www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Uroda - manicure

AnetaA - Śro Paź 05, 2016 23:55
Temat postu: manicure
Powoli przymierzam się do zakupu hybryd, ale muszę to jeszcze dobrze przemyśleć. Co sądzicie o produktach marki Semilac? Czy hybrydy są dobrej jakości?
Witold Jarmolowicz - Czw Paź 06, 2016 08:15

Do hybryd trzeba mieć szpony jak krogulec. Słabe paznokcie hybrydy niszczą totalnie i później bardzo trudno je zregenerować.
JW

pogodny - Czw Lis 03, 2016 09:44

Hybrydy niszczą paznokcie w mniejszym stopniu niż żelowe czy zwykły lakier. Marka Semilac ma bardzo dobrą opinię więc spokojnie można ją stosować.
Witold Jarmolowicz - Czw Lis 03, 2016 10:30

To może niech się Panie wypowiedzą, ale nie te z agencji PR.
JW

maja90 - Czw Lis 03, 2016 10:51

Ja też się ostatnio przymierzam do hybryd, moja znajoma sobie zrobiła i jest bardzo zadowolona. Jak się wybierze dobrej jakości produkty to nie zniszczą paznokci :)
agaa - Wto Sty 17, 2017 10:42

Od roku robię sobie hybrydy. Lakier hybrydowy sam w sobie nie niszczy paznokci! Niszczymy je nieodpowiednio ściągając hybrydę lub za mocno matowiąc płytkę. Moje paznokcie z natury są łamliwe, rozdwajają się, więc stwierdziłam, że gorzej być nie mogło. Paznokcie swojego naturalnego stanu nie zmieniły, jak ściągnę hybrydę to znów będą łamliwe i kruche. A mając hybrydę mogę mieć mocne, długie paznokcie.
Semilac bardzo dużo osób uczula, w tym mnie, ale kogo nie uczula to sobie chwali. Zresztą dużo jest już dobrej jakości hybryd, w porównywalnej cenie do semilaca.

Anecik - Sob Sty 28, 2017 15:50

Na zniszczone paznokcie polecam manicure japoński, który można zrobić w salonie kosmetycznym Good Time Day Spa ( goodtimedayspa.eu) w Poznaniu. Zabieg polega na wcieraniu odżywczych substancji w płytkę paznokcia sprawiając, że stają się mocniejsze, niełamliwe i błyszczące. Naprawdę są ładne i zdrowe przede wszystkim.
klaraa91 - Czw Lut 09, 2017 13:55

Ja chciałabym zrobic hybrydy, ale martwie się tym jak często trzeba je uzupełniac, żeby wygdlądało to estetycznie. Niestety brakuje mi czasu zeby latac raz w tygodniu do kosmetyczki ;/ Co jaki czas Wy robicie hybrydy?
agaa - Wto Lut 14, 2017 12:56

klaraa91 napisał/a:
Ja chciałabym zrobic hybrydy, ale martwie się tym jak często trzeba je uzupełniac, żeby wygdlądało to estetycznie. Niestety brakuje mi czasu zeby latac raz w tygodniu do kosmetyczki ;/ Co jaki czas Wy robicie hybrydy?


Hybryd raczej się nie uzupełnia. Ściągasz i robisz na nowo:) i w zależności od tego jak szybko Ci paznokcie rosną. Mnie przy hybrydzie bardzo szybko odrastają i po 2 tygodniach nie mogę już na nie patrzeć. Ale znam osoby, które spokojnie wytrzymują 3-4 tygodnie, bo im tak nie widać odrostu.

agaa - Wto Lut 14, 2017 13:05

Witold Jarmolowicz napisał/a:
Do hybryd trzeba mieć szpony jak krogulec. Słabe paznokcie hybrydy niszczą totalnie i później bardzo trudno je zregenerować.
JW


Nie trzeba mieć szponów do hybrydy....

klaraa91 - Śro Maj 24, 2017 14:45

agaa napisał/a:
klaraa91 napisał/a:
Ja chciałabym zrobic hybrydy, ale martwie się tym jak często trzeba je uzupełniac, żeby wygdlądało to estetycznie. Niestety brakuje mi czasu zeby latac raz w tygodniu do kosmetyczki ;/ Co jaki czas Wy robicie hybrydy?


Hybryd raczej się nie uzupełnia. Ściągasz i robisz na nowo:) i w zależności od tego jak szybko Ci paznokcie rosną. Mnie przy hybrydzie bardzo szybko odrastają i po 2 tygodniach nie mogę już na nie patrzeć. Ale znam osoby, które spokojnie wytrzymują 3-4 tygodnie, bo im tak nie widać odrostu.

Obawiam się, że u mnie też dłużej niz 2 tygodnie by nie wytrzymały, mam raczej szybko rosnące paznokcie :/ Dzięki!

agaa - Czw Cze 01, 2017 09:42

No ja co 2 tygodnie znajduję te 2 godzinki, żeby zrobić paznokcie - nawet na raty:) Np. jednego dnia ściągam stary manicure, a na następny dzień maluję pazurki:) Właśnie dlatego fajnie, że sama sobie robię:)
igiełka - Sob Wrz 02, 2017 17:17

No ja troszkę pieniędzy straciłam na salony manicure, pewnego dnia podliczyłam sobie cały rok wydatków i wyszło trochę kaski. Tego samego dnia, postanowiłam sama sobie robić paznokcie, jak koleżanka pisze wyżej. Przeczytałam kilka poradników jak zrobić hybrydy i jakoś poszło, pierwsze razy nie były ciekawe ale później i teraz jest już ok :-)
chude - Pią Paź 13, 2017 12:42

faktycznie ładnie to wygląda
SpaManiaczka - Czw Paź 19, 2017 10:53

semilac ma bardzo dobre produkty, stosowałam ich odżywki i jestem zadowolona
agaa - Wto Lis 07, 2017 16:33

Ja niestety należę do osób, które dostały uczulenia na Semilaca. Nie linczuję samego produktu - wiem, że u wielu się sprawdza, ale nie u mnie. Może było w tym trochę mojej winy? Semilaca stosowałam na początku swojej przygody z hybrydami, a wiadomo - jak to początki - nie zawsze mi to dobrze wychodziło.
Herbia_pl - Pią Lis 10, 2017 12:11

Warto też udać się raz na jakiś czas do kosmetyczki aby wykonała taki profesjonalny zabieg manicure, żadna kobieta nie powinna tego zaniedbać, koszt naprawdę nie należy do wysokich.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group