www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Hyde Park - >>> Współpraca Przy Pisaniu Artykułów <<<

kondzik30 - Śro Cze 15, 2016 18:16
Temat postu: >>> Współpraca Przy Pisaniu Artykułów <<<
Witam, mam na imię Konrad (pseudonim Leo). Od kilku miesięcy zainteresował mnie bardzo temat naturalnej medycyny i uzdrawiania, zdrowego odżywiania, surowej diety i tego jak długo żyć w zdrowiu, młodości i szczęściu. Zacząłem po woli wszystko wdrażać w życie (to, czego się nauczyłem i nadal uczę). Podczas biegania wpadł mi do głowy pomysł, aby stworzyć fajne miejsce w Internecie, które będzie rozwiązywać właśnie różne problemy zdrowotne w naturalny sposób. Zacząłem już pisać artykuły na ten temat, a nawet trafiłem na zagraniczne strony tłumacząc je na język polski. Chcę dawać na blogu darmowe artykuły, a jeśli ktoś się zapisze na maila pobierać za to niewielką opłatę (tylko najlepsza wiedza). Jeżeli masz dużą wiedzę na temat naturalnego leczenia, odżywiania, znasz przepisy swoich babć na uzdrawianie w naturalny sposób lub chciałbyś tłumaczyć artykuły z innych języków na polski i przy tym zarabiać pieniądze (wiem jak to wszystko sprzedawać) - dołączyć do zespołu, napisz do mnie, a podam więcej szczegółów: czarnywarda (@) gmail . com (bez odstępów i nawiasu).

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group