Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Witold Jarmolowicz
Wto Sty 01, 2013 11:12
Tłuszczak
Autor Wiadomość
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Śro Paź 21, 2009 00:17   Tłuszczak

q.
_________________
Pachelbel Canon in D
Ostatnio zmieniony przez Neska Śro Paź 26, 2011 23:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
ashkar
[Usunięty]

Wysłany: Śro Paź 21, 2009 00:35   Re: Tłuszczak

A po co ci to WZW? NIe rozumiem takiego podejścia do tematu.

Wg, mnie, na co sama zwróciłaś uwagę, tłuszczak ma coś wspólnego z słodyczami. JA bym tego tłuszczaka traktował jako dopust boży, bo gdyby nie on to kto wie gdzie te toksyny by organizm odkładał, może zapłaciłabyś za to czymś w środku a może funkcjonalnym upośledzeniem funkcji umysłowych.

Nie chcę się mądrzyć ale jeżeli mogę coś doradził to cierpliwość. Co ci się tak spieszym skoro nie boli i jest lepiej to dać czas, taki tłuszczak nie powstaje przez noc i nie zniknie przez noc. Ja bym dał temu jakiś rok czasu przy zachowaniu odpowiedniego stanu organizmu i odżywiania.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Paź 21, 2009 01:02   

Mam odmienne zdanie w tym temacie. Od momentu, kiedy tylko dojrzałem płciowo, nabyłem tłuszczaka i w żadnym razie nie zmniejszał się na low carbie, naciekał cały czas, mieli łyżeczkować, ale zaczął sukcesywnie maleć do niewielkich rozmiarów - nawet przy korycie i wysokich węglach -z powodów zgoła odmiennych, z żywieniem mających bardzo niewiele wspólnego. Niezły klin, prawda? 8-)

Tomek
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Paź 21, 2009 06:26   Re: Tłuszczak

JaśniePani napisał/a:
teraz Jestem po 2 dawce szczepienia p. wzw

no tak to Ty, koleżanko, nigdy odzyskasz zdrowia :roll:
ale jak uważasz inaczej to rób jak uważasz
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
octustrugi

Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 40
Wysłany: Śro Paź 21, 2009 13:50   

Z tym szczepieniem to chyba jest tak, że chirurg wymaga go przed zabiegiem.
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Paź 21, 2009 16:02   

Albo zdrowie, albo szczepienia. Czas zdecydować.

Słonecki pisał, że tłuszczaki znikają niektórym ludziom podczas diety lc, z jednoczesnym stosowaniem kuracji miksturą oczyszczającą jego pomysłu i wilcacorą (detox+). Ale ten proces bywa często długoletni.
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
     
ashkar
[Usunięty]

Wysłany: Śro Paź 21, 2009 17:16   

Długoletni bo czego tu wymagać? Czas tworzenia się też jest długoletni.

Jeżeli doprowadziło się do takiej sytuacji to teraz rzeczywiście zostaje modlitwa i praca z psychiką jak pisze Tomek. Ale bez odpowiedniego odzywiania i tak będzie to trudne a z truciem się dodatkowymi szczepieniami to już w ogóle szarpanie się bez sensu.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Paź 21, 2009 18:00   

octustrugi napisał/a:
Z tym szczepieniem to chyba jest tak, że chirurg wymaga go przed zabiegiem.

Od 2003 roku szczepienie przeciw WZW B przed zabiegiem nie jest obowiązkowe.
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 22, 2009 22:11   

Hannibal napisał/a:

Od 2003 roku szczepienie przeciw WZW B przed zabiegiem nie jest obowiązkowe.

Nie są obowiązkowe,ale podczas operacji/zabiegu można się zarazić,więc pewnie JaśniePani szczepi się z obawy przed zarażeniem.
 
     
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Paź 23, 2009 08:02   

Waldek B napisał/a:
Albo zdrowie, albo szczepienia. Czas zdecydować.

Słonecki pisał, że tłuszczaki znikają niektórym ludziom podczas diety lc, z jednoczesnym stosowaniem kuracji miksturą oczyszczającą jego pomysłu i wilcacorą (detox+). Ale ten proces bywa często długoletni.


Słonecki mógł sobie napisać co chciał. Jedyne co wiadomo to to ,że tego nie sprawdził.
 
     
brewa 

Dołączył: 30 Sty 2005
Posty: 38
Skąd: Elbląg
Wysłany: Pią Paź 23, 2009 16:23   

Witam ! Tak się składa,że jednego tłuszczaka mam na plecach na wysokości pasa od 30lat, kolejnego na prawej piersi od 15 lat. Nic się nie dzieje. Co do szczepienia na WZW to powiem tak kiedyś byłem chory i miałem"żółtaczkę mechaniczną" znalazłem się na oddziale zakaźnym i dowiedziałem się co to za choroba ta "żółtaczka". Żółtaczka zabiła więcej ludzi niż AIDS, żeby się zarazić żółtaczką wystarczą śladowe ilości krwi zakażonej, by zarazić się AIDS trzeba jej dużo, dużo więcej. Przywieźli kiedyś kobietę, która miała operację na pęcherzyk żółciowy , której przez przypadek wszczepili wirusa żółtaczki o silnym markerze. Po czterech dniach była już w piasku.
_________________
Leszek eb
 
 
     
ashkar
[Usunięty]

Wysłany: Pią Paź 23, 2009 16:58   

To dlatego że konowały w białych kitlach nie zajmują się zdrowiem tylko chorobami. Dlatego.

Préparer le terrain. Le terrain!
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Pią Paź 23, 2009 23:21   

Dzieki za odpowiedzi, choc gl to bure dostalam za to szczepienie. Dodam, ze obydwaj lekarze, u ktorych bylam sugerowali to szczepoienie. Wlasciwie to nawet moj dentysta i ginekolog tez. Gin, bo w czasie ciazy juz rozwazal cc, ale jednak udalo mi sie urodzic naturalnie, bogu dzieki. Robiac podstawowe badania w ciazy zaobserwowalam w punkcie pobran, ze babka nie zmienia rekawiczek pobierajac krew :shock: Nie wiem czy powinno sie ryzykowac rozwalenie sobie watroby na cale zycie majac w planach zabieg chirurgiczny :roll:

A wracajac do tluszczaka to pytalam w rodzinie i kilka osob chodzi z tym i nic sie nie dzieje, jednej os. (ale miala naprawde sporych rozmairow, jak sliwka) po prostu pekl i sie rozlal, udala sie tylko na opatrzenie rany. Hm, nie wiem, ruszac, nie ruszac. Zobacze co jeszcze powie ten trzeci chirurg.
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Paź 24, 2009 05:38   

JaśniePani napisał/a:
(...) choc gl to bure dostalam za to szczepienie. (...)

ja byłem w dzieciństwie na WZW szczepiony i jakoś żyję, ale co poniektórzy mogą mieć już problemy związane z Thiomersalem
najlepiej jakbyś poprosiła o taką szczepionkę, która tych syfów nie zawiera
wtedy i wilk będzie syty i owca cała :)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
brewa 

Dołączył: 30 Sty 2005
Posty: 38
Skąd: Elbląg
Wysłany: Sob Paź 24, 2009 09:54   

Dodam jeszcze, że jeżeli ktoś ma wątpliwości to niech przeczyta TO.
_________________
Leszek eb
 
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Pon Gru 21, 2009 01:03   

no, tluszczak wywabiony calkowicie za darmo :hihi: i nowoczesna metoda kriochirurgii, 2 szwy, ani jednego wlosa nie stracilam.
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Śro Lis 02, 2011 16:24   Re: Tłuszczak

Wątek został wydzielony pewnie.
_________________

 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Maj 31, 2012 11:54   

Zawsze jak czytam ten temat to uwazam, ze jest niezwykly. Wypowiedz zalozcycielki nie ma nic wspolnego z tematem i az dziwne, ze jedna literka potrafi tak ludzi zachecic do dyskusji na jakikolwiek temat nie zwiazany z tematem :D
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Edyta Słonecka
Najinteligentniejszy


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 932
Wysłany: Czw Maj 31, 2012 12:24   

zyon napisał/a:
Zawsze jak czytam ten temat to uwazam...

Jeśli chcesz u siebie usunąć tłuszczaka, to musisz przestać czytać ten temat, a w zamian zainteresować się fachowymi poradami.
:-)
_________________
Z osobami z HIV i osobami odpowiedzialnymi za śmierć współforowiczów oraz ze złośliwymi kurduplami nie rozmawiam.
Nie rozmawiam również z ludźmi o mentalności motłochu, który pragnie tanich igrzysk.
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Czw Maj 31, 2012 20:01   

Jeden z tluszczkaow Kangura. Mam ich rozrzuconych na calym ciele wiecej niz lat.
Zaczely mi sie tworzyc jak mialem 16 lat.

[/URL]
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved