Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Wto Sty 01, 2013 11:26
Problemy z PW i edycja profilu
Autor Wiadomość
jatoja 
JA to JA


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 323
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 14:17   Problemy z PW i edycja profilu

problem jak w temacie.
-nie moge wyslac PW. po napisaniu klikam "wyslij" - jednak nie wysyla. nie mam jej w folderze "wiadomosci wyslane". Czasem jest w folderze "Do wyslania", jednak zazwyczaj nie wysyla.
- do tego mam problem z edycja profilu. wczesniej nie mialem takich oroblemow - teraz nie moge nic zmienic. wyskakuje komunikat ze niepoprawny e-mail.
Ostatnio zmieniony przez Molka Wto Paź 04, 2011 10:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 15:32   

Jak to Fink, wysyłasz wiadomości do siebie?
_________________

 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 15:54   

Chyba nie rozumiesz na jakiej zasadzie funkcjonuje tutejsza poczta wewnętrzna.

Wiadomość którą wysyłasz trafia do [Do Wysłania] i siedzi tam aż do czasu kiedy odbiorca jej nie odczyta (kliknie na temat). Wtedy taka wiadomość u ciebie przesuwana jest do [Wysłane]. Jeżeli więc osoba do której wysyłałeś wiadomość nie odczyta jej to będzie ona siedzieć w Do Wysłania tak długo aż jej nie odczyta albo ty jej nie wykasujesz.
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Pon Sie 09, 2010 16:01, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 16:25   

Z tego co napisałeś wynika co najmniej że nie wiedziałeś. Chociaż próbowałeś to zarzucić mnie. W sumie powinno być ci przykro, ale mógłbyś też podziękować. O przeproszeniu nie wspomnę bo to chyba ponad twoje siły. No ale widzisz jak pewność siebie potarfi zgubić w tak błahych sprawach, a co dopiero w poważnych.
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Pon Sie 09, 2010 16:30, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 17:03   

Źle zrozumiałeś. Owszem. Tylko skąd w takim razie to odbijanie piłeczki?

Co do pokuty to sam powinieneś wiedzieć, jesteś taki pewny swojej wiary.
_________________

 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sie 09, 2010 17:09   

fink napisał/a:
Widać, że nigdy nie wysyłałeś prywatnych wiadomości.

No widzisz,okazuje się,że jednak Rakash wysyła prywatne wiadomości.
Ostatnio zmieniony przez IgaM Pon Sie 09, 2010 17:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
jatoja 
JA to JA


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 323
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 18:15   

rakash napisał/a:
Chyba nie rozumiesz na jakiej zasadzie funkcjonuje tutejsza poczta wewnętrzna.

Wiadomość którą wysyłasz trafia do [Do Wysłania] i siedzi tam aż do czasu kiedy odbiorca jej nie odczyta (kliknie na temat). Wtedy taka wiadomość u ciebie przesuwana jest do [Wysłane]. Jeżeli więc osoba do której wysyłałeś wiadomość nie odczyta jej to będzie ona siedzieć w Do Wysłania tak długo aż jej nie odczyta albo ty jej nie wykasujesz.
mi

troche mi to rozjasnilo sprawe. jednak ciagle jest problem - bo nie zawsze trafiaja tam moje wiadomosci (folder "do wyslania"). ale moze tu problem lezec w polaczeniu internetowym.

jednak ciagle pozostaje problem edycji profilu, ktorego nie moge dokonac
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 19:24   

No coś na pewno się tu dzieje. Ale musisz brać pod uwagę problemy po swojej stronie. Wersja, ustawienia przeglądarki, jakiś brak koordynacji. Forum jest sformatowane w taki a nie inny sposób i ogólnie wszystko działa. U mnie na przykład nie ma takich problemów, chociaż przypominam sobie że próbowałem zmieniać profil i nie udawało się, dopiero za którymś razem. Jeżeli o mnie chodzi to próbowałbym wyczyścić cache, ciasteczka i próbował jeszcze raz. Zawsze też można spróbować inną przeglądarkę albo z innego komputera.
_________________

 
     
EAnna 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 03 Sty 2009
Posty: 1298
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 19:26   

jatoja,
W nowym poście musisz wpisać temat. Jest to pole obowiązkowe.
Jeżeli odpowiadasz na otrzymane PW temat wpisuje się automatycznie.

Pozdrawiam
Eanna
_________________
Pozdrawiam
EAnna
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 19:29   

fink napisał/a:
IgaM napisał/a:
fink napisał/a:
Widać, że nigdy nie wysyłałeś prywatnych wiadomości.

No widzisz,okazuje się,że jednak Rakash wysyła prywatne wiadomości.

Spokojnie, już napisałem, że się pomyliłem. Nie musisz mi o tym przypominać.

rakash, IgaM, jeśli nigdy nie pomyliliście się w tego typu błahej sprawie, no to mój szacunek.


Ale to nie jest banalna pomyłka. Ty błędnie opisałeś jak działa poczta. Zabrnąłeś w swojej pomyłce daleko za daleko. Dlaczego nie mając wiedzy to zrobiłeś? Jak się czegoś nie wie to się pyta, ew. pisze w trybie przypuszczającym, a nie robi z siebie mentora.

Jak sam napisałeś jest to błaha sprawa, ale to tylko pokazuje jaki jest twój stosunek w ogóle w życiu. Oczywiście może to być tylko wypadek przy pracy, jednak twoje inne posty są pisane w podobnym tonie. Coś wiesz, potrafisz zaobserwować, ale głębiej okazuje się że nie do końca tak jest. Jesteś świadomy konsekwencji takiego myślenia. Możesz wiedzieć bardzo dużo i ta ilość wiedzy będzie cię tylko obciążać, przy tym ktoś prosty ale lepiej rozumiejący zjawiska będzie sobie z ciebie kpił.

Piszę to bo chciałbym abyś wyciągnął jakiś wniosek. To wcale nie znaczy że jestem od ciebie lepszy, po prostu w tym momencie zdaję sobie sprawę z pewnych twoich braków. No i dla mnie ok, a ty się tego boisz, bo myślisz że taka kompromitacja zdmuchnie cię z piedestału. A król jest nagi.

I widzisz dlatego religia katolicka jest wielka, prawdziwa bo tak nas uczył Jezus. Pozwala każdemu wzrastać i chce żeby ludzie wzrastali do dobra.
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Pon Sie 09, 2010 19:32, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
jatoja 
JA to JA


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 323
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 20:08   

rakash napisał/a:
No coś na pewno się tu dzieje. Ale musisz brać pod uwagę problemy po swojej stronie. Wersja, ustawienia przeglądarki, jakiś brak koordynacji. Forum jest sformatowane w taki a nie inny sposób i ogólnie wszystko działa. U mnie na przykład nie ma takich problemów, chociaż przypominam sobie że próbowałem zmieniać profil i nie udawało się, dopiero za którymś razem. Jeżeli o mnie chodzi to próbowałbym wyczyścić cache, ciasteczka i próbował jeszcze raz. Zawsze też można spróbować inną przeglądarkę albo z innego komputera.


nom - chyba co sie dzieje. mimo iz wczesniej moglem dokonywac zmian profilu na tej samej przegladarce z tymi samymi ustawieniami to sparwdzilem to:
-wyczyscilem cache, ciasteczka, history, download history, saved form inf - ogolnie full clean ATF cleanerem "firefoxa" i "main". potem jeszcze TFC clenerem porawilem, restart i to samo. probowalem tez IE. probowalem o roznych porach dnia i nocy. po kilka razy.
o ile dobrze zrozumialem to fink ma podobny problem. takze chyba nie jest problem z mojej strony.
fink napisał/a:
A więc molar po prostu jeszcze nie odebrał mojej wiadomości o zepsuciu się zmiany profilu.

przy probie zmiany profilu wyskakuje komunikat : "adres e-mail jest niepoprawny"
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 20:19   

fink napisał/a:
rakash, widzę, że umiesz się świetnie bawić na takim bzdecie, jakim było moja mała pomyłka. O jak bardzo się skompromitowałem. Bo myślałem, że poczta działa tak a nie inaczej. Kurde no, nie wiem co teraz zrobić - chyba z 10 lat nie będę pisał na forum. Nie no, co za wielka kompromitacja.

rakash napisał/a:
I widzisz dlatego religia katolicka jest wielka, prawdziwa bo tak nas uczył Jezus. Pozwala każdemu wzrastać i chce żeby ludzie wzrastali do dobra.

Taaaaa... dobry żart. Mógłbym całe książki napisać, aby udowodnić że tu się mylisz. Widzisz to co chcesz widzieć. To co nauczał Jezus stanowi może jakieś 5 % religii katolickiej. Pod wieloma względami religia katolicka jest antyludzka (choćby spowiedź uszna i różne dziwaczne dogmaty np. o antykoncepcji). Jak chcesz wiedzieć czego nauczał Jezus, to zamiast wierzyć w bezsensowane dogmaty, weź ewangelie do ręki i przeczytaj blog http://harmagedon.blox.pl/html .

Chyba że Ty mówisz o jakiejś innej religii katolickiej niż Watykan i episkopat. Ale nawet jeśli to nie interesuje mnie to - wystarczy mi moja własna, prywatna, jednoosobowa religia.

fink moze nie pisz w tym temacie o religii i wierze.... :-]
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 20:34   

jatoja napisał/a:


nom - chyba co sie dzieje. mimo iz wczesniej moglem dokonywac zmian profilu na tej samej przegladarce z tymi samymi ustawieniami to sparwdzilem to:
-wyczyscilem cache, ciasteczka, history, download history, saved form inf - ogolnie full clean ATF cleanerem "firefoxa" i "main". potem jeszcze TFC clenerem porawilem, restart i to samo. probowalem tez IE. probowalem o roznych porach dnia i nocy. po kilka razy.
o ile dobrze zrozumialem to fink ma podobny problem. takze chyba nie jest problem z mojej strony."


Nie mówię że jest z twojej strony. Może być i wiele na to wskazuje. I nie chodzi tutaj koniecznie o kwestie techniczne, które też są ważne. Czasami problem polega zwyczajnie na przeoczeniu lub nawet na niepodjęciu próby. Tak jak w PSACH kiedy STUDENT krzyczy że wywali drzwi, a Dziadek podchodzi, chwyta za klamkę i otwiera.

Ja też zauważyłem że takie rzeczy się tu dzieją, ale póki co nie jest to permanentne tylko przejściowe i w sumie nic mi nie szwankuje. To samo jest u innych, dlaczego by więc akurat u ciebie miało to wyglądać inaczej?

O finku nie mówię, bo on już dał popis podstawowego niezrozumienia, w dodatku nie jest otwarty na naukę.
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Pon Sie 09, 2010 20:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 21:41   

Przecież ci już kilka razy napisałem że katolicyzm nie jest tym za co ty go uważasz. A ty dalej trzymasz się swojego widzimisię. No to chcesz czy nie chcesz się uczyć, jesteś otwarty czy nie? To chyba jasne.
_________________

 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sie 09, 2010 21:44   

Uśmiałam się z Waszej dyskusji,tak przyjaźnie,rzecz jasna-jest w sumie otwarta :)
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Sie 11, 2010 16:38   Re: problemy z PW i edycja profilu

jatoja napisał/a:

- do tego mam problem z edycja profilu. wczesniej nie mialem takich oroblemow - teraz nie moge nic zmienic. wyskakuje komunikat ze niepoprawny e-mail.

również nie mogę edytowac profilu, z wiadomościomi na pw nie wiem jak jest w tym momencie ponieważ nie wysyłałam dzisiaj , może spróbuje wysłac i zobaczę..
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Sie 11, 2010 16:45   

fink napisał/a:
Molka, może byś wysłała w sprawie edycji tego profilu jakąś wiadomość do Pana Witolda albo molara. Jesteś moderatorem to może Ciebie poważnie potraktują. Ja wysłałem kilka dni temu wiadomość do molara w sprawie niemożności edycji profilu, ale molar jeszcze nie odebrał mojej wiadomości.

ok napisze w dziale moderatorskim.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Sie 11, 2010 16:47   

Molar bywa na forum nie za często i czasem trzeba poczekać tydzień na odpowiedź. Nie ma to żadnego związku z niepoważnym traktowaniem.
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Nie Sie 22, 2010 22:29   

Ok, minęło nieco czasu, a wciąż nie mogę wprowadzić zmian w profilu.
Ruszyło coś w tej sprawie?

Tomek
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Nie Sie 22, 2010 22:38   

M i T napisał/a:
Ok, minęło nieco czasu, a wciąż nie mogę wprowadzić zmian w profilu.
Ruszyło coś w tej sprawie?

Tomek

MAM PODOBNIE, niestety nie wiem w czym rzecz. :razz:
pisalam o tym w dziale administracyjnym.
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sie 22, 2010 22:59   

rakash napisał/a:
[...O finku nie mówię, bo on już dał popis podstawowego niezrozumienia, w dodatku nie jest otwarty na naukę...

Rakosiu, "PRZYCWELASZ" sie do Finka jak pleban do "moszny przedszkolaka" :hihi:

Tak powaznie to widac "golemi locyma" ze w prymitywny sposob
jak "schizofreniczka" usilujesz zdyskredytowac FAJNEGO FORUMOWICZA! :razz:
Robisz to tak NIEUDOLNIE jak "somsiadka" przy "blokowym smietniku" :hah: :hihi:
.
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sie 22, 2010 23:20   

grizzly napisał/a:
"PRZYCWELASZ"
.

Już wcześniej ten pan użył tego wyrażenia.Nie ukrywam,zaintrygowało mnie ono więc sprawdziłam w google ,ale jedyne objaśnienia,które mi wyszło,to forum DobraDieta.
http://www.google.pl/#hl=...b73f1c6ab2ca658
Wyciągnęłam więc rdzeń z tego słowa-onego "cwela" i okazało się ,że to słowo z Gwary Więziennej :shock:
http://pl.wiktionary.org/..._wi%C4%99zienna
http://pl.wikipedia.org/wiki/Cwel

.Czy oni tam naprawdę w tych więzieniach mają Internet? :shock: I kto za to płaci? Chyba nie my? :shock:
Rodzi się też pytanie,czy dostęp do Internetu mają tylko rzeczone cwele czy też inne kategorie więźniów ?
Ostatnio zmieniony przez IgaM Nie Sie 22, 2010 23:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
sylwiazłodzi 
AutismLowCarbDiet

Pomogła: 13 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 1774
Wysłany: Pon Sie 23, 2010 14:06   

również nie mogę zmieniac profilu , próbowałam kilka razy w odstępach nawet kilku tygodni i to samo. Wyskakuje ten sam komunikat co u Was o emailu.
_________________
Powołałam "Fundację Rodzin i Terapeutów Autyzm bez granic"
*w 2012 zostałam dietetykiem*
moja www / my website
Autyzm dieta niskowęglwodanowa - Autism Low Carb Diet

 
     
Oftopełek 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 63
Wysłany: Wto Sie 24, 2010 21:49   

Mam potrzebę zmian w profilu!!! Naprawta ktoś te forum bo nie zobaczyta mojego nowego avataru! :hihi:
 
     
sylwiazłodzi 
AutismLowCarbDiet

Pomogła: 13 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 1774
Wysłany: Śro Sie 25, 2010 08:23   

Ja też chcę zmian, skrzydła uciąć,
dodać moje zdjęcie
może ktoś będzie chciał
mnie sobie obejrzeć?

:viva:

czekam z cierpliwością

:keep:

i pocieszę serdecznie
jak technika okaże się
silniejsza od człowieka
_________________
Powołałam "Fundację Rodzin i Terapeutów Autyzm bez granic"
*w 2012 zostałam dietetykiem*
moja www / my website
Autyzm dieta niskowęglwodanowa - Autism Low Carb Diet

Ostatnio zmieniony przez sylwiazłodzi Śro Sie 25, 2010 08:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
mario199 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 32
Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 253
Skąd: Gran Canaria
Wysłany: Śro Sie 25, 2010 12:41   

Ten adres email jest nieprawidłowy - gdy próbuję edytować dane w profilu.
_________________
www.profiart.pl - tworzenie stron internetowych, panoramy sferyczne
www.blaszczakphoto.com - galeria fotografii z moich podróży
 
 
     
Oftopełek 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 63
Wysłany: Śro Sie 25, 2010 13:27   

Właśnie! Przecież nie po to zakładałem tu konto żeby mieć przez tydzień ten sam avatar. 8-)
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Śro Sie 25, 2010 13:36   

Ten znak zapytania pod twoją ksywą to jest nowy avaterek Oftopełku?
_________________

 
     
Oftopełek 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 63
Wysłany: Śro Sie 25, 2010 14:02   

Y-y. To co się wyświetla w miejscu avataru zależne jest od przeglądarki. Inaczej to forum wygląda w IE inaczej W FF a jeszcze zapewne inaczej w pozostałych oglądarkach. Pierwsze słyszę o jakimś pytajniku... Chociaż z drugiej strony mógłbym taki mieć.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Sie 25, 2010 16:50   

gdy klikam na; 'zobacz posty nieprzeczytane' - otrzymuje tę poniższą wiadomosc...czy ktos z userow tez tak ma?


Could not insert search results

DEBUG MODE

SQL Error : 1062 Powtórzone wyst?pienie '1644287798' dla klucza 1

INSERT INTO phpbb_search_results (search_id, session_id, search_array) VALUES(1644287798, 'e9170ea535043bfbc76bdf8ab6ff6722', 'a:7:{s:14:"search_results";s:5:"15162";s:17:"total_match_count";i:1;s:12:"split_search";N;s:7:"sort_by";i:0;s:8:"sort_dir";s:4:"DESC";s:12:"show_results";s:6:"topics";s:12:"return_chars";i:-1;}')

Line : 705
File : search.php

Jeśli nie potrafisz znaleźć rozwiązania tego problemu,
możesz spróbować poszukać, lub zadać pytanie na forum: http://www.przemo.org/phpBB2/



gdy klikam na zobacz posty nieprzeczytane otrzymuje tę wiadomosc...czy ktos z userow tez tak ma?
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Śro Sie 25, 2010 16:54   

Oftopełek napisał/a:
Y-y. To co się wyświetla w miejscu avataru zależne jest od przeglądarki. Inaczej to forum wygląda w IE inaczej W FF a jeszcze zapewne inaczej w pozostałych oglądarkach. Pierwsze słyszę o jakimś pytajniku... Chociaż z drugiej strony mógłbym taki mieć.


Nie mam pojęcia. Tak masz więc tak cię postrzegam :hihi:
_________________

 
     
Oftopełek 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 63
Wysłany: Śro Sie 25, 2010 17:42   

Molka napisał/a:
gdy klikam na; 'zobacz posty nieprzeczytane' - otrzymuje tę poniższą wiadomosc...czy ktos z userow tez tak ma?

Nie. Mam normalnie.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Sie 25, 2010 21:17   

Oftopełek napisał/a:
Molka napisał/a:
gdy klikam na; 'zobacz posty nieprzeczytane' - otrzymuje tę poniższą wiadomosc...czy ktos z userow tez tak ma?

Nie. Mam normalnie.

juz jest ok, to bylo chwilowe
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Czw Sie 26, 2010 14:31   

Oczywiscie moja prosba do moderatorow jest bez echa - pokazujesz Molka tylko jaka jestes stronnicza.
 
     
sylwiazłodzi 
AutismLowCarbDiet

Pomogła: 13 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 1774
Wysłany: Czw Sie 26, 2010 14:48   

próbowałam kolejny raz edytować swój profil i nie wiem czy kiedyś biblioteka z avatarami była pełna ale obecnie jest pusta a więc z profilem nie można zrobić nic.

Czy ktoś próbwał sie zarejestrować i logować testowo i czy wtedy profil też nie działa?
_________________
Powołałam "Fundację Rodzin i Terapeutów Autyzm bez granic"
*w 2012 zostałam dietetykiem*
moja www / my website
Autyzm dieta niskowęglwodanowa - Autism Low Carb Diet

 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Sie 26, 2010 17:48   

zeto555 napisał/a:
Oczywiscie moja prosba do moderatorow jest bez echa - pokazujesz Molka tylko jaka jestes stronnicza.


o co Ci zeto chodzi :razz:
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Czw Sie 26, 2010 21:57   

juz nie wazne, nie czytasz postow wiec moze nie bede wracal.
 
     
sylwiazłodzi 
AutismLowCarbDiet

Pomogła: 13 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 1774
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 18:49   

Ja czekam na poprawę by coś móc zmienić nadal.
_________________
Powołałam "Fundację Rodzin i Terapeutów Autyzm bez granic"
*w 2012 zostałam dietetykiem*
moja www / my website
Autyzm dieta niskowęglwodanowa - Autism Low Carb Diet

 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 21:16   

fink napisał/a:
Panie Witoldzie, wysłałem molarowi dnia 07.08.2010 wiadomość o tym, że nie działa edycja profilu. Do tej pory molar nie odebrał wiadomości. Co się dzieje z molarem ? Jest on programistą, więc może by coś poradził na awarię ? Może by skopiować pliki odpowiedzialne za działanie forum ze strony silnika forum ? Przy okazji zostałoby uaktualnione oprogramowanie.

P.S.
molar jest Pańskim synem, dobrze zgaduję ?


Tez zglosilem to Panu Witoldowi. To w sumie robota na minute, po prostu jest zainstalowany spambot, czyli 2 pliki, ktore sie podmienia aby boty sie nie mogly rejestrowac na forum. Przy kazdej modyfikacji skryptu na nowszy etc trzeba te 2 pliki spambota ponownie zaktualizowac we wszystkich stylach.

Jezeli to jest ten najpopularniejszy polski skrypt czyli SpamBotStopped v 1.2 to takie pliki juz zmodyfikowane moge podrzucic , bo trzymam sobie zawsze gotowe na okazje aktualizacji. Stosowalem je do standardowego skryptu phpbb2 ale do przemo powinny chyba pasowac, bo w opisie instalacji modyfikuje sie te same pliki
Ostatnio zmieniony przez zyon Nie Sie 29, 2010 21:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 21:24   

Tyle że akurat "boty" rejestrują się na Forum bez problemów. Codziennie.

Marishka
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sie 29, 2010 21:27   

M i T napisał/a:
Tyle że akurat "boty" rejestrują się na Forum bez problemów. Codziennie.

Marishka

Nie rozumiem? :hihi:

To przecie "aktywisci" z "pola kapusty" :viva: :hihi:
.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 21:46   

grizzly napisał/a:
M i T napisał/a:
Tyle że akurat "boty" rejestrują się na Forum bez problemów. Codziennie.

Marishka

Nie rozumiem? :hihi:

To przecie "aktywisci" z "pola kapusty" :viva: :hihi:
.


:viva: :viva: :viva: :viva:
Ostatnio zmieniony przez zyon Pon Sie 30, 2010 08:31, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
jatoja 
JA to JA


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 323
Wysłany: Pon Sie 30, 2010 20:27   

M i T napisał/a:
Tyle że akurat "boty" rejestrują się na Forum bez problemów. Codziennie.

Marishka

w ktorym dziale pisza ? mozesz jakies przykladowe posty/tematy pokazac gdzie pisza?
tak z czytsej ciekawosci.

edit - pozatym to podobno przeciw "spambotom" ...
Ostatnio zmieniony przez jatoja Pon Sie 30, 2010 20:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Pon Sie 30, 2010 20:30   

jatoja napisał/a:
M i T napisał/a:
Tyle że akurat "boty" rejestrują się na Forum bez problemów. Codziennie.

Marishka

w ktorym dziale pisza ?


Proszę czytać uważnie, bo nie napisałam, że "piszą", tylko że się rejestrują. Wcześniej właśnie była mowa o rejestracji.

Marishka
Ostatnio zmieniony przez M i T Pon Sie 30, 2010 20:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
jatoja 
JA to JA


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 323
Wysłany: Pon Sie 30, 2010 21:00   

no rzeczywiscie zyon napisal "zeby sie nie rejestrowaly".

jednak nie to bylo tematem jego postu, a to ze mozliwy blad przy edycji profilu moze byc spowodowany niezaktualizowanym spambotem.
_________________
dont judge me by my past - i dont live there anymore
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 10:39   

No rejestrowac sie rejestruja, bo rozdzielenia maila znakiem "@" bylo skuteczne jakis czas a sam spambot juz ladnych pare latek ma. Niemniej jednak i tak to ciagle odsiewa ponad 90% botow, bez spambota byloby kilkadziesiat rejestracji dziennie. A poza tym reczna aktywacja przez admina zlatawia sprawe.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Wrz 01, 2010 14:41   

Czy są już jakieś informacje odnośnie braku możliwości modyfikowania profilu?

Tomek
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Śro Wrz 01, 2010 14:45   

M i T napisał/a:
Czy są już jakieś informacje odnośnie braku możliwości modyfikowania profilu?

Tomek

Tak.Już nigdy nie będziesz mógł wkleić sobie swojego dyżurnego awatara,którego wklejasz od kilku lat
To taki mały spisek .
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 14:58   

Jak widzę, odpowiedź na proste pytanie nie zostanie udzielona. Załóżmy na dziś, że mam to gdzieś..

Pojawiło się inne zjawisko - codzienna rejestracja dziwacznych bytów, które albo na rejestracji poprzestają, albo jak już japę otworzą, rozlega się znajomy trolli charkot.
Remedium jest takie: skoro nie ma potrzeby rejestracji by czytać forum DD, może warto rozważyć opcję: banować po pewnym czasie konta milczkom. Pomijając pewniaki, nie sądzę, żeby komukolwiek nie będącemu skończonym dupkiem, stała się krzywda. Dawno nie zaglądałem na listę użytkowników, ale widok musi być żałosny.

Tomek
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 15:17   

Jak pytalem Pana Wiktora, to uzyskalem odpowiedz , ze moze ten stan potrwac pare tygodni.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
sylwiazłodzi 
AutismLowCarbDiet

Pomogła: 13 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 1774
Wysłany: Śro Wrz 08, 2010 22:52   

mam spostrzeżenie co za nie dostanę jesli się nie mylę choć to tylko intuicja?

Częśc profilu już działa przynajmniej u mnie w takiej formie, że pozwolił mi wkleić obrazek ale nadal gdy kliknęłam wyślij wyrzucał info o nieprawidłowym emailu.

Wkurzyłam się i sprawdziłam co dostajemy w poczcie automatycznej z forum DD bo z reguły jest tam wpisany email do kogo się to wysyła.

W polu To: .... pewnie coś powinno być jakaś lista czy konkretne emaile. ?

Jesli przez to nie możemy zmieniać profilu to co dostanę w nagrodę?

(O rany ale dostanę baty jak to nie to a się wymądrzam) :shoot:
_________________
Powołałam "Fundację Rodzin i Terapeutów Autyzm bez granic"
*w 2012 zostałam dietetykiem*
moja www / my website
Autyzm dieta niskowęglwodanowa - Autism Low Carb Diet

 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 14:09   

no niestety ciagle nie dziala
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 21:41   

Czy nadal niewiadomą jest przyczyna niemożności edycji profilu? Jaki jest aktualnie prognozowany czas usunięcia problemu??

Tomek
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 22:53   

sylwiazłodzi napisał/a:

W polu To: .... pewnie coś powinno być jakaś lista czy konkretne emaile. ?

Jesli przez to nie możemy zmieniać profilu to co dostanę w nagrodę?

(O rany ale dostanę baty jak to nie to a się wymądrzam) :shoot:



MIałem o tym pisać. Nie chcę się wymądrzać ale to chyba coś z adresami email, pewnie jakiś błąd w bazie danych albo uszkodzony plik.
_________________

 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 12:14   

Juz pisalem na poczatku temtu - to niezaktualizowany spambot. Nalezy nadpisac znowu dwa pliki, bo widac skrypt byl modyfikowany a spambot nie.

Daloby sie zmieniac profil jakby byla mozliwosc zmiany stylu na subsilver, ktora niby jest mozliwa ale nie jest mozliwa bo mozna wybrac styl ale i tak ten zostaje. A np jako gosc mozna zmieniac styl forum.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
sylwiazłodzi 
AutismLowCarbDiet

Pomogła: 13 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 1774
Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 21:27   

zyon a jak można pisać tutaj jako gość, chyba czegoś nie wiem i nie rozumiem?
_________________
Powołałam "Fundację Rodzin i Terapeutów Autyzm bez granic"
*w 2012 zostałam dietetykiem*
moja www / my website
Autyzm dieta niskowęglwodanowa - Autism Low Carb Diet

 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Wrz 15, 2010 11:06   

Nie pisac a czytac. Sprobuj sama, bedac zalogowana na glownej stronie forum, zmien styl , na dole tym przelacznikiem, co nie wybierzesz i tak ciagle masz skorke invision red. A wez sie wyloguj i zmien - subsilver jest dla goscia dostepny. Jezeli nie bylby narzucony domyslny styl dla zarejestrowanego usera a widac jest bo nie mozna go zmienic w profilu to prawdodobnie dalo by sie edytowac profil na drugim stylu. Przynajmniej tak to dzialalo na innych foach, na ktorych widzialem ten blad.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Wrz 22, 2010 14:39   

kurcze, wiadomo cos kiedy to sie zmieni ?
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Śro Wrz 22, 2010 14:59   

zyon napisał/a:
kurcze, wiadomo cos kiedy to sie zmieni ?

Może w tym wątku napisz, co zmieniasz w swoim profilu i będzie po problemie :-D
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Wrz 22, 2010 19:02   

Nie wiadomo.
Trzeba czekać.
"All the good things for those who wait" 8-)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
jatoja 
JA to JA


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 323
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 08:27   

Nie wiem czy to ma zwiazek ze sprawa, ale za kazdym razem gdy sie loguje to doipero za drugim razem mnie loguje, po 1szsym razie po wpisaniu loginu i hasla nic sie nie zmiania, tak jakbym byl ciagle nie zalogowany
_________________
dont judge me by my past - i dont live there anymore
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 08:42   

sinsemilla napisał/a:
zyon napisał/a:
kurcze, wiadomo cos kiedy to sie zmieni ?

Może w tym wątku napisz, co zmieniasz w swoim profilu i będzie po problemie :-D


kurcze no. hmm

no chcialem wpisac w stopke PROPORCJUM OR DIE!!

ale nie moge :-/
hannibal mozesz mi wpisac ? :what: :what: :what:
 
     
Maad


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 1172
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 09:21   

zyon napisał/a:
no chcialem wpisac w stopke PROPORCJUM OR DIE!!

to dlatego, że zabrakło magicznego słówka GOLD :hah:
_________________
Wszystko co dobre jest niemoralne, nielegalne, powoduje tycie albo ... jest po angielsku.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 23:57   

Hannibal napisał/a:
Nie wiadomo.
Trzeba czekać.

Spoko, ale czy ktoś w ogóle nad tym pracuje, czy olewa?

Tomek
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 06:24   

M i T napisał/a:
Spoko, ale czy ktoś w ogóle nad tym pracuje, czy olewa?

A ja wiem? Nie śpię z adminami ;)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 18:31   

Toś bardziej kapo, cenzor, a nie posłaniec, pośrednik, wybraniec.
;-)
 
     
jatoja 
JA to JA


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 323
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 19:46   

sinsemilla napisał/a:

Może w tym wątku napisz, co zmieniasz w swoim profilu i będzie po problemie :-D

chcialbym zmienic przykladowo czas na GMT+1, zeby pokazywalo mi aktualny przy postach
_________________
dont judge me by my past - i dont live there anymore
 
     
sylwiazłodzi 
AutismLowCarbDiet

Pomogła: 13 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 1774
Wysłany: Nie Paź 03, 2010 22:33   

Jeszcze jedno sprawdziłam przed chwilą czy działa opcja wyslania do mnie emaila poprzez forum i mój profil i email doszedł, więc jest jakiś rozdział, że system pamięta mój email wpisany w profil ale nie rozpoznaje gdy chcę zmienić swój profil i gdy dostaję pocztę z powiadomieniami z forum o wątkach?

Już mi się znudziło to wszystko co mam w podpisie.

:razz:
_________________
Powołałam "Fundację Rodzin i Terapeutów Autyzm bez granic"
*w 2012 zostałam dietetykiem*
moja www / my website
Autyzm dieta niskowęglwodanowa - Autism Low Carb Diet

 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 12:11   

Trzeba meczyc admina, najlepiej zasypac go mailami i moze zrobi. To naprawde jest 3 minuty roboty. Wrzucenie zmodyfikowaneg pliku na serwer i nadpisanie starych. Ale jak admin nie chce sie przemeczac to niech wylaczy domyslne ignorowanie stylu uzytkownika, wtedy kazdy user bedzie sie mogl przelaczyc na styl sublislver , zmienic stopke i wrocic do czerwonego stylu. Troche to glupie , ze niezalogowany czytelnik moze zmieniac styl forum a zalogowany juz nie.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Wto Paź 05, 2010 17:37   

Czy wciąż nic nie wiadomo na temat możliwości gmerania i modyfikowania profilu?
Łatwiej się forum czyta, jak dużo osób ma awatary.

Panie Witoldzie? Molar? Co jest grane?

Tomek
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Paź 06, 2010 17:14   

Czy prace nad powrotem edycji profilu są w toku??

Tomek
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Paź 06, 2010 17:40   

Nie wiadomo.
Brak kontaktu z molarem.
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Śro Paź 06, 2010 17:59   

sprawa jest naprawdę rozwojowa...
_________________

 
     
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Sob Paź 09, 2010 20:12   

Edycję profilu udało mi się skutecznie popsuć jakieś dwa miesiące temu, a niestety od tego czasu byłem odcięty od jakiejkolwiek cywilizacji z komputerem włącznie. Tak czy inaczej naprawiłem co popsułem, zatem zapraszam wszystkich którym się znudziły ich podpisy do edycji.

Co do wiadomości prywatnych to wydaje mi się że działają poprawnie. Dopóki odbiorca nie przeczyta wiadomości pozostaje ona w folderze "Do wysłania" nadawcy. Może to być mylące, ale tak to tutaj działa. Pozostałe problemy to raczej chwilowe przestoje.
_________________
Please do not feed trolls. It is unkind and unnecessary.
 
     
jatoja 
JA to JA


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 323
Wysłany: Sob Paź 09, 2010 22:22   

a wiec tgemat do zamkniecia
_________________
dont judge me by my past - i dont live there anymore
 
     
sylwiazłodzi 
AutismLowCarbDiet

Pomogła: 13 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 1774
Wysłany: Sob Paź 09, 2010 22:36   

M i T napisał/a:
Czy prace nad powrotem edycji profilu są w toku??

Tomek


a mnie się wydawało,że mięliście inne zdjęcie w profilu?

o rany już przeczytałam ostatni post, super!!!
_________________
Powołałam "Fundację Rodzin i Terapeutów Autyzm bez granic"
*w 2012 zostałam dietetykiem*
moja www / my website
Autyzm dieta niskowęglwodanowa - Autism Low Carb Diet

Ostatnio zmieniony przez sylwiazłodzi Sob Paź 09, 2010 22:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Sob Paź 09, 2010 23:29   

:viva: :viva: :viva: :viva: :viva: :viva:
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
sylwiazłodzi 
AutismLowCarbDiet

Pomogła: 13 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 1774
Wysłany: Sob Paź 09, 2010 23:47   

zyon napisał/a:
:viva: :viva: :viva: :viva: :viva: :viva:


twój avatar mnie powala
:)
_________________
Powołałam "Fundację Rodzin i Terapeutów Autyzm bez granic"
*w 2012 zostałam dietetykiem*
moja www / my website
Autyzm dieta niskowęglwodanowa - Autism Low Carb Diet

 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 11:50   

dzieki :viva:
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
soook

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 389
Wysłany: Pon Lut 14, 2011 22:20   

Pw , się nie pojawia . :->





.
 
     
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Wto Lut 15, 2011 14:21   

?
_________________
Please do not feed trolls. It is unkind and unnecessary.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Lut 24, 2011 13:32   

:what: nie ty pierwszy i nie jedyny.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Sob Mar 12, 2011 15:58   

Molar, forumowy czas pogonił do przodu o godzinę.

Tomek
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Sob Mar 12, 2011 17:47   

A może forumowy Czas działa dobrze, tylko forumowiczów zwolnił ? :) Mam zagwozdkę ;D
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved