Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukującyprawdy
Autor Wiadomość
szukającyprawdy

Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 33
Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 01:41   Poszukującyprawdy

Witajcie , imie którę przyjmuję to "poszukującyprawdy".
Odnalazłem bardzo dużo z prawdy .Dlaczego? Bo zawierzyłem bardzo bardzo dawno temu.Tysiące godzin temu.Lata temu.Zawierzyłem Jezusowi .Zawierzyłem jego słowom "Szukajcie a znajdziecie" .

I znalazłem wiele odpowiedzi i wiele prawdy i z każdym dniem znajduje jej więcej !!

Przyjąłem to imie pseudonim ,aby zainspirować każdego do SZUKANIA !! Bo zaprawdę Jezus ma racje!! Kto szuka ten znajdzie.Mozę po dniu albo tygodniu czy miesiacu czy kwartale.Tak szybko jak to tylko mozliwe przy szukaniu danej rzeczy!! TO PRAWO tego świata tak samo jak grawitacja.

Wraz z tysiacami godzin rozwoju duchowego głównie poprzez nauki istot z duchowej oktawy zwanej niebem osiagnąłem dosyć wysoki poziom patrzac na przecietny na tej planecie. I pokochałem tak bardzo te cudne istotki o pieknym sercach że poświeciłem swoje zycie by im służyć. I zrób to samo bo decydują się losy świata dla twoich włąsnych dzieci.

Pomimo że robie to z wielkim ryzykiem i wcześniej niż normalnie powinienem TO MUSZĘ !! Swiat musi obrać inną ścieżkę i czasu praktycznie juz nie ma !! To ostatni dzwonek i ostatnia szansa !!

Praktycznie każdy juz otrzymał wybór i został ostrzezony.
Przepowiednie Nostradamusa i dziesiatek proroków ,indian Hopi ,księga Daniela,księga Objawienia,przepowiednie Jezusa (ewangelia Mt 22) ,cykle Buddyjskie ,kalendarze Majów,Egipcjanie,końce świata w judaiźmie islamie ,przemiany Er w astrologii i tona tona innych ... Mógłbym wymieniać źródła na 4 stronach !! I podczas studiów tych przeróżnych dziedzin JASNYM STAJE sie że te wszystkie ostrzeżenia-proroctwa są praktycznie identyczne !!

Opisują to samo zdarzenie.Niemozliwym jest dla każdego kto zaliczył matematyke w podstawówce i umie obliczyc prawdopodobieństwo aby w np. 100 źródłach przypadkowo wymyslono wszędzie to samo.
Dlatego każdy otrzymał ostrzeżenie i wybór.
Czy wybierzesz ścieżke Chrystusa czy ścieżke antychrysta? Nie ma nic pomiędzy w tym wyborze !! Albo zbierasz albo rozpraszasz jak rzekł Jezus.Albo Bóg albo szatan.

Wierzcie mi ten rytuał działa !! Używam setki godzin rytuałów technik i narzedzi duchowych !! Rzeczy jakie sie po nich działy to cuda równe cudom sprzed 2000 lat na własnych oczach !! Są to potęzne rzeczy zaufajcie mi. Działają !! Świat pełen cudów jest dostepny dla każdego.
Jezus jasno rzekł "Wszystkie rzeczy które ja czyniłem i wy czynić będziecie i większe" i w paru innych miejscach w biblii podobne twierdzenia które nie zostały zakłamane !! Podam namiary dokładniejsze przy innej okazji !!
Jezus jest przykładem odrzuć kłamstwa elit że jest jedyny niepowtarzalny i niedosięgalny !!

ALBO jeśli mi nie wierzysz zapytaj siebie i proś Boga o ukazanie ci prawdziwej odpowiedzi .Szukaj jej a ją znajdziesz !!

W imieniu szczęścia waszych dzieci BŁAGAM was wykonujcie ten rytuał !! Uratujmy naszych bliskich i tą planete !! Rytuał zamieszczam w sąsiednim temacie.

Wykonanie to też za mało. Obeslij go wszędzie gdzie tylko możesz.Anonimowo czy nieanonimowo ale wykonaj to.Obsyłaj w 2 jezykach razem. To jedna z najskuteczniejszych najpoteżniejszych rzeczy jakie możesz teraz zrobić. Jednak nie zaprzestawaj reszty oczywiście!! Słuchaj serca.Kazda dusza ma swoją Boską misje.Masz tu cosdo zrobienia.PO cos przyszedłeś w to wcielenie.

Ważniejsze strony z naukami tego typu:
www.askrealjesus.com
www.followjesuschrist.info/pl - polska wersja mojej strony
www.followjesuschrist.info - angielska wersja strony
to jest nowa strona

UWAGA DLA ADMINISTRACJI:
Pomagam uczę przekazuje całkowicie bezinteresownie jedynie z pragnienia serca i chęci pomocy temu światu.POMOCY WASZYM WŁASNYM DZIECIOM!!
Nie dla kasy nie dla chwały nie dla pyszności ego.
Na poniższych stronach jest wiele nauk i przekazów bezcennych!!
Jeśli administracja tego miejsca ma coś przeciwko dawaniu linków do innych stron proszę o wykasowanie tego linka ,ale zostawienie narzędzi i nauk !!!!
 
     
gravs 


Pomógł: 10 razy
Wiek: 39
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 483
Skąd: ze wsi
Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 19:39   

Cytat:
Wykonanie to też za mało. Obeslij go wszędzie gdzie tylko możesz


małymi literkami: bo jak nie to umrze cała twoja rodzina i wszyscy znajomi z naszej klasy!!! :evil:
_________________
każda sztuka jest bezużyteczna - oscar wilde
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved