego przy innych modela żywienia może to zadziałać inaczej.
http://www.dobradieta.pl/...p=229546#229546
JW


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group