Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Wto Sty 01, 2013 11:27
Nowy moderator
Autor Wiadomość
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Nie Paź 04, 2009 14:56   Nowy moderator

Ostatnio bardzo rzadko przegladam forum, nie jestem na bierzaco z watkami.
Na jesieni bede zapracowany dosyc.

Wydaje "misie", ze uczciwie jest uprzedzic "zwierzchnikow" o tym, ze nie bede prawdopodobnie w stanie podolac obowiazkom bycia moderatorem.

M.in. Dlatego chcialbym sie zrzec tej sluzby i zapostulowac bysmy wybrali nowego moda.

Spotkalem sie tez - np za miedza - z takim rozumieniem rzeczywistosci, ze skoro Zenon I Hannibal sa tu modami, a obaj sa surojadami - to wynika z tego, ze cale forum ma profil surowy.
Ja oczywiscie nie wyrzekam sie swoich pogladow, o surowym jadle bede pisal, bede sie dzielil swoimi spostrzezeniami itd.
Ale odnosze wrazenie, ze wizerunkowo forum zyskaloby, gdyby wsrod modow byl ktos "stermizowany" :D
Tak by podkreslic mnogosc pogladow i nieodstraszac nowych, niezorientowanych uzytkownikow.

Pierwotnie chcialem napisac priva do Molara, ale stwierdzilem, ze forum tworza uzytkownicy i warto to napisac publicznie.

Piszcie tez, kto waszym zdaniem moglby ewentualnie zostac nowym modem.
Ja ze swojej strony patrze przychylnie na: Waldka i MiT'ow.
Sa oczywiscie inni, ktorzy znakomicie nadawaliby sie do roli moda, ale rzadko zagladaja na forum, moderator musi byc na bierzaco..


pozdrawiam
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Paź 04, 2009 17:45   Re: Nowy moderator

zenon napisał/a:
Ale odnosze wrazenie, ze wizerunkowo forum zyskaloby, gdyby wsrod modow byl ktos "stermizowany" :D
Tak by podkreslic mnogosc pogladow i nieodstraszac nowych, niezorientowanych uzytkownikow.

no to chyba "pieczony banan" jest tu optymalnym wyborem ;)
a tak na poważnie to myślę, że cały dział sfery psychicznej i duchowej można z marszu zaoferować Tomkiewiczom, bo ja zupełnie nie kontroluję co tam się dzieje, dużo mam tam zaległości czytania, a poza tym brak mi dostatecznej kompetencji
parę innych działów też można jakoś zagospodarować
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Nie Paź 04, 2009 18:05   

Pieczony Banan odmawia stanowczo jakiegokolwiek moderatorstwa, choć dziękuje za rekomendację :-D Popieram Waldkową kandydaturę. Może zróbcie ankietę wśród Forumowiczów?
Ale Marishka może się zgodzi sprawować opiekę nad "psychicznym dystryktem".

Tomek
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Nie Paź 04, 2009 18:18   

M i T napisał/a:

Ale Marishka może się zgodzi sprawować opiekę nad "psychicznym dystryktem".
Tomek

Nie wyobrażam sobie nikogo innego :)
Od dawna zastanawiam się dlaczego Waldek nie jest moderatorem,więc może czas na Niego :)
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Paź 04, 2009 20:27   Re: Nowy moderator

zenon napisał/a:

Ale odnosze wrazenie, ze wizerunkowo forum zyskaloby, gdyby wsrod modow byl ktos "stermizowany" :D


Ja rano jestem bardzo "stermizowany", ale wieczorem 100% "surowy". :what:
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Paź 04, 2009 20:30   Re: Nowy moderator

Waldek B napisał/a:
Ja rano jestem bardzo "stermizowany", ale wieczorem 100% "surowy". :what:

no to w sam raz - będziesz dawał Panu Bogu świeczkę, a diabłu ogarek :]
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Nie Paź 04, 2009 21:31   Re: Nowy moderator

Waldek B napisał/a:
zenon napisał/a:

Ale odnosze wrazenie, ze wizerunkowo forum zyskaloby, gdyby wsrod modow byl ktos "stermizowany" :D


Ja rano jestem bardzo "stermizowany", ale wieczorem 100% "surowy". :what:


Ja to jesli juz odwrotnie bym jadal: kolo poludnia surowe, na wieczor stermizowane (z pary).
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 19:05   

Ale surowe szybciej się trawi, więc po godzinie dwóch dobrze zasypiam. Po termizowanym to muszę odczekać co najmniej 3-4. Z tego względu lepiej mi pracuje lekka surowa kolacja i solidny rozgrzewający posiłek przed południem.

Dodam, że między tymi dwoma posiłkami w lato jestem jeszcze surowym weganinem ok godz 14. ;-)


Co do moderowania to mam sporo czasu wolnego, siedzę w necie, czytam, piszę, maluję, więc na dzień dzisiejszy bez problemów mogę pomóc jak by co. 8-)
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 19:14   

Waldek B napisał/a:


Co do moderowania to mam sporo czasu wolnego, siedzę w necie, czytam, piszę, maluję, więc na dzień dzisiejszy bez problemów mogę pomóc jak by co. 8-)


no to świetnie, masz również moje poparcie waldi :-D :hug:
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 19:54   

Tylko pamietaj jakbys zostal modem: jest jedna zasada: trzeba gnebic niejakiego "are". ;-) :hihi:
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 20:05   

Waldek B napisał/a:
Ale surowe szybciej sie trawi, wiec po godzinie dwoch dobrze zasypiam. Po termizowanym to musze odczekac co najmniej 3-4. Z tego wzgledu lepiej mi pracuje lekka surowa kolacja i solidny rozgrzewajacy posilek przed poludniem.

Dodam, ze miedzy tymi dwoma posilkami w lato jestem jeszcze surowym weganinem ok godz 14. ;-)


Mnie owoce / warzywa najbardziej pasuje jesc z samego rana. Probowalem jesc roslinny "podwieczorek" posrodku 2 miesno-tluszczowych posilkow i srednio mi to sluzylo.

W ogole mialem taki okres, ze nie jadlem w ogole roslin. Tylko mieso, tluszcz, zoltka, miod i nic wiecej. No moze sproszkowana acerola od czasu do czasu, ale poza tym nic roslinnego.
To bylo wygodne itd, ale po pewnym czasie pojawil mi sie swiad skory.
Czasem gdy nastepuje zmiana temperatur, lub czlowiek sie nagle czegos przestraszy robi sie taka "gesia skorka" na plecach glownie. No to mi w takich momentach towarzyszyl swiad skory, takie uczucie jakby ktos wbijal mi od pytona igielek w plecy.

Wiec czegos mi jednak brakowalo..
Moja hipoteza robocza: potas.
Dlatego co jakis czas rozpoczynam dzien od soku pomidorowego, pomidora z sola, brokula, marchewki z pary. Wegli w tym praktycznie nie ma, porcje niewielkie - jakies 200-300g na oko. No i swiad zniknal.


Acha, zapomnial bym.. W ogole to zaczalem pisac tego posta by zadac pytanie :D

Waldek: czy ty suszone mieso traktujesz jako surowe czy stermizowane? Ja zaczne czesciej takie jadac.
Napisz tez jak ty jesz ten korzen imbiru.. To jest dosc ostre... Ja na razie robie tak, ze jak zjem, to kroje sobie plasterem, obieram ze skorki i sse sobie to przez kwadrans od czasu do czasu lekko nadgryzajac zebami by uwolnic nowe soki.

Za pierwszym razem normalnie to pogryzlem, ale wykrecilo mi gebe i wywalilo oczy z orbit..
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 20:39   

zenon napisał/a:
Mnie owoce / warzywa najbardziej pasuje jesc z samego rana. Probowalem jesc roslinny "podwieczorek" posrodku 2 miesno-tluszczowych posilkow i srednio mi to sluzylo.

ja od razu zacząłem jeść planty z rana lub jakoś przed południem, bo instynktownie wiedziałem że przy moim trybie jedzenia to optymalnym wybór
zenon napisał/a:
Moja hipoteza robocza: potas.

ja z samych mięśni i organów mam jakoś 3-4 g tego potasu, więc to wg mnie chwatit
jak dorzucę jeszcze jakieś planty to może tego wyjść i 5 g
w eksperymencie Phinneya z kolarzami na VLCKD, gdzie potasu i sodu trzeba byłodostarczać więcej wystarczająca podaż tego pierwszego pierwiastka wynosiła 2-3 g, więc te moje ilości to świat i ludzie
zenon napisał/a:
Napisz tez jak ty jesz ten korzen imbiru.. To jest dosc ostre... Ja na razie robie tak, ze jak zjem, to kroje sobie plasterem, obieram ze skorki i sse sobie to przez kwadrans od czasu do czasu lekko nadgryzajac zebami by uwolnic nowe soki.
Za pierwszym razem normalnie to pogryzlem, ale wykrecilo mi gebe i wywalilo oczy z orbit..

hehe, za pierwszym razem to wziąłeś gryza ode mnie, po tym jak mi wykręciło gębę :D
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 21:14   

Cytat:
Waldek: czy ty suszone mieso traktujesz jako surowe czy stermizowane? Ja zaczne czesciej takie jadac.


Traktuje jako coś pomiędzy. Nie jest to już na pewno surowe "life food" z tymi wszystkimi enzymami i innymi, ale "stermizowane" też nie.

Hannibal napisał/a:

zenon napisał/a:
Napisz tez jak ty jesz ten korzen imbiru.. To jest dosc ostre... Ja na razie robie tak, ze jak zjem, to kroje sobie plasterem, obieram ze skorki i sse sobie to przez kwadrans od czasu do czasu lekko nadgryzajac zebami by uwolnic nowe soki.
Za pierwszym razem normalnie to pogryzlem, ale wykrecilo mi gebe i wywalilo oczy z orbit..

hehe, za pierwszym razem to wziąłeś gryza ode mnie, po tym jak mi wykręciło gębę :D


Dajcie ludzie spokój. :faint: Tego nie idzie jeść samego. Cienki plasterek dobrze działa z miodem, mięsem i "tłuszczem tej ziemii". Do herbaty też ponoć jakoś się dodaje.
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 21:27   

Waldek B napisał/a:
Dajcie ludzie spokój. :faint: Tego nie idzie jeść samego. Cienki plasterek dobrze działa z miodem, mięsem i "tłuszczem tej ziemii". Do herbaty też ponoć jakoś się dodaje.

no to daj jakieś sprawdzone przez siebie przepisy z tym imbirem
np. tu - http://www.dobradieta.pl/...der=asc&start=0
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Cordoba_2004 
technolog żywności

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 660
Skąd: Wiocha po Wielkim Lasem
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 22:02   

iga na moda
_________________
gg 14 987 97
 
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 22:34   

Ja wlasnie koncze posilek i zagryzalem mieso odrobina imbiru i nawet fajnie sie komponuje.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
aukuba


Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 95
Skąd: Kotlina Kłodzka
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 21:50   

Imbir zetrzeć (pokroić cieniuchno) na drobno i połączyć z miodem, można dodać soku z cytryny. Trzymam w słoiku, zajadam łyżkami. Nie za dużo, bo mi spada ciśnienie, ale od grypska chroni.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 22:21   

A zauważyliście, że imbir w potrawach (termizowanych, bo nie wiem, jak w przypadku surowych) zachowuje się tak, że im dłużej się potrawę przechowuje, tym ostrzejsza się staje? Chodzi mi o to, że imbir "zaostrza" potrawę wprost proporcjonalnie do upływu czasu.

Kiedyś bardzo dawno temu (w moim "innym" życiu) gotowałam duże ilości ryżu z kurczakiem, kukurydzą, marchewką, rodzynkami, orzeszkami nerkowca, cebulą i właśnie świeżym imbirem (I know, I know :shock: ). Następnego dnia potrawa była bardziej "przyprawiona", a dwa dni później tak ostra, że nie dało się zjeść :what:

Marishka
 
     
Cordoba_2004 
technolog żywności

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 660
Skąd: Wiocha po Wielkim Lasem
Wysłany: Śro Paź 07, 2009 07:35   

MIT ma rację dlatego imbiru dawało się zawsze szczyptę by nie było przyprawione bo po kilku podgrzaniach i tak było za ostre
_________________
gg 14 987 97
 
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Paź 07, 2009 08:17   

kiedyś robiłem piwo imbirowe (tzn. z dodatkiem imbiru) i wychodziło bardzo fajne
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
krzysztof2

Pomógł: 25 razy
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 756
Wysłany: Śro Paź 07, 2009 08:54   

WITAM :hug:

Imbir można wykorzystać m.in. do tego:
http://www.surawka.republika.pl/K6.htm

POZDRAWIAM Z ZIELONEJ GÓRY :papa:
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Śro Paź 07, 2009 23:57   

Waldek B napisał/a:

Dajcie ludzie spokój. :faint: Tego nie idzie jeść samego. Cienki plasterek dobrze działa z miodem, mięsem i "tłuszczem tej ziemii". Do herbaty też ponoć jakoś się dodaje.


W Chinach jak ktos ma dolegliwosci ukladu trawiennego, to kroja kawaleczek imbiru w plasterki i zagotowuja we wodzie. Taki wywar jest przyjemny w piciu. W Au niedaleko Syriusza jest plantacja imbiru. Tam wytwarzaja piwo z tej przyprawy i inne roznosci. Mozna ogladac przez okna jak sie ten specyfik przetwarza. Swego czasu dostawalem w prezencie na swieta i na inne uroczystosci zkrystalizowany imbir w cukrze. Bardzo mi to smakowalo. Moglem zjesc dziennie okolo 1kg.Lubie pogryzac taki kawalek tego specyfiku za kierownica. Dziwne jest tylko, ze w Nowej Zelandii ten produkt jest tanszy, niz w miejscu jego produkcji. Jezdzac po Nowej Zelandii skonsumowalem tego spore ilosci.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 08, 2009 11:50   

Raz jedyny w życiu spróbowalam imbiru.Ponoć dobry na zapalenie gardła.
Wsypałam do szklanki wody i chciałam wypić,zaczęło mnie palić nieziemsko,stokroć gorszy niż pieprz cayenne,darowałam sobie więc te kuracje.

EDIT
Gratuluję Marishce oraz Waldkowi
:)
Ostatnio zmieniony przez Iga Czw Paź 08, 2009 17:29, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 16:34   

W wracając do meritum tematu - zauważyłem, że mamy nowych zielonych
Gratulacje MiT i Waldek! :)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 17:08   

Jak widać na forum mamy dwóch nowych moderatorów: Waldka i Marishke, którym gratulujemy.

Jednocześnie dziękujemy za poświęcony czas zenonowi, który to zmuszony jest zrezygnować z zajmowania się forum.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 17:15   

eee.....co to ja napisałem za głupotę.

Gratuluję Kwiatuszku :viva: Gratuluję Waldek !

Tomek
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 17:24   

E tam zmuszony, nie przesadzajmy :D
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 17:58   

zenon napisał/a:
E tam zmuszony, nie przesadzajmy :D

Nie mieszaj, bo mi post ogłoszeniowy z patosem wyszedł ;-)
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 18:27   

Gdy usuniesz mi uprawnienia mozesz mi dac podpis pod nickiem "moderator honoris causa" :hah:
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pią Paź 09, 2009 16:35   

Gratuluje pierwszego pociecia tematu Marishka :D
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Paź 09, 2009 16:53   

zenon napisał/a:
Gratuluje pierwszego pociecia tematu Marishka :D

a który był pocięty? bo chciałbym to zobaczyć na własne oczy ;)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Pią Paź 09, 2009 16:55   

Hannibal napisał/a:
a który był pocięty? bo chciałbym to zobaczyć na własne oczy ;)


Z wątku o psychopatach wycięłam "nagonkę" na Miśka i zrobiłam z niej osobny wątek o "cenzurze" na Forum :) Jakoś mi to nie pasowało do wartościowych dyskusji o źródłach i objawach psychopatii :)

Marishka
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Pią Paź 09, 2009 17:24   

M i T napisał/a:
... o "cenzurze" na Forum :) ...Marishka...


Serdeczne gratulacje z okazji awansu spolecznego! 8-)

Co by nie napisac, to jednak "prawo wycinania"
to spory zaszczyt i nobilitacja jest! 8-)

Moje gratulacje, rowniez dla pozostalych Moderatorow! 8-)

BTW
Tak oto z "forumowego planktonu"
powstala "NOWA ELITA" :viva: 8-)

Tylko sie "niepozagryzajcie" nawzajem! :viva:
.
Ostatnio zmieniony przez grizzly Sob Paź 10, 2009 13:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
figa


Pomógł: 8 razy
Wiek: 67
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 1142
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Pią Paź 09, 2009 22:53   

Tez przyłaczam się do gratulacji ,dla Maryshki
Co by nie mówić,podziwiam lekkie pióro , duzy zasób wiedzy
i umiejętności zarządzania czasem .
Godzić ,prace zawodową z dokształcaniem ,analizowaniem
a jeszcze wydawaniem opini..ufff .... to prawdziwa sztukateria.
życze konstruktywnych utarczek i jarzących usserów.
_________________
pozdrawiam
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Sob Paź 10, 2009 00:43   

figa napisał/a:
Godzić ,prace zawodową


Z tym, że moja praca nie jest "zawodowa" :)

Marishka
 
     
figa


Pomógł: 8 razy
Wiek: 67
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 1142
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Sob Paź 10, 2009 02:42   

M i T napisał/a:
figa napisał/a:
Godzić ,prace zawodową


Z tym, że moja praca nie jest "zawodowa" :)

Marishka

Wiem ,że moderowanie to nie praca zawodowa ,ale ja miałam na myśli
prace z jakiej się utrzymujesz .
Jakiekolwiek się lody kręci wymaga czasu .
_________________
pozdrawiam
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Paź 10, 2009 10:31   

Również gratuluję Marishka i Waldi moderatorstwa! :viva: , czego Wam życzyć ? "Wyczucia chwili" Wam życzę.... 8-)
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Wto Gru 22, 2009 11:28   

Chcę zwrócić Moderatorom uwagę na pewną rzecz,jaka ma miejsce na tym Forum.
Otóż nikt nie zwraca uwagi na to,że osobnik o nicku "zenon" manipuluje notorycznie postami Użytkowników -vide moimi.Cytując mnie,jakobym pisała ;
zenon napisał/a:
"Iga" napisał/a:

bla, bla, bla, bla, bla


zenon napisał/a:
"Iga" napisał/a:

bla bla bla, bla bla bla, bla bla bla, bla bla bla,bla bla bla, bla bla bla,bla bla bla, bla bla bla.


Pragnę zwrócić uwagę,że jest to jawna ,chamska manipulacja tekstem,ponieważ nigdzie tak nie napisałam.
Ostatnio zmieniony przez Iga Wto Gru 22, 2009 13:19, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 14:01   

Rozumiem oburzenie. Juz poprawiam. Powinno byc tak:
"Iga" napisał/a:
bla ,bla,bla ,bla bla,bla bla


Teraz jest dobrze.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Wto Gru 22, 2009 14:13   

zenon napisał/a:
Rozumiem oburzenie. Juz poprawiam. Powinno byc tak:
"Iga" napisał/a:
bla ,bla,bla ,bla bla,bla bla


Teraz jest dobrze.


Czy któryś z Moderatorów zwróci temu maipulantowi wreszcie uwagę?
Czy nikt nie widzi,ze on manipuluje moim tekstem?
Ostatnio zmieniony przez Iga Wto Gru 22, 2009 14:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 14:18   

najlepiej jakby dać źródło tego cytatu
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Wto Gru 22, 2009 14:22   

Hannibal napisał/a:
najlepiej jakby dać źródło tego cytatu

No to czekamy,bo nigdy w ten sposób nie pisałam;
zenon napisał/a:
"Iga" napisał/a:

bla bla bla, bla bla bla, bla bla bla, bla bla bla,bla bla bla, bla bla bla,bla bla bla, bla bla bla.

 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 14:28   

To prawda ,te przecinki,inaczej jakos ,tak.

Juz poprawilem ,przepraszam :(
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Wto Gru 22, 2009 14:29   

zenon napisał/a:
To prawda ,te przecinki,inaczej jakos ,tak.

Juz poprawilem ,przepraszam :(

Daj linka do tych swoich postów,bo inaczej wychodzi na to ,że w sposób chamski,prostacki manipulujesz moim tekstem i nie pojmuję,ze to może być tolerowane.
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 14:32   

Dobra, Edyta. powiem tak:

Troche to zabawne, bo pamietam jak rozwalalas forum za miedza i numer z cytowaniem kogos ze zmienionymi slowami to byl standard w twoim repertuarze.

Co mialem napisac - napisalem.

Choc fakt - przznaje, troche za bardzo sie wkrecilem i powinienem byl spasowac juz dawno.
Przepraszam innych userow za zasmiecanie forum.

Jak masz jakies pytania pisz na priv.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 14:34   

Iga napisał/a:
zenon napisał/a:
To prawda ,te przecinki,inaczej jakos ,tak.

Juz poprawilem ,przepraszam :(

Daj linka do tych swoich postow,bo inaczej wychodzi na to ,ze w sposob chamski,prostacki manipulujesz moim tekstem i nie pojmuje,ze to moze byc tolerowane.


Kiedys to sie nazywalo "chumor".
Dzis to sie nazywa "chamska manipulacja".

Czy to nie jest podwojna moralnosc?
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Wto Gru 22, 2009 14:37   

zenon napisał/a:


Troche to zabawne, bo pamietam jak rozwalalas forum za miedza i numer z cytowaniem kogos ze zmienionymi slowami to byl standard w twoim repertuarze.
.

Gdybys czytał uważnie,to wiedziałbyś w czym rzecz,ale ty czytasz po łebkach,teraz też-widocznie masz tak od dawna,więc twój problem.Zmanipulowałeś mój tekst,a to jest niedopuszczalne.
Z tego,że bronisz naszego misia-manipulanta,to nawet dobrze,bo będę cię kiedyś cytowała.
Poczekamy tylko aż mis sie odezwie,no chyba,że ucieknie na długie miesiące,ale misiu dobrze wie,że jestem pamiętliwa .
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 14:45   

Nie bronie Misia.

Ja sie nie opowiadam po niczyjej stronie.

Po prostu mnie wkurzasz, uwazam, ze jestes dwulicowa, nieobliczalna, masz jakies dziwne "fazy", knujesz intrygi, trollujesz, jestes niemila dla ludzi i bywa, ze ich atakujesz bez powodu i to jeszcze niekiedy w sytuacji gdy jestes ostatnia osoba, ktora mialaby do tego prawo.

tyle.

ps.
zaluje ze nie zastopowalem w pewnym momencie, bo szkoda mi mojego czasu.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Wto Gru 22, 2009 14:53   

zenon napisał/a:
knujesz intrygi, trollujesz, jestes niemila dla ludzi

Oj nie nie! Mylisz się i to bardzo.To i tak wyjdzie predzej czy później na jaw.
Drażni mnie głupota i chęć manipulowania ludźmi i dlatego postaram się,aby pewne rzeczy wyszły na jaw.
Po drugie,jestem miła dla ludzi,tylko nie dla tych,którzy chcieli mną manipulować,sami dając sobą manipulować.Mylisz fałszywe pochlebstwa z przyjaźnią,bo widzisz tobie wystarczy,że ktoś podeśle ci te ikonke " :hug: " i jesteś szczęśliwy,ale nie w tym rzecz.
No niestety nie wysyłając każdemu tej ikonki ,mogę uchodzić za osobę,która jest niemiła dla ludzi,ale to już problem,tych,którzy tak sądzą,mnie nic do tego.Mnie również nie zależy na fałszywych pochlebcach.
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 14:58   

Iga napisał/a:
zenon napisał/a:
knujesz intrygi, trollujesz, jestes niemila dla ludzi

Oj nie nie!

OK, to ja knuje intrygi i to ja skonfliktowalem sie z polowa tego forum oraz z calym forum "za miedza". :roll:
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Wto Gru 22, 2009 15:03   

zenon napisał/a:

OK, to ja knuje intrygi

Skoro tak uważasz...to pewnie masz rację.

A ja wolę np. popisać sobie z jednym Ashkarem,który ma swoje zdanie i nie pozwoli sobą manipulować, niż z fałszywymi pochlebcami,manipulantami,którzy również dali sobą manipulować i właśnie dlatego dostali po "pluszowych pupach".
No,prócz Ashkara jest jeszcze może ze dwóch takich Uzytkowników,którzy mają swoje zdanie.
Ostatnio zmieniony przez Iga Wto Gru 22, 2009 15:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 15:25   

"Iga" napisał/a:
zenon napisał/a:
"dzis" wlazisz w zadek Toanowi, "jutro" nazwiesz go morderca.

Pokaz linka do tego,bo inaczej to ty nazwales go morderca.


z czasow gdy jeszcze "grizzly" byl "cacy" a "beataZ" wraz ze swoim chlopakiem byli swietnymi kompanami do bicia piany..

"Iga" napisał/a:
Osobiscie bardzo lubilam SP Jurka.W sumie bardzo przezylam Jego smierc,poniewaz bylam z Nim w pewien sposob zzyta.
Na forum JK byla tylko jedna,zaznaczam ,ze tylko jedna osoba,ktora zdawala sobie sprawe ze stanu zdrowia Jurka -ta osoba byl Grizzly-jednak nikt nie chcial Go sluchac,a posty Jego traktowane byly jako dokuczanie Jurkowi.


zenon napisał/a:
beataZ napisał/a:
ziutekt napisał/a:
W tej chwili jestem w rozterce, co w koncujest prawda ?

Prawda jest to co stalo sie z Jurkiem czemu bezposrednio i bez
ceregieli na kilka miesiecy przed agonia, probowali zapobiec Pan Witold i inni.

Poczytaj na forum wiedzacych a niemyslacych o ile nie wykasowali tych postow, jak maja w zwyczaju robic kazdego dnia.

Nie wykorzystuj do swoich obsesyjnych krucjat smierci czlowieka.

Robisz straszny syf, ogarnij sie.


"Iga" napisał/a:
zenon napisał/a:
syf.

Swiete slowa! Morderstwo to syf i nienalezy o tym zapominac.
Swoja droga nalezaloby w Wikipedii utworzyc haslo "Morderstwo przez Internet" i przytoczyc casus mojego Przyjaciela juz niezyjacego Jurka :(


Byc moze "nie czytam uwaznie", ale jak na moj gust powyzsza wyppowiedz obciaza forum.dr-k.
Wprawdzie nie napisalas "toan jest morderca", ale czyz oskarzenie forum o przyczynienie sie do smierci czlowieka nie obciaza "admin" tego forum?

Edytka, ty juz sie sama pogubilas we wlasnych intrygach. Jestes nieprzewidywalna dla samej siebie. Wiesz, mozna nad tym pracowac..

ps.
Bij piane dalej, moze przynajmniej bezy upieczesz.

.

.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 15:29   

Iga znam ból koziorożcowy, ale zbijać tej gorączki nie chcę. Uważam, że lepiej jak się sami wszyscy "dotrzecie". Zdrowiej przechorować bez leków.

Zenon za pierwszym razem to faktycznie jest "chumor", za którymś z kolei - "adoracja" lub jak mawiają tu i ówdzie "przycwelanie się".

sory za szczerość

wesołych świąt i jeszcze więcej wolnego czasu życzę
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 15:32   

Waldek B napisał/a:
Iga znam ból koziorożcowy, ale zbijać tej gorączki nie chcę. Uważam, że lepiej jak się sami wszyscy "dotrzecie". Zdrowiej przechorować bez leków.

ale w czasie tej choroby dobrze mieć parę porządnych detoksów polegających na wywalenie toksycznych syfów do kosza; jak wszystko zalega w jednym miejscu to żadnego oczyszczenia nie będzie 8-)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 15:39   

generalnie - poruta na maxa :/
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Wto Gru 22, 2009 15:39   

Waldek B napisał/a:
Iga znam ból koziorożcowy

No,fakt :) Ale uparci jesteśmy i ja sobie poczekam .Ostatnimi latami nauczyłam się cierpliwie czekać.

A co do BeatyZ,to było jeszcze z czasów,kiedy myślałam,ze "oni" nie mają nic wspólnego z Misiem-chyba pierwszy zorientował się Kangur w tym,że to alter ego Misia naszego.
To chyba tyle.
Ostatnio zmieniony przez Iga Wto Gru 22, 2009 15:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 15:40   

Hannibal napisał/a:
Waldek B napisał/a:
Iga znam ból koziorożcowy, ale zbijać tej gorączki nie chcę. Uważam, że lepiej jak się sami wszyscy "dotrzecie". Zdrowiej przechorować bez leków.

ale w czasie tej choroby dobrze mieć parę porządnych detoksów polegających na wywalenie toksycznych syfów do kosza; jak wszystko zalega w jednym miejscu to żadnego oczyszczenia nie będzie 8-)


ale organizm musi to zrobic sam, a nie przy pomocy lekarza tłumiącego i zamiatającego niewygodne rzeczy pod dywan

zresztą jak taki jesteś dr phill to ładuj zeniowi polopirynke, a Idze gripexa

cisza będzie oraz pozory zdrowia

miłość dobro ziobro
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
Ostatnio zmieniony przez Waldek B Wto Gru 22, 2009 15:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 15:45   

Iga napisał/a:

A co do BeatyZ,to bylo jeszcze z czasow,kiedy myslalam,ze "oni" nie maja nic wspolnego z Misiem-chyba pierwszy zorientowal sie Kangur w tym,ze to alter ego Misia naszego.
To chyba tyle.


acha, to wszystko wyjasnia.

To sorry,. Zwracam honor.

To wszystko wina "grizzly" i znakow zodiaku. Ty tego nie napisalas.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Ostatnio zmieniony przez zenon Wto Gru 22, 2009 15:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 15:50   

nie chodzi o to, zeby nie pisac o tym, zamiatac pod dywan, ale jak ktos bredzi 3 po 3, probuje naginac fakty, ma zerowo pojecie o biochemii, to czy jest sens z tym dyskutowac? Na szczescie wiekszosc osob pamieta posty Edyty (w tym wcieleniu i 100 innych - nie trudno rozpoznac jej "styl") i rozumie, o czym pisze Misiek. Jak nie rozumie, no to sie kwalifikuje na analfabetyzm.
Ja tu na przyklad gdzies czytalam, jak Edzia stwierdzila, ze "ZO zabija". Itepe, itede. Zalosc i 2 metry mulu.
Blehhh :razz:
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 15:51   

Waldek B napisał/a:
ale organizm musi to zrobic sam, a nie przy pomocy lekarza tłumiącego i zamiatającego niewygodne rzeczy pod dywan

zresztą jak taki jesteś dr phill to ładuj zeniowi polopirynke, a Idze gripexa

cisza będzie oraz pozory zdrowia

miłość dobro ziobro

nie jestem lekarzem, ale sępem i hieną w jednej osobie, takim czyścicielem
czy chcesz mnie winić za syfy, które inni w sobie wyhodowali? 8-)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Wto Gru 22, 2009 15:57   

_flo napisał/a:
i rozumie, o czym pisze Misiek. Jak nie rozumie, no to sie kwalifikuje na analfabetyzm.

Interesujące.Co ciekawe to tylko nieliczni mądrzy rozumieją naszego Misia,ale reszta nie rozumie.
Szkoda,że nie ma Misia-pewnie przyjdzie po kilku dniach mysląc,że po sprawie i znów wyskoczy z "perukami","kłamstwami siekierowego",a tymczasem to kłamliwy manipulant .
Jak to dobrze,że przejrzałam na oczy i nie pozwoliłam sobą manipulować.
 
     
monika s. 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 230
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 15:58   

zenon napisał/a:


Po prostu mnie wkurzasz, uwazam, ze jestes dwulicowa, nieobliczalna, masz jakies dziwne "fazy", knujesz intrygi, trollujesz, jestes niemila dla ludzi i bywa, ze ich atakujesz bez powodu i to jeszcze niekiedy w sytuacji gdy jestes ostatnia osoba, ktora mialaby do tego prawo.
.


Zenon :shock: :viva:


a tak poza tym to te konflikty na forum są bardzo śmieszne :hihi:
fajnie stac tak obok, mi szkoda by było Bezcennego Czasu Życia na takie sztuczne konflikty :hah:
poza tym takie siedzenie przed kompem non stop jest nie zdrowe i nie paleo :hihi:
więc zmykam :hihi:
_________________
t i m s z e l
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 16:01   

monika s. napisał/a:
poza tym takie siedzenie przed kompem non stop jest nie zdrowe i nie paleo :hihi:
więc zmykam :hihi:

jest zdrowe, tylko trzeba siedzieć na klękosiadzie i robić regularne batesowskie palmingi :-)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 16:05   

Waldek B napisał/a:
zreszta jak taki jestes dr phill to laduj zeniowi polopirynke, a Idze gripexa


Tyle, ze zeniu nie wstydzi sie swoich postow np z tego watku:
http://dobradieta.pl/foru...p?p=84819#84819


Alergie na "beataZ" mialem zawsze, jako pierwszy zauwazylem, ze pisuje w rodzju meskim. Wtedy padla ta - byc moze - sciema, ze to chlopak Beatki pisze z tego samego konta.

Zdania nie zmieniam czesto, nie jestem choragiewka.
Wtedy staralem sie byc powsciagliwy, pisalem, ze sprawa nie jest latwa.
Z jednej strony proporcja sprawdza sie np u mnie, z drugiej nie da sie zaprzeczyc, ze wystepowaly "raki" i ze problem jest przemilczany.

To nie zeniu raz pisze ze "zo zabija" a drugi raz ze "JK to zbawca".

Oczywiscie mam sobie wiele do zarzucenia. Jak przytoczyles Waldku "przycwelanie" - nie pamietam kiedy to napisalem, ale przepraszam. Musialem byc bardzo wkurzony, ale to mnie oczywiscie nie usprawiedliwia.
nie jestem idealem i musze pracowac nad soba jak kazdy.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 16:09   

Cytat:
nie jestem lekarzem, ale sępem i hieną w jednej osobie


dobre 8-)

nie mam więcej wątów
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
     
monika s. 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 230
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 16:12   

Hannibal napisał/a:
monika s. napisał/a:
poza tym takie siedzenie przed kompem non stop jest nie zdrowe i nie paleo :hihi:
więc zmykam :hihi:

jest zdrowe, tylko trzeba siedzieć na klękosiadzie i robić regularne batesowskie palmingi :-)


no i jeszce jestem :hihi:

a promieniowanie ????


teraz już jadę, w sklepie (kawał drogi) czeka na odbiór 4 kg miesa :viva:
_________________
t i m s z e l
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 17:10   

monika s. napisał/a:
a promieniowanie ????

to jest minus
ale znacznie więcej jest plusów :)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 22:27   

Iga napisał/a:
_flo napisał/a:
a posty Edyty (w tym wcieleniu i 100 innych

Jest to podła insynuacja , zresztą godna twojej osoby.


a Ty rozumiesz znaczenie słowa godność? :razz:
 
     
monika s. 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 230
Wysłany: Śro Gru 23, 2009 07:39   

zenon napisał/a:

Po prostu mnie wkurzasz, uwazam, ze jestes dwulicowa, nieobliczalna, masz jakies dziwne "fazy", knujesz intrygi, trollujesz, jestes niemila dla ludzi i bywa, ze ich atakujesz bez powodu i to jeszcze niekiedy w sytuacji gdy jestes ostatnia osoba, ktora mialaby do tego prawo.


zapomniałam napisać że Zeniu :hug: ujął ten kuriozalny, wirtualny twór wyjątkowo trafnie :-D :hihi:
_________________
t i m s z e l
 
     
iliq 

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Gru 23, 2009 11:53   

Cytat:
Myslę,że chłopak z siłowni,któremu odebrałaś godność tym oto "mądrym" zdaniem wytłumaczył by ci znaczenie słowa godność.


Cytat:
Myslę,ze koledzy tego mężczyzny też by mu pomogli w wyjasnieniu tobie tego słowa,bo zaiste go nie znasz.


Igo czy Ty czasem za dużo nie myślisz? Przedumujesz co myśli on, jego koledzy, przedumujesz jaka byłaby ich rekacja, po co to wszystko? Mogą zareagować różnie, mogą być przyzwyczajeni do zawiści przez ich ciała, mogą rozwalić komputer, mogą zacząć się śmiać z tego że inni ludzie poświęcają swój czas na rozważanie IQ patrząc na twarz. Możliwości jest multum. A tak to dobrze że wyrażasz swoje zdanie, obie z Molką macie takie same prawo do nazywania kogoś przygłupem a kogoś nie
 
     
alejasienieznam 

Wiek: 35
Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 340
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Gru 23, 2009 19:27   

Przecież ty Iga robisz dokładnie to samo o co oskarżasz Molkę tylko 100 razy bardziej i nie nazywając tego wprost, a używając zwrotów typu

Cytat:
Palnij się w łeb


Cytat:
nie pisz takich głupot na forum publicznym.


i to do iliqa który kulturalnie się do Ciebie zwraca.

Według mnie to już totalna przesada, Iga łamie regulamin forum ewidentnie, robi to CELOWO i zasługuje na czasowego bana. Molar, jesteś adminem forum, które Iga stara się rozwalić. Wiem, że do tej pory właściwie takiej sytuacji(bana) nie było i rozumiem, dlaczego tak było, ale tym razem wydaje mi się że granica została przekroczona, bo Idze vel Edycie chodzi wyłącznie o destrukcję.
Ostatnio zmieniony przez alejasienieznam Śro Gru 23, 2009 19:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Gru 23, 2009 19:45   

alejasienieznam napisał/a:
Przecież ty Iga robisz dokładnie to samo o co oskarżasz Molkę tylko 100 razy bardziej i nie nazywając tego wprost, a używając zwrotów typu

Cytat:
Palnij się w łeb


Cytat:
nie pisz takich głupot na forum publicznym.


i to do iliqa który kulturalnie się do Ciebie zwraca.

Według mnie to już totalna przesada, Iga łamie regulamin forum ewidentnie, robi to CELOWO i zasługuje na czasowego bana. Molar, jesteś adminem forum, które Iga stara się rozwalić. Wiem, że do tej pory właściwie takiej sytuacji(bana) nie było i rozumiem, dlaczego tak było, ale tym razem wydaje mi się że granica została przekroczona, bo Idze vel Edycie chodzi wyłącznie o destrukcję.


ja popieram wniosek alejasienieznam , pytam, dlaczego nikt z moderatorów nie reaguje na ewidentnie łamiące regulamin chamskie wpisy Igi? pytam dlaczego ona ma przyzwolenie na łamanie regulaminu ? jak dlugo moderatorzy zamierzaja to tolerowac.... czyz zachowanie Edyty na forum dr Kwasniewskiego niczego was nie nauczylo? oczywistym faktem jest, iz chodzi jej tylko i wylacznie o rozwalenie forum, przeciez nikt w atmosferze zametu, chamstwa i notorycznego umniejszania nie bedzie chcial tutaj pisac... :razz:
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Śro Gru 23, 2009 20:01   

Tak w ramach rozluznienia atmosfery:

http://dobradieta.pl/foru...p=104859#104859


:D :hah: :hihi: :viva: :pada:
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Śro Gru 23, 2009 20:04   

Molka napisał/a:

ja popieram wniosek alejasienieznam , pytam, dlaczego nikt z moderatorow nie reaguje na ewidentnie lamiace regulamin chamskie wpisy Igi?


To wina znakow zodiaku po prostu :hah: :hihi:
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
iliq 

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Gru 23, 2009 20:12   

Cytat:
...A propo,gdyby Molka nazwała obcego w realu,że jest jak to napisałeś "przygłupem"....
to by dostała po buzi....


I to byłaby konsekwencja. Konsekwencja nie neguje prawa.


Cytat:
Mam nadzieje,że teraz kpisz z własnego intelektu,a nie z mojego.


Rozśmieszył mnie ten atak. Myślę że chciałabyś sobie przypomnieć jedno słowo http://pl.wikipedia.org/wiki/Hipokryzja


Cytat:
Skąd mamy takie prawo?Kto ci to powiedział? W TVN-nie ci powiedzieli?
Kto ci taką wiedzę przekazał?Rodzice,szkoła,radio,TV,może lektura wyborczej?


Wolna wola?


Cytat:
Więc nie ośmieszaj się chłopcze,jak się nie znasz.
Bałeś się Tomkowi zwrócić uwagę? A mnie tu będziesz podskakiwał,bo jestem kobietą ?Ale pomyliłeś się.Potrafię się bronić i to waszymi plugawymi wersetami.


Cytat:
Więc nie kpij.Zastanów się chłopczyku co piszesz w ogóle!!!


Cytat:
...Widzisz,mnie razi kiedy się kogoś krzywdzi,a ciebie nie chłopcze...


Wymaga komentarza?


No i hit dnia. Napisałem go tak po prostu bo mi się spodobał, NIE!! dlatego że pasuje do powyższych cytatów użytkownika Iga. :hihi:
Cytat:
ale nie pisz takich głupot na forum publicznym.




Edit: 20:15

Cytat:
O takie posty ci chodzi?
Ostatnia "sprawiedliwa na forum;


Kto bez winy niech pierwszy rzuci kamień. Faktycznie to słowo chcesz sobie przypomnieć, zwłaszcza jej przejawy
Ostatnio zmieniony przez iliq Śro Gru 23, 2009 20:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
alejasienieznam 

Wiek: 35
Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 340
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Gru 23, 2009 20:15   

Iga nie widzę celu w odpowiadaniu.
Jesteś po prostu forumową terrorystką.
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Śro Gru 23, 2009 20:17   

Molka napisał/a:
nie bedzie chcial tutaj pisac... :razz:
A cóż ty tutaj chciałabys pisać takiego madrego?
Molka napisał/a:

-ale "cipciarke na fujarke" :hah:

przepraszam nie chciałam "alem musiała" potrollować, to silniejsze ode mnie... :x [

:hah: :hah:

Tak jakbyś coś tutaj wnosiła,prócz niskich standardów intelektualnych.
http://www.dobradieta.pl/...ch_author=Molka
 
     
iliq 

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Gru 23, 2009 20:27   

alejasienieznam napisał/a:
Cytat:
Iga nie widzę celu w odpowiadaniu.
Jesteś po prostu forumową terrorystką.


Ty bydlaku Ty :hihi: Terrorystą Igę nazywać. Ona po prostu ma Dżihad. Swoją drogą to ja widzę jeden cel. Poprawa humoru, a ten powód jest wystarczający :viva:


Iga:
Cytat:
Po prostu potrafię się bronić waszymi plugawymi cytatami.


A że najlepszą obroną jest atak. To najpierw zatakuj dziada a potem się broń :viva:
 
     
iliq 

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Gru 23, 2009 20:35   

Cytat:
A czy ja tutaj kogoś atakowałam bezpodstawnie?


tak
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved