www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Choroby - Jeszcze raz SIBO

slu - Pon Gru 02, 2019 22:55
Temat postu: Jeszcze raz SIBO
Zrobiłem badania na SIBO i wyszło mi że jest przerost metanu.

Ktoś tutaj na forum pisał aby nie brać antybiotyków, jednak czytałem że ludzi po tym zdrowieli. I ktoś pisał aby przejść na dietę keto. Nie zagłębiałem się w tą dietę ale ja od półtora roku spożywam mięso gotowane tłuszcz zwierzęcy i warzywa przeważnie 2 posiłki dziennie a w ostatnim czasie 1 posiłek dziennie i zsechłem się 15kg. Zrobiłem testy na nietolerancje i niektórych nie mogę jeść produktów. Wydaje mi się że samą dietą nie pokona się tych bakterii, a spożywanie probiotyków chyba pogarsza sprawę? bo brałem i z apteki i soki z kiszonek piłem i było chyba gorzej.

Jak się za to zabrać ? co jeść ? proszę tylko osoby które się znają na temacie a dużo nie ma pojęcia nawet na tym forum. Dopiero na facebooku mi doradzili że mogę mieć SIBO a pisałem na tym forum chyba z pół roku więc raczej nie uzyskam tu odpowiedzi ale pisze może akurat.


Kangur - Śro Gru 04, 2019 10:07
Temat postu: Re: Jeszcze raz SIBO
slu napisał/a:
......pisałem na tym forum chyba z pół roku więc raczej nie uzyskam tu odpowiedzi ale pisze może akurat.

Zrób sobie skan kału i wówczas się dowiesz jakich bakterii masz nadmiar i jakich niedobór albo brak.

Piotrx - Pią Gru 06, 2019 12:14

Nie twórz kolejnych wątków, tylko pisz w tym, który założyłeś, bo robi się śmietnik.
To forum sibo na facebooku to sprzedawcy usług medycznych, właścicielką jest kobieta, która sprzedaje swoje usługi i podobnie jest z moderatorami. Tam są tysiące piszących osób a nie ma praktycznie wyleczonych ludzi. Mnóstwo jest za to ludzi zbanowanych.
Przyczyn sibo są dziesiątki ale antybiotyk nie jest w stanie żadnej z nich zlikwidować.

Grzegorz-Rec - Śro Gru 18, 2019 16:49

Piotrx napisał/a:
Nie twórz kolejnych wątków, tylko pisz w tym, który założyłeś, bo robi się śmietnik.
To forum sibo na facebooku to sprzedawcy usług medycznych, właścicielką jest kobieta, która sprzedaje swoje usługi i podobnie jest z moderatorami. Tam są tysiące piszących osób a nie ma praktycznie wyleczonych ludzi. Mnóstwo jest za to ludzi zbanowanych.
Przyczyn sibo są dziesiątki ale antybiotyk nie jest w stanie żadnej z nich zlikwidować.


Piotrze ale pacjenci tak mają, że muszą się ciągle leczyć. Nie tłumacz mu tego, bo i tak nie zrozumie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group