Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
China vs United States
Autor Wiadomość
grizzly
[Usunięty]

  Wysłany: Pią Sty 21, 2011 16:33   China vs United States

Ostatnio trudno zamykac oczy na FAKTY! 8-)

"Prawdziwą ironią losu jest fakt, że kryzys gospodarczy, który ogarnął świat w 2008 roku pokazał, że komunistyczne władze Chin znacznie lepiej radzą sobie od wybranej w sposób demokratyczny administracji amerykańskiej."

http://www.biztok.pl/Dlac...ej-niz-USA-a209

Tak zaczeto pisac od kilku lat, a dzisiaj kazdy "kumaty"
czuje to juz "fizycznie".

Jestem ciekawy jakie rady macie w zwiazku z oczywista sytuacja? 8-)
.
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sty 21, 2011 18:05   

grizzly napisał/a:

Jestem ciekawy jakie rady macie w zwiazku z oczywista sytuacja

rada jest prosta
nie trza oddawać w ręce żydostwa kreacji pieniądza, aby później od nich pozyczać i popadać w lichwiarskie długi
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Pią Sty 21, 2011 18:15   

Grizzly, Ali dał Ci już pierwszą złotą radę (choć powinien bardziej doprecyzować, bo Żyd Żydowi nierówny) i to za darmochę. Ode mnie zaś druga. Brzmi ona tak: produkcja musi odbywać się na terenie USA, by każdy towar mógł być sygnowany made in USA. Inaczej klapa i wieko do trumny dla tego kraju. Chińczycy znają już chyba każdą linię produkcyjną, z każdej znanej firmy, więc się uczą, a potem skrupulatnie wykorzystają sytuację.
Chiny w niedługim czasie, nie jak podają - w 2030 - staną się gospodarczym liderem. Krajem, u którego wszyscy są zadłużeni. Zresztą, widzieliście klipy ze spotkania Obamatora z chińskim dyktatorem, podczas których "amerykanin" wił się jak czarna mamba, by możliwie jak najgłębiej wleźć zupełnie niewzruszonemu Chińczykowi do tyłka.
Widać, kto jest dominantem. Ale w USA o to właśnie chodziło. Udupić klasę średnią, spowodować kryzys, pozabierać ludziom chałupy spłacane kredytem i spowodować sytuację, która będzie zaczątkiem do utworzenia Unii Północnoamerykańskiej.
Kryzys był zaprogramowany po to, by móc wprowadzić zupełnie odmienne struktury zarządzania i rozporządzania finansami.

Tomek
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sty 21, 2011 18:16   

ali napisał/a:
grizzly napisał/a:

Jestem ciekawy jakie rady macie w zwiazku z oczywista sytuacja

rada jest prosta
nie trza oddawać w ręce żydostwa kreacji pieniądza, aby później od nich pozyczać i popadać w lichwiarskie długi

Czy przypadkiem Wladza Komunistycznych Chin,
nie czerpie GARSCIAMI z Zydowskich Madrosci? :viva:
.
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sty 21, 2011 18:44   

fink napisał/a:
...Wniosek z tego, że dobrze napisałeś...

Fink wiadomo, ze "pieniadze" sa pewnym "ekwiwaletem" ROZUMU. 8-)

BTW Szczegolnie "dobrze" wyczuwaja to Panie. :hihi:

Wracajac jednak do "China vs United States" to
czy przypadkiem Chiny nie stosuja konsekwentnie
zmodyfikowanego systemu "Segregacji Rozumowej"? 8-)
.
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Pią Sty 21, 2011 19:41   

grizzly napisał/a:
Czy przypadkiem Wladza Komunistycznych Chin,
nie czerpie GARSCIAMI z Zydowskich Madrosci?

No jak kapitalizm jest w Chinach, a socjalizm w U.S.A. to gdzie te biedne pieniądze mają się podziać.
:-)
Ostatnio zmieniony przez Adam319 Pią Sty 21, 2011 20:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sty 21, 2011 20:04   

Adam319 napisał/a:
...weź proszę zamień obrazek na linka w wątku o zmartchwychwstaniu, a z przyjemnością powrócę do jego czytania i skasuję to oto podanie o skasowanie.
:-)...
Z przyjemnoscia to dla Ciebie zrobie. 8-)
.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Sty 23, 2011 10:23   

fink napisał/a:
lichwy

Lichwa jest wg mnie bardzo uczciwa i pożyteczna.
Odgórne ustawowe regulowanie jej dopuszczalnej wysokości uważam za perfidne ograniczenie ludzkiej wolności.
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
Ostatnio zmieniony przez Hannibal Nie Sty 23, 2011 10:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sty 23, 2011 12:29   

Hannibal napisał/a:
fink napisał/a:
lichwy

Lichwa jest wg mnie bardzo uczciwa i pożyteczna.
Odgórne ustawowe regulowanie jej dopuszczalnej wysokości uważam za perfidne ograniczenie ludzkiej wolności.


synuś
ciemnyś jak tabaka w rogu
za swoje pożyczane pieniądze niech biorą ile chcą

rzecz w tym że łoni nie pożyczają swoich pieniędzy
a kreują pieniądz dłużny wirtualny
a ty im wypłacalność i ściagalność gwarantujesz
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Sty 23, 2011 12:45   

ali napisał/a:
rzecz w tym że łoni nie pożyczają swoich pieniędzy
a kreują pieniądz dłużny wirtualny

ja tu nie miałem na myśli "łonych", ale ogólnie samą ideę lichwy
to, że Państwo ogranicza moją wolność, że nie mogę pożyczać pieniędzy np. na 1000% uważam za karygodne
nie muszę z tej opcji korzystać, ale chcę mieć taką możliwość
jeśli z niej nie skorzystam to zrobię to dlatego, że uznam to za nierealny interes, a nie dlatego, że ktoś mi nakazał, że mam tego nie robić
proste jak drut
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Nie Sty 23, 2011 14:02   

M i T napisał/a:
Chińczycy znają już chyba każdą linię produkcyjną, z każdej znanej firmy, więc się uczą, a potem skrupulatnie wykorzystają sytuację.
_________________

 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sty 23, 2011 14:46   

Hannibal napisał/a:

ja tu nie miałem na myśli "łonych", ale ogólnie samą ideę lichwy
to, że Państwo ogranicza moją wolność, że nie mogę pożyczać pieniędzy np. na 1000% uważam za karygodne

dalej nie rozumiesz

nie jojcz jak jesteś ślepy
łoni zastrzegli sobie monopol
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sty 23, 2011 16:40   

ali napisał/a:
...łoni zastrzegli sobie monopol...

Kto wie czy to nie racja? :hihi:

Ale sa jeszcze WEKSLE! :viva:

BTW
Nie kazdy jednak chce w to wchodzic. 8-)
.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Sty 23, 2011 16:53   

grizzly napisał/a:
Nie kazdy jednak chce w to wchodzic. .

No bo to nie jest gra dla mięczaków.
Tylko dla potężnych rekinów 8-)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pon Sty 24, 2011 08:52   

Na ekonomii dzisiaj tlumacza, ze pierwsza 10 czy nawet 20 najbardziej rozwinietych krajow to kraje gdzie % wlasnosci panstwowej jest mniejszy niz 10, np w stanach jest to 2%. Na przeciwnym biegunie stawiaja Koree Polnocna gdzie jest 100% wlasnosci panstowej i Kube gdzie jes okt 80%. Tylko wlasnie z Chinami nie wiedza co zrobic, nie potrafia okreslic jaki jest procent wlasnosci prywatnej i panstwowej (co jest wygodne, bo wtedy nie mozna dopasowac Chin do teorii) i to jest kraj , ktory dzisiaj nie pasuje to tych ekonomicznych puzzli. Zatem sie okaze, czy Chiny w koncu polegna czy ekonomia zrewiduje niektore poglady 8-)
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sty 24, 2011 19:58   

zyon napisał/a:

Zatem sie okaze, czy Chiny w koncu polegna czy ekonomia zrewiduje niektore poglady

dopóki nie poddadzą sie dyktatowi ekonomii "medrców" z Manhatanu nie polegna
Ostatnio zmieniony przez ali Czw Kwi 14, 2011 22:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Czw Kwi 14, 2011 18:08   

 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 21:57   

Nicolas Cage trafił za kraty

Nie sądzę, by ktokolwiek zdołał przetłumaczyć to na język Chiński,
nie do pojęcia i nieprzetłumaczalne.
Zapomnieli go oskarżyć o nieuzasadnione niepokojenie
funkcjonariuszy publicznych chamskim pytaniem:
"dlaczego mnie nie aresztujecie?"

Jakbym kiedykolwiek zmierzał odwiedzić USA
proszę o kopniaka zawczasu.

:-/

http://tvp.info/informacj...a-kraty/4341250
Cytat:
Do zatrzymania aktora doszło w Nowym Orleanie. Według policji był „bardzo pijany”. Kłócił się z żoną o to, czy dom, przed którym stali, jest tym, który wynajęli. Gdy żona powiedziała, że to nie ten dom, Cage chwycił ją za ramię. Jak twierdzi taksówkarz – który wezwał stróżów prawa – nie tylko kłócił się z kobietą, ale też ją popychał.

Według policji gwiazda Hollywood uderzała też w pojazdy na ulicy, a potem wsiadła do taksówki. Kierowca zorientował się, że aktor jest pijany i polecił mu wysiąść. Wtedy Cage zaczął na niego krzyczeć.

Portal internetowy TMZ informuje, że policjanci początkowo poradzili aktorowi i jego żonie jedynie pójście do domu. Cage nie zamierzał jednak słuchać dobrych rad. – Dlaczego mnie nie aresztujecie? – miał powiedzieć policjantom i to kilkakrotnie.

Ostatecznie policjanci spełnili jego życzenie – aktor został zatrzymany pod zarzutem przemocy domowej i zakłócenia spokoju oraz nietrzeźwość w miejscu publicznym.

Agencja Associated Press poinformowała, że sędzia określił Cage'owi wysokość kaucji na 11 tys. dol. W sobotę po południu czasu miejscowego aktor był jeszcze w nowoorleańskim więzieniu.

Według portalu TMZ żona Cage'a nie złożyła na niego skargi i twierdzi, że podczas kłótni jej mąż nie dopuścił się rękoczynów.
Ostatnio zmieniony przez Adam319 Nie Kwi 17, 2011 22:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved