www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Diety pozostałe - Miodowa dieta, kto stosował?

Sylwia88 - Czw Maj 07, 2015 12:00
Temat postu: Miodowa dieta, kto stosował?
Czy ktoś z Was stosował może miodową dietę? Jeśli tak to możecie podzielić się efektami?

Dla tych którzy nie znają tematu w przybliżeniu kilka informacji ;)

Miodowa dieta to dieta odchudzająca, która pozwala zrzucić kilka kilogramów.

Podstawowe założenia to: zastąpienie cukru miodem; ograniczenie węglowodanów, zwłaszcza tych przetworzonych; codziennie przed snem zjadanie jednej łyżeczki miodu płynnego; jeden dzień w tygodniu jest dniem bez węglowodanów.

Twórca diety podaje, że podobno dzięki zastosowaniu diety miodowej spalamy tłuszcz podczas snu, szczególnie podczas 3 pierwszych godzin.

Myślę, że podstawą tutaj jest też używanie prawdziwego miodu ze sprawdzonego źródła.
Sztuczny miód odpada.

cytruska - Pią Maj 08, 2015 15:34

Ciekawe jest to co piszesz, bo nie spotkałam się jeszcze z taką dietą. Muszę o tym więcej poczytać w Internecie...Tak czy inaczej, jeśli miód nie sprawi, że schudniemy 10 kg (:P), to ja uważam, że ma bardzo wiele innych zalet i przede wszystkim dlatego warto go jeść. Niektóre odmiany miodu są bardzo dobrymi probiotykami...
Ja np zawsze zaczynam dzień od szklanki wody z cytryną i miodem...A masz jakieś sprawdzone źródło gdzie kupujesz miód? Ja mam sprawdzoną pasiekę u siebie w mieście rodzinnym, ale rzadko tam bywam więc jak mi się kończy zapas przywieziony z domu to kupuję w pobliskim sklepie... Tylko, że tutaj już właśnie nie mam pewności skąd ten miód tak faktycznie jest.

Witold Jarmolowicz - Sob Maj 09, 2015 08:42

Fajnie tak dyskutować samotrzeć ze sobą
Sylwia88 [ 4 Posty ] = KlaudiaS [ 1 Post ] = cytruska
JW


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group