Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
JKM - 100% populizmu
Autor Wiadomość
Are.is.back

Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 71
Wysłany: Śro Wrz 22, 2010 16:47   JKM - 100% populizmu

Ja w temacie. Co sądzicie?

Jeden z wielu przykładów:
http://www.skyscrapercity...postcount=14572
 
     
Baldhead 

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 475
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Wrz 22, 2010 16:54   

Osoba odnosząca się do wypowiedzi JKM bazowała na takich samych półprawdach jak on sam.
 
     
hank

Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 59
Wysłany: Śro Wrz 22, 2010 17:15   

Baldhead napisał/a:
Osoba odnosząca się do wypowiedzi JKM bazowała na takich samych półprawdach jak on sam.


Oczywiście, przecież Janusz Mikke jest nieomylny, a wszyscy jego krytycy to "banda kretynów". Ostatecznie to przecież "jedyny w Polsce prawicowiec". Jego zwolennicy przełkną każdą brednię, typu "za Hitlera było lepiej", "z tą pedofilią mocno się przesadza", UE jest "faszystowskim państwem". "Konserwatystom" - fanom ponoć tradycjonalistycznego katolika Mikke - nie przeszkadza nawet fakt, że ich idol żyje już z trzecią żoną, a prawie każde dziecko spłodził z inną kobietą. To się nazywa "wierność wyznawanym wartościom".
 
     
Baldhead 

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 475
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Wrz 22, 2010 17:43   

Cytat:
Oczywiście, przecież Janusz Mikke jest nieomylny, a wszyscy jego krytycy to "banda kretynów". Ostatecznie to przecież "jedyny w Polsce prawicowiec". Jego zwolennicy przełkną każdą brednię, typu "za Hitlera było lepiej", "z tą pedofilią mocno się przesadza", UE jest "faszystowskim państwem". "Konserwatystom" - fanom ponoć tradycjonalistycznego katolika Mikke - nie przeszkadza nawet fakt, że ich idol żyje już z trzecią żoną, a prawie każde dziecko spłodził z inną kobietą. To się nazywa "wierność wyznawanym wartościom".


Drugi post w historii usera, w dość dużej odległości czasowej, poświęcony mniej więcej temu samemu i odnoszący się do tej samej osoby. Tradycyjnie niezwiązany z wątkiem, a przynajmniej z wypowiedzią osoby, którą się cytuje. Oczywiście każdy ma prawo do posiadania i pielęgnowania prywatnych bzików, ale pozwolisz, że pozostaniemy przy wątku stadionowym, a nie rozwijaniu myśli, bo "Mikke jest zły, bo jest zły". To czynność miałka intelektualnie i tu nie mająca nic wspólnego z meritum.[/quote]
 
     
paingiver

Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 8
Wysłany: Śro Wrz 22, 2010 18:24   stadiony

Najlepiej zobaczyć jak stadiony budowano w USA i przenieść tą myśl na nasz grunt. Wg. mnie najlepsze obiekty na najbardziej popularne imprezy sportowe i najlepiej przygotowane finansowanie.
W dużej mierze racją jest, że jak jest popyt to jest i podaż a Państwa to do tego nie trzeba mieszać, a jak już to minimum.
Piłka nożna jest popularna, poradziłaby sobie bez Skarbu Państwa. Spójrzcie chociażby na MMA w Polsce. Państwo wcale do tego nie dokłada a grupka zapaleńców rozwija temat coraz skuteczniej. Teraz KSW to wielka impreza emitowana przez Polsat, a pamiętam jak kiedyś transmitowały to najwyżej lokalne telewizje.
Na sport trzeba po prostu znaleźć i przekonać sponsora, ale prywatnego, nie Państwo. Bo Państwo finansuje z naszych pieniędzy, a ja mogę, np. nie lubić piłki nożnej i nie chcieć z moich pieniędzy finansować rozrywki sąsiada, którego w dodatku nie lubię...
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Wrz 22, 2010 18:56   Re: JKM - 100% populizmu

Are.is.back napisał/a:
Ja w temacie. Co sądzicie?

Jeden z wielu przykładów:
http://www.skyscrapercity...postcount=14572

Mikkemu jest wygodnie w bezpiecznej sytuacji kiedy jest na tyle blazensko smieszny, ze nikt powazny go nie bierze pod uwage a z drugiej strony gloszac wiele czesto slusznych hasel ale bez odpowiedzialnosci , ze kiedys by musial sie z nich wywiazac. Ot nieszkodliwy idiota robiacy kariere w necie, wsrod studencikow i zarabiajacy na tym kase. Sposob na zycie jak kazdy inny.
 
     
Baldhead 

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 475
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Wrz 22, 2010 19:10   

http://www.weszlo.com/news/4770
Dość wymowny przykład, że koszt budowy stadionów w Polsce jest absurdalnie wysoki.
 
     
Baldhead 

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 475
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Wrz 22, 2010 19:20   

Cytat:
Ot nieszkodliwy idiota robiacy kariere w necie, wsrod studencikow i zarabiajacy na tym kase. Sposob na zycie jak kazdy inny.


Na (nie)szczęście nie wiesz nawet, co piszesz. :-D
 
     
Are.is.back

Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 71
Wysłany: Śro Wrz 22, 2010 21:35   Re: JKM - 100% populizmu

zyon napisał/a:
Ot nieszkodliwy idiota robiacy kariere w necie, wsrod studencikow i zarabiajacy na tym kase. Sposob na zycie jak kazdy inny.


Nieszkodliwy, bo popierają go wyłącznie dzieci Neostrady, których wsród spoleczenstwa nie jest jednak duzy %. Co bedzie za 50 lat, jak te dzieci beda dziadkami, a nowe dzieci tez przecież będą? Wtedy tacy jak JKM mogą mieć nie 2, ale i 70% poparcia i bedzie problem.

Poza tym ja myśle, że JKM jest szczery. Oczywiscie pieprzy takie glupoty, ze sie w glowie nie miesci w prawie kazdej kwestii, w ktorej sie wypowiada. Ale mam wrazenie, ze on w nie naprawde wierzy.

Wspomne tylko jego wypowiediz o wojsku polskim, ktore wg niego powinno cały czas gdzies walczyc (gdziekolwiek, co tam go obchodzi z kim i po co), zeby byc "zahartowane w bojach". I powinno byc "niewielkie, tak gdzies 150 tys".
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Wrz 22, 2010 21:40   

Baldhead napisał/a:
Cytat:
Ot nieszkodliwy idiota robiacy kariere w necie, wsrod studencikow i zarabiajacy na tym kase. Sposob na zycie jak kazdy inny.


Na (nie)szczęście nie wiesz nawet, co piszesz. :-D
Akurat wiem :) I jakby co to wlasnie na niego glosowalem w peirwszej turze, bo mi najblizej do jego pogladow. No ale jakby on nie byl blaznem o fizjonomii stanczyka a oratorem dobrym bez seplenienia...
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Wrz 22, 2010 21:45   Re: JKM - 100% populizmu

Are.is.back napisał/a:

Nieszkodliwy, bo popierają go wyłącznie dzieci Neostrady, których wsród spoleczenstwa nie jest jednak duzy %. Co bedzie za 50 lat, jak te dzieci beda dziadkami, a nowe dzieci tez przecież będą? Wtedy tacy jak JKM mogą mieć nie 2, ale i 70% poparcia i bedzie problem.

Nie sadze. Te dzieci stosuja te same techniki co on, kontrowersja kosztem merytoryki, blazenskie zachowania etc. Choc faktem jest ze przed ostatnimi wyborami byla grupa myslacych , ktora ostrzegala zeby nie brnac w te jego typowe gestykulujacego schizofrenika a spokojnie, rzeczowo, kulturalnie aby sie dorwac. Potem mozna by bylo znowu odstawiac blazenade. Niestety z Korwinem tak sie nie da, on sie po prostu musi zachowywac jak idiota, wrzucic zawsze do kadzi z ponczem, wyslac kobiety do kuchni albo zrobic hajhitla i zamowic 5 piw w rzymskim pozdrowieniu.

Are.is.back napisał/a:

Poza tym ja myśle, że JKM jest szczery. Oczywiscie pieprzy takie glupoty, ze sie w glowie nie miesci w prawie kazdej kwestii, w ktorej sie wypowiada. Ale mam wrazenie, ze on w nie naprawde wierzy.

No tu sie zgadzam, zreszta wystapil z wlansej partii kiedy wyszlo ze szefuncio sam sobie placi z partyjnej kasy. To godne pochwaly bylo. Prawdziwy ideowiec.

Are.is.back napisał/a:
Wspomne tylko jego wypowiediz o wojsku polskim, ktore wg niego powinno cały czas gdzies walczyc (gdziekolwiek, co tam go obchodzi z kim i po co), zeby byc "zahartowane w bojach". I powinno byc "niewielkie, tak gdzies 150 tys".

No i te historie o monarchii, choc paradoksalnie maja swoj sens, bo tylko krol sie bedzie troszczyl jak o swoje.
 
     
Baldhead 

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 475
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Wrz 22, 2010 23:50   

Cytat:
Akurat wiem I jakby co to wlasnie na niego glosowalem w peirwszej turze, bo mi najblizej do jego pogladow. No ale jakby on nie byl blaznem o fizjonomii stanczyka a oratorem dobrym bez seplenienia...


Akurat JKM ma dość drogie hobby, ale kto bogatemu zabroni?
 
     
hank

Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 59
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 06:22   

Baldhead napisał/a:
Cytat:
Oczywiście, przecież Janusz Mikke jest nieomylny, ....


Drugi post w historii usera, w dość dużej odległości czasowej, poświęcony mniej więcej temu samemu i odnoszący się do tej samej osoby. Tradycyjnie niezwiązany z wątkiem....
[/quote]

Dwa posty to już tradycja? Ktoś tu rzeczwiście jest bardzo miałki intelektualnie.
Ale co się dziwić. Obnażenie intelektualnej nędzy ćwierćinteligenta Mikke zawsze powoduje reakcję złości u fascynatów mikkizmu ślepo podążających za swoim guru. Przypominają w tym bardzo małe dzieci, którym ktoś powiedział, że św. Mikołaj nie istnieje, a one mimo to nie mogą się z tym pogodzić i dalej w niego wierzą....
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 08:37   

Baldhead napisał/a:
Cytat:
Akurat wiem I jakby co to wlasnie na niego glosowalem w peirwszej turze, bo mi najblizej do jego pogladow. No ale jakby on nie byl blaznem o fizjonomii stanczyka a oratorem dobrym bez seplenienia...


Akurat JKM ma dość drogie hobby, ale kto bogatemu zabroni?

Dobrze to ujales, hobby. Kadydowanie i te rozne dzialania to jego hobby i nic wiecej. Dlatego chociaz jego blog jest najpopularniejszy wsrod polskich poitykow a jego pryszczaci wyznawcy w sweterkach i oklularach ida w legiony na necie, to przy urnach jest bolesna weryfikacja - spora czesc nie ma nawet 18 lat a reszta widac musi zakuwac do egzaminow i nie moze zaglosowac. Dlatego tak marnie sie konczy za kazdym razem.
 
     
paingiver

Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 8
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 11:48   Ze stadionów na Mikke

Poglądy głoszone przez tego Pana to w przytłaczającej większości tezy wielkich myślicieli politycznych i ekonomistów. Z pośród nich jest wielu noblistów. Duża część tych poglądów była trzonem kampanii prezydenckiej Ronalda Reagana, następnie została wdrażana za jego prezydentury. O czym wy mówicie? Ten człowiek po prostu nie potrafi tego należycie przekazać dodając do tego, że jest fanatycznie zafascynowany socjocybernetyką i że ma już swoje lata nie jest to niczym dziwnym. Natomiast nazywanie go ćwierćinteligentem i twierdzenie że jego tezy są z gruntu oszołomskie jest wykazem totalnej ignorancji i jakieś zawiści podobnej jak prezentują niektórzy w stosunku do Jarosława Kaczyńskiego.
Niech któryś z Panów "całych inteligentów" zagra z Panem Januszem w Szachy albo Brydża i wygra, a potem się odnosi do jego inteligencji.
I pamiętajmy, że nie jesteśmy - Wolnościowcy - skazani tylko na sympatycznego Pana z muszką, są takie instytucje jak Centrum im. Adama Smitha, Instytut Misesa i inne.
 
     
Are.is.back

Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 71
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 12:53   Re: Ze stadionów na Mikke

paingiver napisał/a:
Poglądy głoszone przez tego Pana to w przytłaczającej większości tezy wielkich myślicieli politycznych i ekonomistów. Z pośród nich jest wielu noblistów. Duża część tych poglądów była trzonem kampanii prezydenckiej Ronalda Reagana, następnie została wdrażana za jego prezydentury


Jakieś źródło tych informacji?

Poglądy głoszone przez niego to straszne brednie, w przytłaczajacej wiekszosci. Wspomne tylko karanie homoseksualizmu (Mikke to straszny homofob, być moze wiec sam jest bi), brednie na kółkach o armii, o tym stadionie, wycieranie sie słowem niepodległość (aby usprawiedliwić swoją silną ksenofobię) i długo tak jeszcze mozna wyliczać.

Jeden człowiek zastosuje wszystkie tezy noblistów, poprawi świat i zapanuje szczęscie. W to może wierzyc wyłącznie dziecko Neostrady. Co widać w tej weryfikacji przy urnach, o której pisze Zyon.
 
     
Baldhead 

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 475
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 13:58   

Cytat:
Obnażenie intelektualnej nędzy ćwierćinteligenta Mikke zawsze powoduje reakcję złości u fascynatów mikkizmu ślepo podążających za swoim guru.


Na razie to jeszcze nic nie obnażyłeś. Przede wszystkim jak typowy przeciętny wyborca zajrzałeś Mikke do alkowy, żeby sprawdzić, co tam słychać. Mnie generalnie polemika na tym gruncie nie interesuje.

A co do fascynatów mikkizmu etc., w poczet których mnie zaliczasz, obawiam się, że jakakolwiek sensowna dyskusja z Tobą też wydaje się być wykluczona z oczywistych względów. Gdybyś przeczytał pierwszy mój post w tym wątku ze zrozumieniem (z naciskiem na słowo "zrozumienie"), wiedziałbyś dlaczego. Ale raczej się nie dowiesz.
 
     
Baldhead 

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 475
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 14:07   

Cytat:
(Mikke to straszny homofob

Cytat:
wycieranie sie słowem niepodległość (aby usprawiedliwić swoją silną ksenofobię)


Widzę, że waść atakujesz z lewego skrzydła. Zapraszam na: http://www.krytykapolityczna.pl/.

Szczególnej uwadze polecam artykuł nieocenionej Pani Weroniki Grzebalskiej.
http://www.krytykapolityc...menuid-197.html

Jako szczególnie wyczulonego na wrażą homofobię, polecam Ci passus:

Cytat:
Jeśli możemy coś zrobić, aby powstanie nie poszło na marne, to jedyną drogą jest otwieranie Muzeum na pamięć grup marginalizowanych, mogącą podważyć hegemoniczną narrację: świadectwa powstańców żydowskiego pochodzenia, którzy ukrywali swoją tożsamość z obawy przed egzekucją z rąk akowców, antyheroiczną opowieść cywilów o piwnicznej gehennie i gwałtach, wspomnienia powstanek o dyskryminacji w szeregach podziemnej armii.


Tam znajdziesz wiele nowej amunicji do walki z homofobem Mikke, bo na razie nic nowego nie powiedziałeś, czego byśmy nie wiedzieli i z czego żeśmy się już nie śmiali. Pozostajemy w nadziei, że czegoś nowego się w końcu dowiesz.
Ostatnio zmieniony przez Baldhead Czw Wrz 23, 2010 14:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
paingiver

Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 8
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 13:05   Re: Ze stadionów na Mikke

Are.is.back napisał/a:
paingiver napisał/a:
Poglądy głoszone przez tego Pana to w przytłaczającej większości tezy wielkich myślicieli politycznych i ekonomistów. Z pośród nich jest wielu noblistów. Duża część tych poglądów była trzonem kampanii prezydenckiej Ronalda Reagana, następnie została wdrażana za jego prezydentury


Jakieś źródło tych informacji?

Poglądy głoszone przez niego to straszne brednie, w przytłaczajacej wiekszosci. Wspomne tylko karanie homoseksualizmu (Mikke to straszny homofob, być moze wiec sam jest bi), brednie na kółkach o armii, o tym stadionie, wycieranie sie słowem niepodległość (aby usprawiedliwić swoją silną ksenofobię) i długo tak jeszcze mozna wyliczać.

Jeden człowiek zastosuje wszystkie tezy noblistów, poprawi świat i zapanuje szczęscie. W to może wierzyc wyłącznie dziecko Neostrady. Co widać w tej weryfikacji przy urnach, o której pisze Zyon.



Jeżeli dla Pana wyznacznikiem mądrości jest weryfikacja plebiscytowa to faktycznie nie mamy o czym rozmawiać. To co Pan wypisuje to zwykła ignorancja i pójście na łatwiznę. Oczywiście można sobie w taki sposób wyrabiać zdanie o ludziach czerpiąc informację z "Życia na gorąco" i innych tego typu źródeł.
Natomiast jeżeli chce Pan poznać poglądy polityczno-ekonomiczne JKM to odpowiadam na powyższe zapytanie o źródła.
1sza kampania prezydencka Ronalda Reagana - program wyborczy zawiera książka noblisty Miltona Friedmana "Tyrania Status Quo"
2ga kampania prezydencka Ronalda Reagana - program wyborczy zawiera promująca go druga książka Miltona Friedmana "Wolny Wybór"
Dla mających problemy z czytaniem można sobie streszczenie ostatniej książki obejrzeć.
http://www.youtube.com/watch?v=a_YHsgLTZzk

I to są poglądy polityczne Pana w muszce.
 
     
Are.is.back

Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 71
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 14:11   Re: Ze stadionów na Mikke

Nawet klikacze nie zostawiają suchej nitki na Korwinie, kiedy przychodzi do rzeczy materialnych, jak transport publiczny, a nie gadania ogolnikami po 10 rewolucji na zdanie:

http://www.wykop.pl/link/...ulatow-korwina/

Warszawiacy rozwlają jego postulaty kompletnie, za oderwanie od rzeczywistiości
 
     
paingiver

Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 8
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 17:04   Re: Ze stadionów na Mikke

Are.is.back napisał/a:
Nawet klikacze nie zostawiają suchej nitki na Korwinie, kiedy przychodzi do rzeczy materialnych, jak transport publiczny, a nie gadania ogolnikami po 10 rewolucji na zdanie:

http://www.wykop.pl/link/...ulatow-korwina/

Warszawiacy rozwlają jego postulaty kompletnie, za oderwanie od rzeczywistiości


Rozmowa z Panem to jak kontakty ptaka z kretem... Ja o jednym Pan o czym innym...
Nie widzę w tym żadnego sensu...
Pan w ogóle czyta co ja piszę?
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 17:06   Re: Ze stadionów na Mikke

paingiver napisał/a:
Rozmowa z Panem to jak kontakty ptaka z kretem...


Genialne! Pewnie niezamierzone porównanie, ale jakże trafnie niejednoznaczne :-D

Marishka
 
     
soook

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 389
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 21:05   

Głodne dzieci . Nie genialne . Marishka .
 
     
Are.is.back

Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 71
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 22:01   Re: Ze stadionów na Mikke

paingiver napisał/a:
Rozmowa z Panem to jak kontakty ptaka z kretem... Ja o jednym Pan o czym innym...
Nie widzę w tym żadnego sensu...
Pan w ogóle czyta co ja piszę?


Nie zdazylem jeszcze tego przetrwaic, spokojnie, nie pali sie.

Ale sprytnie ominales moje argumenty: Ci sami klikacze (thruth seekersi, jak sami siebie zwą) zapierają się pomysłów Korwina, kiedy okazuje sie, ze maja byc realizowane w ich miescie, tak bardzo namacalnie --- bo to kompletne idiotyzmy !!
 
     
Are.is.back

Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 71
Wysłany: Nie Wrz 26, 2010 21:08   Re: Ze stadionów na Mikke

Nie milkną głosy obnające naiwność i populizm Korwina. Pojawiają się także przykłady z
innych krajów innych jemu podobnych populistów, jak to oni skończyli w praktyce. 302
komentarze, z których niektóre przeczytałem w całości. Wytykają mu naiwność,
oderwanie od rzeczywistości, populizm itp. A trzeba pamiętać, że sa to ci sami klikacze,
którzy wychwalali go w niebogłosy, zanim pojawiła się realna możliwość, że zacznie
realizwać swoje 21 warszawskich postulatów. Fajnie zatem było poczuć się reformatorem
w internecie, ale jak przyszło co do czego...

http://www.wykop.pl/link/...ulatow-korwina/

Niniejszym zawieszam oglądanie wyżej wyklejonych filmików z aktorem Arnoldem.
 
     
Aree

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 17
Wysłany: Pią Lis 05, 2010 12:36   Re: JKM - 100% populizmu

JKM udzielił poparcia dla Marszu Niepodległości, organizowanego przez nacjonalistów, anarchistów i neofaszystów znanych z wykonywania "salutu rzymskiego":
http://marszniepodleglosci.pl/komitet-poparcia/


EDIT:
"obecność w pochodzie już zapowiadają w internecie naziści z organizacji Krew i Honor (nazwa od motta Hitlerjugend) i Combat 18"

Więcej... http://wyborcza.pl/1,7547...l#ixzz14PJpPsff
Ostatnio zmieniony przez Aree Pią Lis 05, 2010 12:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Aree

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 17
Wysłany: Pią Lis 12, 2010 11:19   

http://www.youtube.com/wa...ayer_embedded#!


JKM na czele neofaszystow. A takiego bełkotu to nawet Lepper by sie nie powstydził :) Najbardziej niepokojacy jest bełkot o Żydach w GW: jakby doszedł do władzy, to Żydzi zamieszkujacy w Pl mieliby sie pewnie tak, jak za komuny, albo przed 1945...
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pią Lis 12, 2010 12:03   

szkoda slow, w autobus powinni ich zapakowac z korwinem i do tworek wywiezc
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lis 12, 2010 12:07   

Ziemkiewicz też oczywiście musiał być :D
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Aree

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 17
Wysłany: Pią Lis 12, 2010 12:23   

Hannibal napisał/a:
Ziemkiewicz też oczywiście musiał być


Ziemkiewicz pisał kiedys w Nowej Fantastyce, ze osoby nieceniące piekna (sztuki itp) nie zasluguja na to, zeby żyć; ze szkoda na nich czasu i środków materialnych
 
     
Piotrx 

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 1457
Wysłany: Pią Lis 12, 2010 14:51   

Aree napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=uQpjZfE8rvo&feature=player_embedded#!


JKM na czele neofaszystow.


To, że ktoś wychodzi świętować z flagą 11 listopada, nie oznacza, że jest neofaszystą. Kto jest natomiast przeciwko prawdziwym Polakom? Homosie, żydzi, feministki, komuniści i jacy agresywni. Biedronia nawet musieli do więzienia wsadzić.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 03, 2011 10:25   

http://www.youtube.com/wa...related#t=1m27s :D

i jeszcze o UE - http://www.youtube.com/wa...related#t=2m24s
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
Ostatnio zmieniony przez Hannibal Pon Sty 03, 2011 11:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pon Sty 03, 2011 15:21   

Aree napisał/a:
Hannibal napisał/a:
Ziemkiewicz też oczywiście musiał być


Ziemkiewicz pisał kiedys w Nowej Fantastyce, ze osoby nieceniące piekna (sztuki itp) nie zasluguja na to, zeby żyć; ze szkoda na nich czasu i środków materialnych


Oni już tak mają.
_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved