Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Hannibal
Sob Gru 22, 2012 16:07
Aerobik w wodzie...
Autor Wiadomość
masza

Dołączył: 01 Lut 2005
Posty: 84
Wysłany: Śro Paź 19, 2011 22:31   Aerobik w wodzie...

Witam, nie wiem czy ten temat był poruszany na forum, jeśli tak, to sorry.
Co o nim sądzicie? Może ktoś z Was forumowicze, uprawia taką formę sportu :) i chciałby podzielić się doświadczeniami :)
Ja ( wiem, nie zaczyna się zdania od "ja") byłam na aerobiku dopiero kilka razy, ale jestem nim zachwycona! To coś dla mnie, zajęcia są bardzo intensywne - 45min niezłego wycisku, brak zakwasów no i dobra zabawa.
Pozdrawiam.
_________________
Pozdrawiam , Masza.
 
     
masza

Dołączył: 01 Lut 2005
Posty: 84
Wysłany: Śro Lis 09, 2011 23:02   

No dobra, nikt nie odpowiedział :roll:
To teraz pytanie dotyczące jogi : :P Co o niej sądzicie?
_________________
Pozdrawiam , Masza.
Ostatnio zmieniony przez masza Śro Lis 09, 2011 23:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zbiggy 
Genotypowy Troll


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1273
Wysłany: Pią Lis 11, 2011 21:02   Re: Aerobik w wodzie...

masza napisał/a:
Witam, nie wiem czy ten temat był poruszany na forum, jeśli tak, to sorry.
Co o nim sądzicie? Może ktoś z Was forumowicze, uprawia taką formę sportu :) i chciałby podzielić się doświadczeniami :)
Ja ( wiem, nie zaczyna się zdania od "ja") byłam na aerobiku dopiero kilka razy, ale jestem nim zachwycona! To coś dla mnie, zajęcia są bardzo intensywne - 45min niezłego wycisku, brak zakwasów no i dobra zabawa.
dlaczego nie zaczyna się zdania od "ja"? nie słyszałem o czymś takim

do meritum - jako leń patentowany nigdy nie zdecydowałbym się na taki 45 minutowy wysiłek. gdyby mi kiedyś zaświtała w głowie myśl o aerobach, to bym próbował coś w rodzaju interwałów - tabata, peak 8 itd.

Dan John powiedział niedawno w podcascie w SHR, że najlepszy aerobic jest wtedy, gdy ćwiczenia są nieefektywne - kiedy się dopiero uczysz, wykonujesz niepotrzebne ruchy, mięśnie nie mają opracowanej trajektorii ruchu. po kilku tygodniach, kiedy ciało dochodzi do wielkiej efektywności, koszt energetyczny takiej 45 minutowej sesji ponoszony przez organizm jest o wiele niższy niż na początku. wszystkie te tańce synchroniczne, zumby itd

ale oczywiście jeżeli jest to dla Ciebie dobra zabawa a nie zło konieczne to ćwicz :)
_________________
I never forget a face, but in your case I'll be glad to make an exception.
 
     
EAnna 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 03 Sty 2009
Posty: 1298
Wysłany: Pią Lis 11, 2011 23:37   

masza napisał/a:
Aerobik w wodzie...
......
Co o nim sądzicie? Może ktoś z Was forumowicze, uprawia taką formę sportu i chciałby podzielić się doświadczeniami

Z takim aerobikiem zetknęłam się na basenach termalnych w Bukowinie Tatrzańskiej. Prowadzony jest codziennie przez instruktora (stoi na brzegu) dla chętnych ludzi w wodzie.
Jest to raczej relaksowa forma areobiku, bardzo przyjemna. Woda stawia pewien opór ruchom ale równocześnie wypiera i lekko chłodzi. Zmęczenia żadnego nie czułam. Trudno mi ocenić wydatek energetyczny takiego areobiku.
Na basenach termalnych spędza się zazwyczaj kilka godzin.
_________________
Pozdrawiam
EAnna
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved