Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
2012 SEN PROROCZY ZMIEŃMY BIEG WYDARZEŃ
Autor Wiadomość
szukającyprawdy

Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 33
Wysłany: Czw Mar 03, 2011 22:10   2012 SEN PROROCZY ZMIEŃMY BIEG WYDARZEŃ

2012 SEN PROROCZY ZMIEŃMY BIEG WYDARZEŃ

Zaczne od przypomnienia że droga zależy od nas.Jeśli my(ludzkość) zaczniemy iść inaczej lepiej, dojdziemy w inne lepsze miejsce.

I przebudziłem sie w szoku.W głowie skakały mi w mętliku jeszcze świeżo widziane rzeczy.I to intuicyjne przeczucie to wiedzenie że to "ten" znaczacy coś ważny sen co zawsze towarzyszy snom proroczym czy snom niosacym nauke.

Widziałem rzeczy jakich nawet nie znałem a potem w teoriach o 2012 wyszukałem i potwierdziały wpierw widziane zdarzenia .
Nie był to pierwszy proroczy światowy sen.

Sen poruszał wiele rzeczy .Sam nie wiem od czego zacząć bo prowadził mnie poprzez różne ważne kwestie skakał można wręcz rzec tak jak zmieniały się wizje Jana w Objawieniu .Jakby sen chciał mi pokazać to co miałem zobaczyć.

Na sam początek muszę rzec iż uderzające było podobieństwo do tego co głoszą zwolennicy 2012... i widziałem rzeczy o jakich jeszcze od nich nie słyszałem ani nie przygladałem sie ale zobaczyłem je najpierw w śnie.

I widziałem wielką wodę ,która zalała wszystko poprzez wielkie fale(przynajmiej zalała w tym miejscu gdzie to widziałem) .I były statki i mnóstwo sprzętu wojskowego i na nich ludzie.Wszystkich łączyła braterska więź i tylko jedno przetrwać.Nie pamiętam bym kiedykolwiek widział taka jedność na świecie jaka niewiedzialnie łączyła tych wszystkich ludzi w tym śnie.
(moje teorie:najwyraźniej nie każdy sądzi że 2012 i zmiana cyklów duchowych to bajka,albo reakcja ratunkowa zdażyła na czas jakoś wystartować chociaż to mało prawdopodobne albo to były jakieś ocalałe odległe lotniskowce)

I po początkowym szoku ciosie jaki zadała woda monstrualnymi falami(podejrzewam że po nagłym przestawieniu biegunów ale to mój dopis domysł po czytaniu o 2012) każdy się smucił i sytuacja była tragiczna(psychologicznie).Armia (operacja sterowało wojsko) z ludźmi(ile to było %tych których przeżyło nie mam pojęcia) stacjonowała istniała lecz co z żywnością cywilizacją lądem?

Lecz szybko zaczęto się cieszyć ogromną ilością wody GDYŻ nagle w jednym momencie PROMIENIE SŁOŃCA ZACZEŁY PALIĆ PIEC WYWOŁUJĄC NIEWYOBRAŻALNY BÓL ... jakikolwiek kontakt z nimi przeszywał bezlitosnym bólem.Piekł w ciągu sekund(TO WIDZIAŁEM DZISIAJ PO RAZ PIERWSZY W ŚNIE I NIGDY O TYM NIE SŁYSZAŁEM CO MNIE ZASTANOWIŁO i po przesurfowaniu w internecie wynalazłem przez głoszących o 2012 o burzach słonecznych i promieniowaniu IDENTYCZNYM EFEKCIE!!)

I w jednym momencie ten żar wybuchł piekąc paląc skórę .I helikoptery i samoloty zaczeły tracić kontrole i spadać na statki wszystko zaczeło zawodzić sprzęt zaczał zawodzić (sam sie teraz zastanawiam czy przez żar to palenie wpływ na wystawionych na słońce pilotów czy inny co potem doczytałem i podejrzewam "efekt burzy słonecznej" wpływajacej na urządzenia)
I dlaczego sie cieszono? Bo woda była jedynym miejscem gdzie dało rade to przetrzymać.Masa ludzi była w kapokach w wodzie gdzie indziej to po prostu paliło i nikt nie myślał o kolejnych falach. Bo gdyby nie byli w tej wdzie spaliło by ich to szybko i było nie do wytrzymania.Był to ból bo widziałem to z widoku pierwszej osoby jakbym był w kimś i czułem jakby rozrzażony grill cie dotknął (no może troche słabiej i nie działo się to w aż tak szybko w jendym momencie).Niepamiętam dobrze ale wydaje mi sie że woda była wręcz ciepła od tych promieni...zreszta musiało tak byc od tej mocy tego żaru.



Nikt przynajmiej tam gdzie to widziałem nie był na to gotowy zresztą na wiekszość z tego co widziałem





I po jakimś czasie wizja zmieniła się. Stałem(chyba niewidoczny jakbym to obserwował) zanim sie to wszystko jeszcze stało w jakimś luksusowym apartamencie.

Bawili sie tam iluminaci* (*-nie chce używac słowa masoni bo to bardzo szerokie pojęcie grono niezawsze zepsute ale iluminatów większość kojarzy z nic niewartymi zepsutymi zwierzętami bestiami bez serca lecącymi na kase władze wywyższanie sie i absolutną kontrole i czy jest to fakt czy nie takim czymś mi to wiało taką zwierzecą nic niewartą degeneracką mentalnością tych widzianych ludzi dlatego używam tu tej nazwy ,bo tak sie powszechnie przyjeła)

Siedzieli w przepięknych ubraniach garniakach emanując zwierzęcą siłą władzą i "ja jestem panem ty jesteś niczym ja tu rządze(taka mentalność despotycznego szefa którego nikt nie lubi albo Hitlera ,czy Stalina)" popijając wielkie wspaniałe drogie drinki otoczeni prostytutkami w mini sukienkach.Rozwaleni w fotelach bawiący sie otoczeni tymi swoimi symbolami antychrysta które dawały im poczucie tej zwierzęcej władczości potęgi (nie mówie że wszystkie loże czy zakony sa takie akurat takich w tej wizji widziałem).
I w tej swojej władzy niby "potędze" NIEWIDZĄCY I NIEROZUMIEJĄCY NIC.NIEROZUMIEJĄCY PODSTAWOWEGO PRAWA KARMY ŻE RZECZY MAJĄ KONSEKWENCJE KTÓRE WRACAJĄ!!

Tępota ciemnota i ignorancja.I tępo zaprzeczali że to nastapi że ludzkość zmierza w takim kierunku ,trzymali na siłe ostro władze i systemy bo były dla nich komfortowe. I utrudniali jakąkolwiek zmiane ludzkości i sami nie chcieli się zmieniać.Nie chcieli tego widzieć nie chcieli rozumieć nie chcieli próbować bo wygodniej było udawać że problem nie istnieje wygodniej było ignorować.Że ludzkość idąc jak idzie zmierza ku zagładzie...

Aż do ostatniej chwili gdy działo się coś czemu na Ziemi nie zaprzeczał już prawie nikt w szoku w przerażeniu zaprzeczali nadal .Prawie az do samego końca.Dopiero dotarło to do nich w "ostatnich dniach"(metaforycznie -blisko tego) gdy rzeczy się działy ,ale było już na za późno na zmiane i z zaskoczenia pochłoneło zniszczyło i ich ,ale niestety także ogrom ludzkości.

I chociaż może gdyby sami nie uratowali tylko siebie (bo za czyny jest zapłata i za każdą zbrodnie przyjdzie zapłacić-KARMA-)nie byłoby najgorzej.
ALE TEN POWALAJĄCY DEBILIZM GŁUPOTA IGNORANCJA CO DO FAKTU ŻE W TAKIM KIERUNKU LUDZKOŚĆ ZMIERZA AŻ DO OSTATNIEJ CHWILI blokowały OGÓŁOWI LUDZKOŚCI zmiane wejście na lepszą drogę i uniknięcie tego.
Aż do samego końca na ile mogli psuli i utrudniali ludziom zmiane.Aż do samego końca naiwnie sadzili że nie trzeba nic zmienić ignorowali niewierzyli i zaprzeczali że tak sie te rzeczy skończą.Bo wygodniej było sie bawić korzystając z owoców pracy ludzi zamiast stawić czoła trudnej sprawie.

I tysiace jasnowidzów ostrzeżeń faktów dowodów kalendarzy ksiąg przepowiedni wyższej wiedzy poszło W HOLERE!!.I ci "iluminaci"(umownie uzywam tej nazwy) nadal prali ludziom mózgi niszczyli wiedze dla swojej kontroli zabijajac wszelka duchowość na ile mogli co ogromnie blokowało zmiane(widać ich własne pranie i niszczenie wiedzy dosięgło też ich samych ).
Szansa na zmiane ścieżki ludzkości została w przeogromnym stopniu bardziej zaprzepaszczona przez tych przygłupów blokujących ludzkości zmiane .
TAK TO WIDZIAŁEM W TEN SZOKUJĄCY BEZSENSOWY SPOSÓB .Aż łapałem sie za głowe I TARŁEM OCZY NIE MOGĄC UWIERZYĆ
Taka mentalność odkładajacego prace domową ucznia...bo wygodniej "a będzie dobrze" "a olać".Nie mogłem uwierzyć że to zachodzi na takim poziomie władzy.Że taka banda kretynów kiedykolwiek dostała sie tak wysoko i chociaż teraz dodam że wiele słyszałem dowiedziałem się o tych elitach i ich głupocie to nigdy nie sądziłbym co widziałem w tym snie że ich debilizm głupota ignorancja jest aż tak wielka i że pozwolili bez ruszenia palcem pchać się ludzkość dalej tą drogą do samodestrukcji i z powodu tego debilizmu aż samemu tego nie widzieć .Przecież nawet w podstawówce uczy sie że są przyczyny i skutki ,że "gdy uderzysz w stół to nożyce sie odezwą". Nie uwierzyłbym gdybym nie widział nie uwierzyłbym że takie matoły dostały sie na pozycje rządzenia ludzkością jak nie uwierzyłbym że kulawy wygrałby mistrzowstwa świata w sprincie.
Ale wierzę bo widziałem... przecierając oczy łapiąc sie za głowe ze zdumienia ale jednak.

W tym śnie byli tylko nieodpowiedzialnymi naiwnymi dziećmi które zmarnowały całą szansę nie widząc tego co powinny zobaczyć na takich pozycjach na czas... nieodrabiając lekcji na czas...

Jeśli to prawda to jeśli nie dla ludzi to niech zróbią to chociaż dla swoich własnych dzieci chyba że ich też okradają z kasy i mają za niewolnicze bydło a jak mówią prawdę to biją i uciszają... niech dla tych dzieci może sie zastanowią a potem dla tych dzieci podejmą kroki działania i co najważniejsze...NIECH MOŻE TYM RAZEM ZROBIĄ TO NA CZAS.
MOŻE NA CZAS DADZĄ LUDZKOŚCI SZANSE ROZCINAJĄC WIĘZY JAKIE IM NARZUCAJĄ A WIELU SIE NABIERA.
MOŻE NA CZAS ZROZUMIEJA ŻE ZMIENIĆ BIEG RZECZY(ODMIENIĆ KARME ŚWIATOWĄ CAŁEJ LUDZKOŚCI) MOŻNA TYLKO ZMIENIAJĄĆ DUCHOWE PRZYCZYNY W CAŁEJ LUDZKOŚCI WIĘC JAKIMKOLWIEK OŚLEPIANIEM INNYCH A ZACHOWUJĄC DLA SIEBIE WIEDZĘ WBIJAJĄ SOBIE NÓŻ W PLECY BO ZAPŁATA DOTKNIE I ICH BO DOTKNIE ŚWIAT NA KTÓRYM ŻYJĄ.


Do ludzkości dotarło to po pokazaniu się miesiąc przed pewnej gwiazdy i cały świat z zapartym tchem to obserwował bo działy sie ogromne rzeczy i nikt już nie zaprzeczał że są to wyjątkowe czasy (poza tymi elitami które w tym śnie utrudniały to zszokowane niemogąc uwierzyć aż do samego końca gdy znikneły same pochłonięte przez tą zapłate razem z wieloma).Była to jakąś zapowiedziana gwiazda indian Hopi jakaś niebieska .
!!!i własnie po surfowaniu na necie kopiuje fragment jaki WYNALAZŁEM o przepowiedni Hopi'ch xD SZOK sam sie szokuje po tej akcji z paleniem promieni i tą gwiazdą...
Przepowiednia Indian Hopi Blue star prohpecy
http://www.youtube.com/watch?v=ScKyds-IINc
"Kiedy na niebie pojawi sie Niebieska Gwiazda - Kachina - rozpocznie się piąty świat.To będzie dzień oczyszczenia(...) cd. w linku !!!
WTF chciałoby sie rzec :D
(może to niepoważne ale troche humoru nie zaszkodzi :P )


I cóż jest ratunkiem? Nie ma chyba innego poza DUCHOWOŚCIĄ.PO PROSTU NIE MOŻE BYĆ DOBRZE JEŚLI ŚWIATOWA KARMA nie zostanie odwrócona.Jeśli przyczyny sie nie zmienia i DADZĄ INNE SKUTKI, bo po odrobieniu lekcji zrozumieniu błędów Bóg w swym miłosierdziu na pewno odpuści powrót naszej własnej karmy(ludzkości) albo ją zmniejszy.

Ludzkość w dzisiejszym obrazie nie przetrwa (i na pewno nie cała)
jeśli "spłonie wszelka trawa" (-Objawienie Św.Jana)
jeśli zawalą się góry od przebiegunowania
jesli wody zaleją wszelkie lądy lub większość
jeśli burze magnetyczne/słoneczne(szczegóły w tym polu u astronomów prosze) i promieniowanie będą palić ludzi plony rosliny zwierzęta i niszczyć wszystkie urządzenia
jeśli gdzieś istnieje ta planeta czy toida która uderzy w ziemie (zwana przez niektórych Nibiru chociaż tego akurat nie widziałem ale pewne rzeczy zobaczyłem dopiero w tym snie a we wczesniejszych nie wiec to temu nie przeczy)


Poprzez materie tego uniknąć sie nie da(na pewno całkowicie) nie ma takiej technologii zreszta głupotą sądzić byłoby że ktoś mógłby zatrzymać karme-zwrot zapłaty jeśli Bóg chce ją wypłacić.Głupotą jest sądzić że można więc zatrzymać Boga.
Także że karma wypłacając będzie niesprawiedliwa i w schronach gdzie schowaja sie niesprawiedliwi unikna tej zapłaty.Niesprawiedliwy niech uniknie złych skutków konsekwencji poprzez zmiane przyczyn w sobie.Niech to będzie jego zabezpieczeniem.

Możemy to zatrzymac lub zmiejszyć tylko poprzez narzędzia duchowe. Tylko poprzez zmiane przyczyn .Tylko wtedy przyjdą inne skutki.

Nie był to mój pierwszy katastroficzny sen dotyczący świata. I tak jak czuje że sen jest proroczy tak czuje że właśnie 2012 jest tą datą gdzie będzie sie to rozstrzygać i jeśli ludzkość nadal w większym stopniu nie zmieni drogi to sie stanie.Dlatego pisze ten post by coś gdzieś obudzić gdzieś dotrzeć dać szanse.Aby ludzkość przebudziła się i zmieniła ta drogę.

Bo wiem że to coś nie musi sie stać... że to efekt jaki da droga jaką idzie ludzkość teraz i choć już jesteśmy spóźnieni da sie jeszcze wiele zmienić albo zmniejszyć. I wierze że nawet uniknąć bo wierze że Niebo gdy zrozumiemy i odrobimy lekcje daruje nam to albo nawet jeśli nie da sie uniknąć całkiem to chociaż daruje po części.

DO HOLERY JASNEJ Z CAŁEGO ŚWIATA NAPŁYWAJĄ PRZEKAZY OSTRZEŻENIA PRZEBUDŹCIE SIE I ZMIEŃCIE albo spełnią się słowa Jezusa i wyniszczycie się sami.
"Jeśli nie odwrócicie się od swoich grzechów, wszyscy umrzecie podobnie"- Jezus
Łk 13,3-4

Jak to napisałem w innym temacie:
I bezlitosnym faktem jest że rzeczy mają swoje konsekwencje.Że to co zasiejesz to zbierzesz.Wcześniej czy później. Nie zawsze przychodzi to od razu gdyż Bóg daje ci czas i daje ci szanse ,ale złe konwekwencje staną wcześniej czy później u bram twojego życia i bram ludzkości.

"I Jezus podał taki przykład: "Pewien człowiek zasadził drzewo figowe w swej winnicy. I przyszedł szukać owocu, ale nic nie znalazł. Powiedział więc człowiekowi, który zajmował się winnicą:
No i proszę, od trzech lat przychodzę, szukając owoców na tym drzewie figowym - i nic nie znajduję. Zetnij je - po co ma rosnąć i wyjaławiać glebę? Lecz on odrzekł: Panie, zostaw je jeszcze na rok. Okopię je, położę nawóz może wyda owoc. JEŚLI ZAOWOCUJE W PRZYSZŁYM ROKU, TO DOSKONALE, A JEŚLI NIE, WTEDY KAŻESZ JE ŚCIĄĆ"-Jezus
Łk 13,4-9
"Jeśli nie odwrócicie się od swoich grzechów, wszyscy umrzecie podobnie"- Jezus
Łk 13,3-4
(niosąc krzyż)"Córki jerozolimskie, nie płaczcie nade Mną; płaczcie raczej nad sobą i nad waszymi dziećmi! Bo jeśli z zielonym drzewem to czynią, cóż się stanie z suchym?»”
Łk 23,27-28.31

Zmieńcie swoje serca myśli i wzrastajcie w duszy jak najszybciej i jak najwyżej możecie (bo czasu jest niewiele).
Do wielu narzędzi odsyłam w innych postach dając wiedzę wyższych ode mnie wiec tych którzy wiedzą jeszcze "wyżej" "lepiej".Wniebowstąpionych Mistrzów.





Aha i JEŚLI RZECZYWIŚCIE TO PRAWDA(a czuje w sercu że tak) I JEST SZANSA ŻE PO ODKOPANIU WDG INSTRUKCJI TEGO GROBOWCA W OKOLICACH WIELKIEJ PIRAMIDY W EGIPCIE DA SIE URUCHOMIĆ POŁĄCZONY Z INNYMI PIRAMIDAMI SYSTEM ENERGETYCZNY I URUCHOMIĆ OCHRONĘ ENERGETYCZNĄ ZIEMI PRZED PRZYNAJMIEJ CZĘŚCIĄ TYCH KATAKLIZMÓW(jeśli musiałyby nadejść klucz jest w nas) TO K**CZE CHYBA NAJWYŻSZY CZAS TO ODKOPAĆ DO HOLER*CI JASNEJ I SPRÓBOWAĆ.
Pisze tu o tych pojawiajacych sie informacjach na temat tego systemu energetycznego i jego uaktywnieniu.

Dodam że w moim zyciu 10tki razy sprawdzały sie moje sny gdy nie odmieniałem biegu rzeczy.Więc nie jest to w stylu "miałem ciekawy sen" ,ale jest to właśnie "sen proroczy"(jak go nazywam,pokazuje dany bieg przyszłości na dzień dzisiejszy z danymi przyczynami i działaniami) który nie zdarza sie pierwszy raz i których skuteczność już była udowadniana.
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Śro Kwi 27, 2011 22:02   

fink napisał/a:
kał ludzki

Kupa strachu nęci kupostracholubów.

:-)
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Śro Kwi 27, 2011 22:02   

fink napisał/a:
bardzo dziękuję, że ujawniłeś tą swoją wizję.

Tu i na pięciu innych forach.
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Czw Kwi 28, 2011 18:02   

ale to jak to będzie. Jak ta Kachina w ziemię i ją odkręci to ci którzy są przyzwyczajenie do lewactw, wszetecznicy, bałwochwalcy i kał ludzki padną od samej zmiany kierunku obrotu?
_________________

 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Czw Kwi 28, 2011 18:18   

Nie mogę zaprzeczyć. Ale z drugiej strony mowa jest o wybranych i całej reszcie która tego nie dostapi. Więc?
_________________

 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Czw Kwi 28, 2011 18:39   

Ale to wszystko dotyczy chyba kwestii duchowych. Prawda?

Chociaż znowy duchowość dotyczy i materii.
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Czw Kwi 28, 2011 18:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Czw Kwi 28, 2011 19:01   

To się tak łatwo mówi i próbuje prosto wyjaśnić. Zasada przyczyny i skutku oczywiście jak najbardziej funkcjonuje czy się w to wierzy czy nie. Nie ma przypadków, każda sytuacja z czegoś wynika.
Poza tym co do biblii i tego co jest tam wyjaśniane to zwracam uwagę że w tamtych czasach język był trochę uboższy niż dzisiaj.
_________________

 
     
BlackCamel

Dołączył: 26 Cze 2010
Posty: 47
Wysłany: Śro Maj 04, 2011 09:44   

fink napisał/a:
Niektórzy ateiści w swojej przewrotności powiedziliby pewnie: ja się pytam, gdzie był wtedy Bóg ?

No właśnie, niektórzy. Bo taki ateista jak ja wie, że gdyby wierzył w Boga, to by wiedział, że Bóg zostawia sprawy swojemu biegowi, nie wtrąca się, itp... Ale nie wierzy w Boga, bo to nielogiczne i nigdy nie zobaczył żadnego dowodu (każdy nowy dzień, dobroć ludzka, istnienie świata nie jest dowodem).
 
     
iliq 

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 04, 2011 10:33   

A biblia? Przecież to słowo Boże, że ludzie to pisali ;D
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Śro Maj 04, 2011 10:50   

iliq napisał/a:
A biblia? Przecież to słowo Boże, że ludzie to pisali ;D

A kto? :shock:
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 05, 2011 21:39   

fink napisał/a:
A przecież wystarczy


wiedziałbyś , że nie wystarczy , gdybyś rozumiał o czym " nauczasz "

a tak ... lipa ;-)

A przecież w Apokalipsie wyraźnie napisano " kto i dlaczego "

ach te sny " prorocze "

Dar
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved