www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Diety niskowęglowodanowe - Co wybrac?

uda sie - Nie Gru 15, 2013 19:22
Temat postu: Co wybrac?
Witam chce zacząc się odchudzać bo wysokowęglowodanowe jedzenie doprowadziło mnie do dużej nadwagi.przeczytałam dr.Lutza -'Zycie bez pieczywa' i ksiązke dr.Kwasniewskiego 'Tłuste Zycie' Takie modele żywienia mi odpowiadają ale który lepszy?Jesli chodzi o dr.Kwasniewskiego i jego 'złotych proporcjach' to wiem jakie jest zdanie niektórych a nawet większości forumowiczów.Oczywiste ze nie chciałabym sobie zaszkodzić a pomóc,bo prędzej czy później to mój własny tłuszcz mnie zabije.Jestem kobieta po 40-stce,tryb zycia raczej siedzący (praca przy biurku),ruchu tyle co chodzenie na zakupy i porządki domowe.Bedę wdzieczna za wskazówki,wiem ze macie na ten temat duzą wiedze.Pozdrawiam
opiotr - Nie Gru 15, 2013 20:13
Temat postu: Re: co wybrac?
uda sie napisał/a:
Witam chce zacząc się odchudzać bo wysokowęglowodanowe jedzenie doprowadziło mnie do dużej nadwagi.przeczytałam dr.Lutza -'Zycie bez pieczywa' i ksiązke dr.Kwasniewskiego 'Tłuste Zycie' Takie modele żywienia mi odpowiadają ale który lepszy?Jesli chodzi o dr.Kwasniewskiego i jego 'złotych proporcjach' to wiem jakie jest zdanie niektórych a nawet większości forumowiczów.Oczywiste ze nie chciałabym sobie zaszkodzić a pomóc,bo prędzej czy później to mój własny tłuszcz mnie zabije.Jestem kobieta po 40-stce,tryb zycia raczej siedzący (praca przy biurku),ruchu tyle co chodzenie na zakupy i porządki domowe.Bedę wdzieczna za wskazówki,wiem ze macie na ten temat duzą wiedze.Pozdrawiam

Przeczytaj obie książki warto - na tutejszych forumowiczów bym nie liczył...

Anonymous - Nie Gru 15, 2013 20:32
Temat postu: Re: co wybrac?
opiotr napisał/a:
uda sie napisał/a:
Witam chce zacząc się odchudzać bo wysokowęglowodanowe jedzenie doprowadziło mnie do dużej nadwagi.przeczytałam dr.Lutza -'Zycie bez pieczywa' i ksiązke dr.Kwasniewskiego 'Tłuste Zycie' Takie modele żywienia mi odpowiadają ale który lepszy?Jesli chodzi o dr.Kwasniewskiego i jego 'złotych proporcjach' to wiem jakie jest zdanie niektórych a nawet większości forumowiczów.Oczywiste ze nie chciałabym sobie zaszkodzić a pomóc,bo prędzej czy później to mój własny tłuszcz mnie zabije.Jestem kobieta po 40-stce,tryb zycia raczej siedzący (praca przy biurku),ruchu tyle co chodzenie na zakupy i porządki domowe.Bedę wdzieczna za wskazówki,wiem ze macie na ten temat duzą wiedze.Pozdrawiam

Przeczytaj obie książki warto - na tutejszych forumowiczów bym nie liczył...
Piotr , ogarnij się !
:D

Anonymous - Nie Gru 15, 2013 20:35

uda sie napisał/a:
Bedę wdzieczna za wskazówki,wiem ze macie na ten temat duzą wiedze.

Wyszukaj i przeczytaj posty Witold Jarmolowicz ,
zastosuj
będzie dobrze

Dar

opiotr - Nie Gru 15, 2013 20:44
Temat postu: Re: co wybrac?
dario_ronin napisał/a:
opiotr napisał/a:

Przeczytaj obie książki warto - na tutejszych forumowiczów bym nie liczył...
Piotr , ogarnij się !
:D

Setka wódki i już mi trochę się namieszało :) , czas odpocząć.

uda sie - Pon Gru 16, 2013 16:10

[quote="dario_ronin"]
uda sie napisał/a:
Bedę wdzieczna za wskazówki,wiem ze macie na ten temat duzą wiedze.

Wyszukaj i przeczytaj posty Witold Jarmolowicz ,
zastosuj
będzie dobrze

Dar[/quote

Dziekuje


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group