www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Uroda - Środek na opalanie ciała

Monika88 - Śro Wrz 23, 2015 10:39
Temat postu: Środek na opalanie ciała
Witam!
Chciałam się was zapytać o środki na opaleniznę czy macie jakieś własne stałe produkty i czy mogły byście coś doradzić.
Sama znalazłam w internecie środek o nazwie "Sunerizer" i jestem ciekawa czy ktoś go testował bo nie chce brać w ciemno.
http://sunerizer.com/
Proszę o pomoc w wyborze czegoś dobrego.
Pozdrawiam Monika

pogodny - Wto Paź 20, 2015 09:53

Jeżeli się opalać to tylko naturalnie (oczywiście z filtrem). Takie jest moje zdanie :)
Kufera - Wto Paź 20, 2015 11:30

Sunerizer wcale nie jest taki świetny, przeciętny środek z apteki sprawdza się zdecydowanie lepiej. A już najlepszy będzie balsam na abzie miodu
Iwan - Śro Paź 21, 2015 10:42

Oleje roślinne. Smaruj się tylko tym co możesz zjeść albo wypić :)
pogodny - Czw Paź 22, 2015 08:59

Według mnie takie środki nie działają. Jak wspomniałem - lepiej bez żadnych dodatków.
EAnna - Czw Paź 22, 2015 09:10

Monika88 napisał/a:
Sama znalazłam w internecie środek o nazwie "Sunerizer" i jestem ciekawa czy ktoś go testował bo nie chce brać w ciemno.

Zdecydowanie odradzam.
Wszystkie takie specyfiki zawierają mnóstwo chemii i uczulają.
A ten szczególnie.
Kiedyś przez 1/2 roku nie mogłam wyleczyć alergii po jego użyciu.

Iwan - Czw Paź 22, 2015 17:19

pogodny, a co miałeś na myśli pisząc "z filtrem", o jaki filtr Ci chodzi ?
asap - Nie Sty 10, 2016 22:29

Każdy filtr UV jest dobry przy opalaniu, chodzi o to aby skórę jakoś zabezpieczyć. Ja mam bardzo jasną karnację i stosuję pełną pielęgnację podczas opalania. Przyznam, że trochę daję się oszukać i biorę małe filtry bo chcę się opalić szybciej - zawsze popełniam ten sam błąd i spalam się na buraczka i wszystko mnie boli. Dlatego zawsze po opalaniu smaruję się jeszcze balsamami łagodzącymi. Całkiem niedrogim a bardzo skutecznym (spośród wielu wypróbowanych) jest na przykład ten niebieski balsam od Farmony, bo działa nawet przy oparzeniu, co niestety zdarza mi się dość często.
pogodny - Pon Sty 11, 2016 10:53

Nic co przyśpiesza opalanie!!! Broń Boże...
Jak już to tylko filtry i to jak najmocniejsze.

hana334 - Wto Mar 08, 2016 20:36

Balsamy brązujące z Dove są bardzo dobre, szybko się wchłaniają i koloryzują równomiernie, bez plam. Jedyną wadą że niestety ubrania po nich śmierdzą taką nieprzyjemną czekolado-kawą. A tak po za tym jest ok :)
konstantyna - Pią Sie 19, 2016 10:46

wszelkie kremy, które w nazwie maja przyspieszacz opalania:P
jezynka - Pią Sie 19, 2016 17:17

Polecam masło kakaowe z Ziaji :D ma bardzo ładny zapach, opalenizna nabiera bardzo fajny kolorek :D
klaraa91 - Pią Sty 20, 2017 14:31

A może znacie samooplacza, który wygląda dość naturalnie? Niestety w moim przypadku solarium odpada :?
EAnna - Sob Sty 21, 2017 16:03

klaraa91 napisał/a:
A może znacie samooplacza, który wygląda dość naturalnie?

Owszem, czerwony olej palmowy.

neemeroosi - Sob Sty 28, 2017 12:29

Ja również polecam zjaje - bardzo dobre kosmetyki.
agaa - Pon Kwi 10, 2017 09:10

Ja latem stosuję albo samoopalacz, albo po prostu wychodzę na słońce (gdy jest pogoda), a że mam jasną karnację używam kremów z filtrem 25-50.
krooos7 - Wto Maj 15, 2018 17:54

Ja bym spróbował się dowiedzieć u znajomych trochę w tej kwestii. Sądzę, że to może być dobry pomysł :)
kruszynka - Pon Cze 18, 2018 21:59

U mnie bardzo róznie właściwie. Raz samoopalacz a raz słońce zalezy od sezonu i intensywnosci pracy. Czasami zresztą jak opalenizna jest nierównomierna to wyrównuje ją dobrym samoopalaczem. W tym roku zamówiłam zestaw do przetestowania po tym jak koleżanka zachwalala zestaw St.Moriz Full On Tan z ekobieca.pl nadajacy naturalny odcień opalenizny, ale też dobrze nawilżający

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group