Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wykształciuchy
Autor Wiadomość
Are.is.back

Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 71
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 02:53   Wykształciuchy

Powszechnie wiadomo, że L Dorn, znany PiSowski specjalista od PR, wprowadził to pojęcie, aby przeciągnąć na stronę PiSu tę częśc pospólstwa i innych osób zakompleksiomych z powodu swojego niedostatecznego wykształcenia, która po tej stronie jeszcze nie była.

Ktoś może pomyśleć: niemożliwe, tak prostacki i tandetny chwyt, jak granie na kompleksach odnośnie wykształcenia, nie ma prawa zadziałać! A jednak...



http://www.spieprzajdziad...szta%C5%82ciuch
Ostatnio zmieniony przez Are.is.back Pon Paź 25, 2010 02:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Angelspit 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Paź 2010
Posty: 57
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 11:45   

Niezły link :D
Ale się uśmiałem :hah:
W PiSie jest wielu wykształconych, w PO również, ale mają inne metody uprawiania populizmu.
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 12:26   

Are, jesteś ewidentnie gupim wykształciuchem. Ten wpis jest tego dowodem.

Można sobie poguglać, coby nie siać wykształciuchowskiej paniki.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wykształciuch
Ostatnio zmieniony przez rakash Pon Paź 25, 2010 12:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 12:34   Re: Wykształciuchy

Are.is.back napisał/a:
Powszechnie wiadomo, że L Dorn, znany PiSowski specjalista od PR, wprowadził to pojęcie, aby przeciągnąć na stronę PiSu tę częśc pospólstwa i innych osób zakompleksiomych z powodu swojego niedostatecznego wykształcenia, która po tej stronie jeszcze nie była.

Ktoś może pomyśleć: niemożliwe, tak prostacki i tandetny chwyt, jak granie na kompleksach odnośnie wykształcenia, nie ma prawa zadziałać! A jednak...


Ależ to zawsze działa.Zawsze działało.Tysiące razy już to przerabialiśmy.
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 12:41   Re: Wykształciuchy

Bruford napisał/a:

Ależ to zawsze działa.Zawsze działało.Tysiące razy już to przerabialiśmy.


Bruord ty się nadajesz na profesora wykształciuchów :hah:
Ostatnio zmieniony przez rakash Pon Paź 25, 2010 12:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Are.is.back

Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 71
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 14:03   

rakash napisał/a:
Are, jesteś ewidentnie gupim wykształciuchem. Ten wpis jest tego dowodem.

Można sobie poguglać, coby nie siać wykształciuchowskiej paniki.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wykształciuch


Nie zrozumiałeś, a pyskujesz. Nazywassz mnie głupim wyksztalciuchem, a nawet nie wiesz, jak sie pisze słowo głupi. W szkole by Cie tego nauczyli, naprawde. Zupełnie jak Dziadek.

Masz to podane w tym linku, który sam cytujesz, nieuku.

http://pl.wikipedia.org/w...sie_politycznym

To jest encyklopedycznie napisane dokładnie to, o czym pisałem wyżej.
Ostatnio zmieniony przez Are.is.back Pon Paź 25, 2010 15:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Angelspit 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Paź 2010
Posty: 57
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 14:53   

Moim zdaniem pojęcie "wykształciuch" pojawiło się w polskiej polityce po tym jak wygrał PiS i mnóstwo wykształconych ludzi opisywało elektorat PiSu jako ludzi niewykształconych, ten ciemny lud właśnie, który nie powinien mieć praw wyborczych, bo tylko prawdziwie światły i wykształcony człowiek wybierze właściwie (w domyśle oczywiście miano na myśli Platformę :what: ). PiS zamiast to zignorować odpowiedział kontratakiem i utwierdził się w wizerunku "ciemnej" partii.

Wybaczcie, że się wtrącam do dyskusji, ale zdaje się, że brakuje Wam dystansu ("nieuku", "gupi wykształciuchu"). Politycy w Sejmie jak popyskują do siebie na mównicy, to w kuluarach i tak panuje miła, koleżeńska atmosfera.
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Pon Paź 25, 2010 15:11   Re: Wykształciuchy

Are.is.back napisał/a:
...Powszechnie wiadomo, że L Dorn, znany PiSowski specjalista od PR, wprowadził to pojęcie, aby przeciągnąć na stronę PiSu tę częśc pospólstwa i innych osób zakompleksiomych...

No .... ja pamietam bardziej akcje "kamasze". :razz:

Ostatnio moja swiadomosc "krzepnie"
pod wplywem praktyki obserwacji naszego "MATRIX 10/90". 8-)

Jak bardzo spoleczenstwo niemcow czasow "hitlerowskich"
jest podobne do dzisiejszych "parafian" polskich. :shock:

Mozemy "nazywac" jak chcemy i prowadzic "systematyke",
ale jedno jest jaskrawo czytelne.
Reakcje "planktonu" sa analogiczne,
jak za Odra w latach "MILOSCI do hitlera". 8-)

Kto gra jaka role?

A..... to widac jak na dloni. 8-)
.
 
     
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 15:13   

Angelspit napisał/a:
Moim zdaniem pojęcie "wykształciuch" pojawiło się w polskiej polityce po tym jak wygrał PiS i mnóstwo wykształconych ludzi opisywało elektorat PiSu jako ludzi niewykształconych, ten ciemny lud właśnie, który nie powinien mieć praw wyborczych, bo tylko prawdziwie światły i wykształcony człowiek wybierze właściwie (w domyśle oczywiście miano na myśli Platformę :what: ). PiS zamiast to zignorować odpowiedział kontratakiem i utwierdził się w wizerunku "ciemnej" partii.

Wybaczcie, że się wtrącam do dyskusji, ale zdaje się, że brakuje Wam dystansu ("nieuku", "gupi wykształciuchu"). Politycy w Sejmie jak popyskują do siebie na mównicy, to w kuluarach i tak panuje miła, koleżeńska atmosfera.


Może i brak dystansu.Tylko ,że tu kompletnie nie chodzi o opozycję polityczną 8-)
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Pon Paź 25, 2010 15:22   

Angelspit napisał/a:
...to w kuluarach i tak panuje miła, koleżeńska atmosfera...

Do czasu "celebrowania pieczeni" w PIECACH KREMATORYJNYCH!!! 8-)
.
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 21:52   

Are.is.back napisał/a:
rakash napisał/a:
Are, jesteś ewidentnie gupim wykształciuchem. Ten wpis jest tego dowodem.

Można sobie poguglać, coby nie siać wykształciuchowskiej paniki.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wykształciuch


Nie zrozumiałeś, a pyskujesz. Nazywassz mnie głupim wyksztalciuchem, a nawet nie wiesz, jak sie pisze słowo głupi. W szkole by Cie tego nauczyli, naprawde. Zupełnie jak Dziadek.

Masz to podane w tym linku, który sam cytujesz, nieuku.

http://pl.wikipedia.org/w...sie_politycznym

To jest encyklopedycznie napisane dokładnie to, o czym pisałem wyżej.


Nie. Ja to napisałem poprawnie, jesteś gupi, w dodatku jak but. Przykro mi. Ale kto powiedział, że świat jest sprawiedliwy.
Ostatnio zmieniony przez rakash Pon Paź 25, 2010 21:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved