Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Witold Jarmolowicz
Pon Sie 16, 2010 21:57
Zmarł Prezes Adam Jany
Autor Wiadomość
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 18:57   Zmarł Prezes Adam Jany

Dziś, po długiej i ciężkiej chorobie zmarł Prezes Adam Jany.
Świeć Panie nad jego duszą.
Uszanujmy w tym temacie powagę śmierci, składając tutaj
wyrazy smutku.
JW

Do dyskusji o sprawach zdrowotnych zapraszam do działu Diety niskowęglowodanowe w temacie Rak po latach DO
Ostatnio zmieniony przez Witold Jarmolowicz Pon Sie 16, 2010 22:01, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
MONIKAW 


Pomogła: 2 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 27 Cze 2007
Posty: 546
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 21:45   

[quote="Witold Jarmolowicz"]
MONIKAW napisał/a:

Panie Witoldzie przecież rozmawiając o przyczynie śmierci nie naruszamy jej powagi.
Mamy milczeć a umierać mają kolejni. Przecież można o Zmarłym rozmawiać z SZACUNKIEM.

Tak to rozumiem i chciałbym, żebyśmy wszyscy tak to rozumieli.
JW

PS. Jedyne, na co uskarżał się Zmarły, to dna moczanowa, z której, jak twierdził, wyleczyła go DO i uratowała przed inwalidztwem. Był naprawdę sprawny fizycznie, z badań prof. Pilisa wyszło rzeczywiście, że miał trochę podwyższony poziom kwasu moczowego, o jakąś 1/3 ponad normę. Poza tym był okazem zdrowia do czasu wystąpienia tej strasznej choroby.[/quote
Panie Witoldzie to są bardzo cenne informacje.
Własnie czytając takie rzeczy postanowiłam zmniejszyć ilość tłuszczu w diecie, trafiłam na to forum, czuję się świetnie.Z szacunkiem jak najbardziej ale nie pod dywan.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 21:48   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
Nikt zdrowy, a szczególnie zdrowi faceci, nie zajmuje się żadnym żywieniem, ani DO, ani wegetarianizmem.


Ciekawe, że tak pochopnie Pan rzuca ogólnikami. A może raczej jest tak, że zwyczajnie nie spotkał Pan takie osoby jak dotychczas? Co nie jest tożsame z tym, że "nikt zdrowy" nie interesuje się żywieniem.

Tomek np. bardzo dawno temu aktywnie stosował wegetarianizm będąc zdrowym nastolatkiem. Również będąc zdrowym zainteresował się ŻO. Ja też na zdrowie nie narzekałam kiedy postanowiłam wypróbować ŻO jakieś 5 lat temu. Potem zaczęłam zgłębiać tematykę dalej.

Widzi Pan, już zna Pan co najmniej 2 osoby, które stosowały ŻO nie z powodów choroby. Może więc Pan zmodyfikować swoje wcześniejsze kategoryczne twierdzenie.

Marishka
 
     
MONIKAW 


Pomogła: 2 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 27 Cze 2007
Posty: 546
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 21:52   

Raczej należałoby użyć słowa wiekszość ludzi a nie nikt.
Mam koleżankę wegetariankę zupełnie zdrową.
Moja cała rodzina czyta etykietki szukajac w miarę zdrowego jedzenia.
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 21:54   

Mówienie że ŻO stosują tylko niezdrowi nie jest oczywiście prawdą. Ale w dużej mierze przyciąga ona jednak ludzi z problemami. Przeważnie takimi z którymi nie daje rady medycyna i my sami. Te mniejsze problemy raczej nie są powodem szukania diet.
_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved