www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Choroby - Samoleczenie BSM Piotra Lewandowskiego

marcin458 - Śro Wrz 27, 2023 22:42
Temat postu: Samoleczenie BSM Piotra Lewandowskiego
Spotkałem sie z osobą która miała znajomą na stduiach chorą na łuszczyce bardzo potężnie miała problemy skórne.

Zobaczyła ją po paru tygodniach na zjeździe i tu cud całkowite wyleczeni i doskonała skóra.

Opowiedziała że stosowała tą metode przykładania rąk do głowy i w ten sposób sie wyleczyła.

Można wątpić ale słyszalem to od znajomej osoby na własne uszy i wierze że tak było.

Co sądzicie?

pozdrawiam
marcin

Witold Jarmolowicz - Czw Wrz 28, 2023 09:23

Bzdura.
Łuszczycę leczy się skutecznie nie maściami dermatologicznymi czy siłą woli ale poprzez wyeliminowanie alergizujących produktów spożywczych.
Głównym winowajcą jest białko pszeniczne i nie tylko.
Sprawdzone w praktyce.
JW

marcin458 - Czw Wrz 28, 2023 13:23

Na pierwszy rzut oka można tak pomyśleć że to bzdura

ALE JEDNAK wyleczenie nastąpiło po stosowaniu tej metody więc może coś w tym jest?

Albo to efekt placebo sama wiara że to leczy dała poprawe

pozdrawiam
marcin

Witold Jarmolowicz - Pią Wrz 29, 2023 08:48

Jeżeli już, to wiara spowodowała zmniejszenie stresu i obniżył się poziom kortyzolu oraz zmniejszyło się nasilenie reakcji immunologicznych.
Ale najpewniejszą drogą jest eliminacja pszenicy.
JW

marcin458 - Pią Wrz 29, 2023 12:57

Osobiście po tamtej historii kupiłem cieniutką książeczke samoleczenie metodą bsm piotra lewandowskiego i z tym dostałem płyte cd na ktorej sa filmy z historiami wyleczen za pomocą tej metody

te filmy naprawde każą wierzyć że to działa a cuda wyleczeń sa spektakularne niesamowite

dobre parenaście wyleczeń tam jest nagranych

zanim wydamy odstatni osąd że to głupota polecam sie zapoznać

pozdrawiam
marcin


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group