www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Choroby - jak radzić sobie z przygnębieniem?

Maghdaa - Śro Gru 21, 2016 00:00
Temat postu: jak radzić sobie z przygnębieniem?
Niby słyszy się wszędzie, że takie jesienno-zimowe przygnębienie jest czymś zupełnie naturalnym, bo bierze się to po prostu z braku odpowiedniej ilości światła, ale ja od kilku lat zauważyłam, że właściwie latem i wiosną wcale mi te przygnębienie nie przechodzi. Zaczynam myśleć, że dopadła mnie jakaś depresja, bo nie ma co ukrywać, w ostatnim czasie trochę przeżyłam (m.in. kilkukrotna zmiana pracy) i chyba ciężko to znoszę. Trafiłam ostatnio na coś, co dosyć enigmatycznie nazywa się Emocjonalna Droga, jest dostępne pod tym linkiem: http://odkasi.blogspot.co...poczuc-sie.html. Ktoś wie co to jest?
cytruska - Śro Sty 04, 2017 13:26

nie, ja nie wiem co to jest.
ale osobiście polecam wybrać się do specjalisty, bo nikt przez internet, na forum Cię nie zdiagnozuje. Depresja to to może i nie jest, ale być może męczą Cię powracające stany depresyjne, a to można leczyć.

Witold Jarmolowicz - Pią Sty 06, 2017 10:19

cytruska napisał/a:
nie, ja nie wiem co to jest.
ale osobiście polecam wybrać się do specjalisty, bo nikt przez internet, na forum Cię nie zdiagnozuje. Depresja to to może i nie jest, ale być może męczą Cię powracające stany depresyjne, a to można leczyć.
Antydepresantami, które same w sobie właśnie powodują depresję i próby samobójcze.
JW

przodowniczka - Czw Sty 12, 2017 14:58

Jak ktoś ma tak cały rok no to trudno zwalać na jesienno zimowe przygnębienie. Najlepiej faktycznie udać się do psychologa, może nie będa konieczne od razu antydepresanty a wystarczy rozmowa albo jakieś ziólka.
tuchacz - Śro Sty 18, 2017 15:25

Jeśli faktycznie cały czas towarzyszy Ci takie uczucie to rzeczywiście, warto się przełamać i porozmawiać albo z lekarzem, albo z jakimś przyjacielem. Grunt, żeby wyrzucić z siebie to, co najgorsze..
Fitstyler - Śro Lut 08, 2017 08:43

Spróbuj dziurawiec, który wzmacnia syntezę witaminy D.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group