www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Hyde Park - Prezent dla męża.

lets - Pon Lip 20, 2015 08:23
Temat postu: Prezent dla męża.
Chciałam złożyć się w kilka osób i kupić mężowi jakąś wiertarkę czy inny gadżet gdyż oststnio wybudował sobię małą komóreczke i jest fanem majsterkowania:) Oczywiście nie zaskoczę was informacją, że zupełnie się na tym nie znam:) Kwota jaka planuje na to wydać to 300 zł, znalazłam taką: leroymerlin alza dużo mi te opisy o urządzeniu nie mówią. Dlatego prosiłabym jakiegoś mężczyzny o rade i ewentualnie zasugerowanie czegoś, będę wdzięczna!
pogodny - Pon Lip 20, 2015 09:57

Jak na wkrętarkę to całkiem niezła. Nie jest ona specjalnie mocna, ale do większości zadań będzie jak znalazł. Ma dobrą baterię, która całkiem szybko się ładuje. Raczej nie nadaje się do używania jako wiertarka, ale tak mają wszystkie wiertarko-wkrętarki.
yetim - Wto Lip 21, 2015 13:47

Niech sobie sam kupi, co go wyręczasz!

adamo56 = yetim = lets = janowko = paulka68 = bonko

moniczka23 - Pon Lut 27, 2017 11:28

Chcę kupić męzowi z okazji jego urodzin jakiś elegancki zegarek. Co możecie polecić w cenie do 1000 zł?
ekt - Pon Lut 27, 2017 13:45

Jest kilka firm, których zegarki kupisz akurat w tych funduszach. Na przykład:
tańsze modele Tissota
Hugo Boss
Adriatica
Lorus
Skagen
Wyjątkowo ciekawe są zegarki automatyczne firmy Ingersoll. Chociaż na zakup akurat tego zegarka trzeba przeznaczyć znacznie wieksze fundusze.

Roman85 - Sob Wrz 07, 2019 16:19

Mojej żonie na urodziny to przydałaby się taka karta podarunkowa do serwisu telefonów :P Co chwilę albo ekran strzaskany, albo coś się "samo zepsuło"… Dobrze że mamy już sprawdzony serwis telefonów appla https://flix-ed.com/naprawa-iphone/ bo inaczej to by chyba musiała sama te telefony naprawiać (nie wróżyłbym sukcesu :D )
ediczka - Wto Wrz 17, 2019 20:08

Dobra wiertarka to super pomysł

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group