Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Wto Sty 01, 2013 12:07
Burger i jego odkrycie
Autor Wiadomość
nojekm 

Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 2
Wysłany: Pią Lut 19, 2010 17:11   Pomocy- choroba Birgera

Mam Birgera zdiagnozowanego, owrzodzenie stopy lewej i brak krążenia ,słabiutkie,w obu nogach. Przeczytałem w gdzieś w poście, że prądy robić tylko na nogi absolutnie nie na kręgosłup. Obecnie biorę na lędżwiowy i na stopy, czy to dobrze? Aparat mam w domu. Prosze o porady wszystkie możliwe osoby, nie tylko dotyczące prądów. Wszystkim z góry dziękuje Mariusz
Ostatnio zmieniony przez Molka Pią Wrz 23, 2011 20:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
tadek

Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 16
Wysłany: Sob Lut 20, 2010 09:52   

O sposobach na tę chorobę rozpisywał Kwaśniwski w swojej książce Dieta Optymalna.
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Sob Lut 20, 2010 16:52   

Oczywiście że na kręgosłup bezpośrednio nie można nic robić. Nawet masażu.

Porady?

A jak się odżywiasz, jaki tryb życia prowadzisz,i ruszasz się?
_________________

 
     
nojekm 

Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 2
Wysłany: Sob Lut 20, 2010 17:25   

Jestem na diecie optymalnej, ale niedokrwienie niepozwala na wiele ruchu, noi przeszkadza
owrzodzenie stopy. Co do prądów to jednak dobrze je stosuje bo rozszerzając tetnice stóp bez reszty zwiekszyłbym tylko wielkość tętnic a nie lepsze krążenie,i by bolało bardzo. Taki efekt miałem po pijawkach zamiast zrobić przed zatorem czyli gdzieś na udach to mi babka postawiła na stopie. Tydzień mi puchła i bolała, dlatego więcej do niej nie poszedłem. Fajne są efekty po oleju z cedru, ale niestety jest bardzo drogi. Zawiera naturalną arginine. Jak ktoś ma kase to polecam to najlepsze naturalne lekarstwo na świecie. Ruch mi bardzojest potrzebny, ale przy niedokrwieniu nie moge pozwolić sobie na przemrożenie bo szybko mi nogi marzną. A teraz zima, przymierzam sie do kupna rowerka, ale znowu kasa. I zamknięty krąg.
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Sob Lut 20, 2010 21:15   

Odżywianie i higieniczny tryb życia to podstawa, ale jednak przede wszystkim postawiłbym na ruch i ćwiczenia izometryczne. Nie mówię o maratonie tylko o ruszaniu się bo to właśnie reguluje krążenie i również przyspiesza regenerację tkanek. Brak ruchu, a szczególnie pozycja siedząca przed komputerem pogarsza natomiast krążenie i osłabia. Jeżeli nie masz sił lub jest to zbyt trudne to zwyczajnie robić częste przerwy na rozciągnięcie. Być może warto pomyśleć o akupresurze stóp.

Na prądach się nie znam, mój aparat do prądów selektywnych czeka na lepsze czasy, ale zakładając, że prądy działają na układ nerwowy to to może być dobre. (gdybam bo nigdy nie próbowałem prądów).
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Sob Lut 20, 2010 21:18, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
zdiagnozowany

Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 2
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 22:41   Burger i jego odkrycie

Witam, poszukuje w formie ebooka zestawow diet ,optymalnego odzywiania,najchetniej Kwasniewskiego dla osob dotknietych choroba Burgera.
Chetnie tez porozmawiam lub wymienie sie doswiadczeniami z osobami dotknietymi tym schorzeniem po zabiegu sympatektomi
 
     
gudrii 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 1967
Skąd: everywhere
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 23:52   

Heja.

Dawaj na forum.

Aczkolwiek nie oczekuj ze ktos tobie poda linka na torrenty czy cos podobnego.

ZO nie jest tutaj tematem glownym (czasami) ;)
_________________
"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his."
George S. Patton
 
     
Ekosfera_pl

Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 19
Wysłany: Śro Mar 31, 2010 11:39   

Możesz równie dobrze poczytac artykuły na ten temat,znajduja sie na forum. Mam trochę doświadczenia w tej dziedzinie,co konkretnie chciałbyś wiedziec?
_________________
www.EkoSfera.pl

Specjalizujemy się w sprzedaży żywności ekologicznej i tradycyjnej. Posiadamy największy w sieci asortyment. Jesteśmy na rynku już od pięciu lat. Zaufało nam już tysiące klientów.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved