Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak trafiliście na forum DD?
Autor Wiadomość
Bystry_Romek 


Wiek: 41
Dołączył: 06 Cze 2010
Posty: 126
Wysłany: Śro Wrz 29, 2010 09:26   Jak trafiliście na forum DD?

witam,
intryguje mnie, w jaki sposób trafili tu forumowicze?

Tak więc, jeśli ktoś ma ochotę i pamięta jaki i czemu się tu zarejestrował - zapraszam do zwierzeń ;)

Ja szukałem w google informacji o nerwicy i depresji. Zacząłem czytać wątki w których udzielali się państwo MiT. W kwestii nerwic i szkodliwego wpływu rodzica na dziecko na tym forum nie ma większych autorytetów, MiT znają temat najlepiej.
_________________
Steve prowadź mnie!
http://www.youtube.com/watch?v=wvsboPUjrGc
Ostatnio zmieniony przez Bystry_Romek Śro Wrz 29, 2010 09:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Wrz 29, 2010 09:40   

Było to 3,5 roku temu, dokładnie wtedy gdy zacząłem LC. Najwidoczniej szukałem sporo info w necie i się przypadkiem natknąłem na to forum. :)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Wrz 29, 2010 11:08   

Czytalem od dawna, a trafilem bo szukalem chyba jakiegos info na jakis temat ale nie pamietam jaki. Chyba to bylo cos zwiazanego z olejem lnianym.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Śro Wrz 29, 2010 11:17   

Z poważnych źródeł osobowych, wiadomym jest wszem i wobec, że dostałem się tutaj na krzywy ryj. Uciekłem zza miedzy. Najstarsi górale twierdzą że kiedy przeskakiwałem miedzę strzelano do mnie, wokół słychać było na całą okolicę odgłosy wybuchów. Pewnie nie tylko piechota ale też i artyleria została użyta.

Jakimś cudem dotarłem. Ufff!

No i jestem. Tadam. Tadadadam.
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Śro Wrz 29, 2010 11:18, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Śro Wrz 29, 2010 11:23   

bo my myslelim, ze Rakaszek to Opal
a w ogole ten temat to prowokacja 8)
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Wrz 29, 2010 11:37   

kurcze tu sami rozbitkowie i banici ? :hah:
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Bystry_Romek 


Wiek: 41
Dołączył: 06 Cze 2010
Posty: 126
Wysłany: Śro Wrz 29, 2010 11:38   

_flo napisał/a:
a w ogole ten temat to prowokacja


prowokacja? ee no bez jaj.
_________________
Steve prowadź mnie!
http://www.youtube.com/watch?v=wvsboPUjrGc
 
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Śro Wrz 29, 2010 20:15   

Ja zacząłem jeść surowiznę tak sam od siebie i szukałem potwierdzenia, że nie jestem jedynym nuts, bo czułem się samotny :-D , no i ..... znalazłem.
Ostatnio zmieniony przez RAW0+ Śro Wrz 29, 2010 20:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 07:19   

RAW0+ napisał/a:
Ja zacząłem jeść surowiznę tak sam od siebie i szukałem potwierdzenia, że nie jestem jedynym nuts, bo czułem się samotny :-D , no i ..... znalazłem.

Fajnie :)
Wiedz, że jest nas znacznie więcej, tylko spora część surojadów przestała się udzielać na tym forum, a niektórzy zabierają głos "once in the blue moon".
1,5 roku temu były to takie osoby - http://www.dobradieta.pl/...p?p=89468#89468
Kilka osób zrezygnowało (częściowo), ale pojawiło się niemało nowych zwolenników surowego (np. Ty, czy Tymianek, no i oczywiście WIOLA); niektórzy nie piszą na forum tylko bezpośrednio do mnie na PW.
Jest też dziewczyna z tarnowskich gór, ale ona pisze na forum rpd.
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
MONIKAW 


Pomogła: 2 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 27 Cze 2007
Posty: 546
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 08:32   

rakash napisał/a:
Z poważnych źródeł osobowych, wiadomym jest wszem i wobec, że dostałem się tutaj na krzywy ryj. Uciekłem zza miedzy. Najstarsi górale twierdzą że kiedy przeskakiwałem miedzę strzelano do mnie, wokół słychać było na całą okolicę odgłosy wybuchów. Pewnie nie tylko piechota ale też i artyleria została użyta.

Jakimś cudem dotarłem. Ufff!

No i jestem. Tadam. Tadadadam.


Oj jak ta historia brzmi znajomo :-D
 
     
Zielony Karzeł 

Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 282
Skąd: Gniezno
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 21:33   

Ruch organiczny z googla. Chyba coś o soi szukałem...
_________________
Mój nick - Zielony Karzeł Reakcji. Cały niestety się nie mieści.

Blog o permakulturze, produktywnych leśnych ogrodach, hodowli zwierząt i ekologii.
 
 
     
Oftopełek 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 63
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 22:42   

Ze mną to było tak że dokładnie już nie pamiętam więc tylko w przybliżeniu podam że najprawdopodobniej wszedłem na forum stąd:
http://www.opowiesciprawdziwe.blogspot.com/

Lub stąd: http://forum.dr-kwasniewski.pl/

Ale chyba jednak stąd: http://www.opowiesciprawdziwe.blogspot.com/

:papa:
 
     
jatoja 
JA to JA


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 323
Wysłany: Czw Paź 07, 2010 12:44   

Szukalem info na google nt zappera. juz bylem gotow kupic taki z wyzszej polki kombajn z mozliwoscia robienia srebra koloidalnego i wody utlenionej.

jednak po przeczytaniu ktoregos watku nt "pasozytow, patogenow", a dokladniej postow Haniballa nt temat - zrezygnowalem z zakupu i zaczalem czytac po trochu, pozniej cos pisac po trochu.

czasem ciezko sie czyta to forum, ale czasem warto.
przykladowo - 30 podstron w temacie na jakis temat, gdzie trwa bezwartosciowa rozmowa nie nt temat, ktora powinna znalezc sie w hyde parku w zupelnie innym temacie. ale czytam - bo moze cos ciekawego sie wylapie.

staralem sie pisac na temat, jednak poszedlem z fala i sam zaczalem tak robic. ale jak to mowia - "jesli wejdziesz miedzy wrony, musisz krakac tak jak one".

pozdro
 
     
sylwiazłodzi 
AutismLowCarbDiet

Pomogła: 13 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 1774
Wysłany: Czw Paź 07, 2010 15:16   

Ja jak dużo, przeczytałam wzmiankę na forum JK o tym forum i działałam na 2 fronty
:)
:shoot:

Choć tam więcej bo dr.witoszek tam więcej pisała a internetowo konsultowałyśmy co jemJa i mój syn,uczyła mnie jak stosować dietę. Inni użytkownicy też POMAGALI choć DO nie stosowałam, NIE DLA MNIE TO BYŁO.

A teraz odwrotnie : tam rzadko tu często by nadal rozwijać to co wiem.

:viva:
_________________
Powołałam "Fundację Rodzin i Terapeutów Autyzm bez granic"
*w 2012 zostałam dietetykiem*
moja www / my website
Autyzm dieta niskowęglwodanowa - Autism Low Carb Diet

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved