Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Wto Gru 25, 2012 09:19
Diety.
Autor Wiadomość
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
  Wysłany: Sob Sty 21, 2012 21:16   Diety.

Ciekawi mnie jakie diety "przechodziliście" ?

Ja przeszłam dietę kopenhaską razy dwa i liczenia kalorii przez parę miesięcy.
Każda miała swe plusy i minusy.
Więcej plusów.

A teraz dieta - dobra :)
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
Ostatnio zmieniony przez Joannaż Sob Sty 21, 2012 21:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Emil

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 8
Wysłany: Nie Sty 22, 2012 00:22   

Kiedys przeszedlem diete kapusciana. W 3 jakies 40kg mniej.
Zle samopoczucie, zimno dokuczliwe nawet w letnie upaly, koszmar.
 
     
stdt 

Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 01 Lut 2011
Posty: 517
Skąd: Cała Europa.
Wysłany: Nie Sty 22, 2012 11:30   

Za młodu, tak do 2 gimnazjum, koryto babcine i fast foody :P

3 gimnazjum orzechy, musli i jogurty :shock:

1 średnia - Tombak Srombak, soki owocowe, zero mięsa, sałata :-x ;( (waga 50 kg :razz: )

Potem diety pakerskie przeplatane z korytkiem, dobiłem do 72.

Rok temu przez jakiś czas LC, bardzo ostry, węgli prawnie zero, spadłem do 59.

Od jesieni dieta pakerska HC, a teraz przymierzam się do LC, z tym, że 100-150g węgli.

Trochę tego było :P

Obecnie waga 63-64.
Ostatnio zmieniony przez stdt Nie Sty 22, 2012 11:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Nie Sty 22, 2012 12:21   

Dieta glocerolowa. Pewien fachowiec od DO mi polecil kupic w aptece glicerol i go zazywac w scisle okreslonych porporcjumach.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Nie Sty 22, 2012 12:41   

:evil: Jak ja lubie deratyzować http://slawomirambroziak....nu-do-ciezarow/ dla ziomka :evil: :shoot:
Ostatnio zmieniony przez Mariusz_ Nie Sty 22, 2012 12:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Nie Sty 22, 2012 12:43   

O prosze jakie potwierdzenie, ze dobrze robilem! Glicerol to naturalnie rosnaca roslina, ktorej spozywanie jest zgodne z natura. Jak zejda pierwsze sniegi to nabieram wiecej :)
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
zbiggy 
Genotypowy Troll


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1273
Wysłany: Pon Sty 23, 2012 06:38   Re: Diety.

sinsemilla napisał/a:
Ciekawi mnie jakie diety "przechodziliście" ?
ja kiedyś na fali filmów z Brucem Lee i innych takich chińskich które we wczesnych latach 80-tych leciały w kinach, po rozmowie z kumplem na tematy wschodnich filozofii, sztuk walki itp. postanowiłem żyć jak mnich buddyjski.
BTW były to czasy które sprzyjały rozwojowi ducha, bo nie było wiele dostępnych dóbr materialnych, kompów ani gier itp. :)
No i tego dnia ugotowałem sobie na obiad miseczkę ryżu :)
Potem jednak na kolację były kanapki z wędliną i niestety porzuciłem moje powołanie.
Nigdy wcześniej ani później nie czułem aż takiej jedności z moimi braćmi z dalekich klasztorów tak jak tego dnia ;-)
_________________
I never forget a face, but in your case I'll be glad to make an exception.
 
     
franczeska

Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 1
Wysłany: Nie Maj 13, 2012 18:36   

ja przechodzilam najzwyklejsza diete jaka chyba moze byc, a mianowicie nie jadlam slodyczy, nie jadlam wieczorami, ograniczalam pieczywa i tym podobne przydatne rzeczy. ale niestety nie schudlam za wiele, chyba dlatego, ze nie mialam ruchu... nie trenowalam niczego, do pracy samochodem, do sklepu samochodem- po prostu nie mialam jak spalic tego tluszczu. nie mam czasu na ruch chyba po prostu. sama nie wiem co robic, pomozecie ?
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Nie Maj 13, 2012 18:49   

franczeska napisał/a:
ja przechodzilam najzwyklejsza diete jaka chyba moze byc, a mianowicie nie jadlam slodyczy, nie jadlam wieczorami, ograniczalam pieczywa i tym podobne przydatne rzeczy. ale niestety nie schudlam za wiele, chyba dlatego, ze nie mialam ruchu... nie trenowalam niczego, do pracy samochodem, do sklepu samochodem- po prostu nie mialam jak spalic tego tluszczu. nie mam czasu na ruch chyba po prostu. sama nie wiem co robic, pomozecie ?

no wiec pomozemy. Do pracy jesli w miare blisko na piechote, do sklepu mus na piechote. Jesli z jakis wzgledów to jest niemozliwe, to po pracy ruch czyli albo na zewntrz szybkie godzinne spacery, po nabraniu kondycji mozna pobiegac albo w domu na dywanie , nie ma innej opcji, nie ma nic za darmo, od czytania postów na dobrejdiecie jeszcze nikt tutaj nie stracił zbednych kilogramów. :P
 
     
chill 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 818
Skąd: W-W
Wysłany: Nie Maj 13, 2012 18:58   

Molka napisał/a:
po nabraniu kondycji mozna pobiegac albo w domu na dywanie


A co na tym dywanie niech zgadnę - fikołki :viva: ?
:hug: :P

Sorry chyba ziółka działają ....
_________________
"he , to zabawne .. Że po za SYSTEMEM działa wszystko sprawnie" - Bolec , Tewu "Wyrwani ze snu"
Ostatnio zmieniony przez chill Nie Maj 13, 2012 18:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Nie Maj 13, 2012 19:13   

chill napisał/a:
Molka napisał/a:
po nabraniu kondycji mozna pobiegac albo w domu na dywanie


A co na tym dywanie niech zgadnę - fikołki :viva: ?
:hug: :P

Sorry chyba kozieradka działa ....

:viva: pomijajac ze na dywanie mozna bardzo wiele rzeczy robic to powiem iż w kontekscie ruchu, dywan pozwala na zejscie do tzw parteru, a gdy zejdziemy juz do tego parteru to jest juz połowa sukcesu za nami... bo nawet jesli sie nie ruszamy to sie relaksujemy lezac z ugietymi nogami... ale jednak proponowałabym wykonanie kilku ruchów :hihi: co spowoduje ze poczujemy sie znacznie lepiej... tak wiec dywan moze stac sie dla nas wdziecznym atrybutem i nie bedziemy musieli postrzegac go tylko i wyłacznie w kontekscie dodatku do wystroju wnetrza którego trzeba regularnie poddawac działaniu odkurzacza. :P

Sally na dywanie :viva:
http://www.youtube.com/wa...=7&feature=plcp
Ostatnio zmieniony przez Molka Nie Maj 13, 2012 22:26, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Nie Maj 13, 2012 19:20   

franczeska napisał/a:
pomozecie ?

liposukcja?
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Nie Maj 13, 2012 19:21   

RAW0+ napisał/a:
franczeska napisał/a:
pomozecie ?

liposukcja?

żart? :P
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Nie Maj 13, 2012 19:23   

Molka napisał/a:
żart?

Się na pewno domyślasz :P Jakie pytanie, tak odpowiedź 8)
 
     
milosz1984 

Wiek: 39
Dołączył: 19 Wrz 2011
Posty: 168
Wysłany: Nie Maj 13, 2012 20:49   

zyon napisał/a:
Glicerol to naturalnie rosnaca roslina, ktorej spozywanie jest zgodne z natura. Jak zejda pierwsze sniegi to nabieram wiecej :)


Napisz coś więcej o tej roślinie. Nic mi o niej nie wiadomo. Tj ggdzie występuje, czas zbioru, sposób spożywania, właściwości. Jestem ciekaw:)
 
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Maj 13, 2012 21:02   

RAW0+ napisał/a:
liposukcja?

zwykła? to przecież badziewie
co innego NanoLiposuction 8)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Nie Maj 13, 2012 21:06   

Hannibal napisał/a:
to przecież badziewie

No co tylko naprowadzałem :foch: ;D
 
     
merlon

Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 18:40   

franczeska napisał/a:
ja przechodzilam najzwyklejsza diete jaka chyba moze byc, a mianowicie nie jadlam slodyczy, nie jadlam wieczorami, ograniczalam pieczywa i tym podobne przydatne rzeczy. ale niestety nie schudlam za wiele, chyba dlatego, ze nie mialam ruchu... nie trenowalam niczego, do pracy samochodem, do sklepu samochodem- po prostu nie mialam jak spalic tego tluszczu. nie mam czasu na ruch chyba po prostu. sama nie wiem co robic, pomozecie ?


ruch jest ważny, ale nie musisz zaraz chodzić na siłownię czy zamieniać samochód na rower... odkurzanie, sprzątanie, przy każdej takiej czynności kalorie lecą. A wiesz przy jakiej najwięcej? przy seksie ;) oświecony kochanek o tym napisał na swoim blogu jak nie wierzysz :)
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 19:00   

Witaj merlon, podaj płec i preferencje. ;D
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Pon Maj 14, 2012 19:40   

Cytat:
ruch jest ważny, ale nie musisz zaraz chodzić na siłownię czy zamieniać samochód na rower... odkurzanie, sprzątanie, przy każdej takiej czynności kalorie lecą. A wiesz przy jakiej najwięcej? przy seksie ;) oświecony kochanek o tym napisał na swoim blogu jak nie wierzysz :)


He,he,he akurat!
Jak chcesz zwykłe czynności,przy których lecą kalorie to kop doły,rąb drewno,uderzaj młotem dwuręcznym,przerzucaj węgiel,zatrudnij się przy umacnianiu wałów czy w firmie przeprowadzkowej :D
Sex to akurat niewiele ~ 200 kcal/godzinę,zwykły marsz 300.[/quote]
 
     
tiulowa


Dołączył: 29 Sie 2012
Posty: 3
Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 21:05   

A słyszeliście o czymś takim jak dieta paleolityczna? Czytałam o tym na lionfitness.pl – to taka dieta dla jaskiniowców, której jadłospis obejmuje pokarmy roślinne i zwierzęce, do jakich dostęp mięli nasi przodkowie sprzed 10 tysięcy lat. Co można jeść, będąc na diecie paleo? Najprościej rzecz ujmując, jeść można wszystko, co można było upolować, złowić i zebrać w erze paleolitycznej – mięso, ryby, jaja, mięczaki i skorupiaki, orzechy, warzywa, rośliny korzeniowe, owoce, jagody. Ciekawe nie?! Może ktoś się skusi na taką dietę? Podobno bardzo zdrowa
 
     
ZuluGula 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lut 2012
Posty: 47
Skąd: Chicago
Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 06:16   

tiulowa napisał/a:
– to taka dieta dla jaskiniowców,

Wszystko fajnie, tylko skad w obecnych czasach wziasc jaskiniowcow?
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 08:52   

I jaskinie?
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
stdt 

Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 01 Lut 2011
Posty: 517
Skąd: Cała Europa.
Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 10:04   

Niektórzy się kreują na jaskiniowców, taki gość był z NiuJorka :D
_________________
-Pane moderatore, prose ne ubija tematu.

-To se ne da!
 
     
maslowska

Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 98
Wysłany: Pią Wrz 14, 2012 16:17   

Wychodzę z założenia że wszystko można jeść byleby w rozsądnych, małych ilościach do tego jakaś aktywność fizyczna, nie mówię biegi czy inne ale zwykły rowerek i można spokojnie utrzymać odpowiedni współczynnik BMI.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 09:00   

No to niezle wyszlas z zalozenia, maslowska. I co teraz poczniesz?
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
serenity

Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 8
Wysłany: Czw Lis 01, 2012 10:41   

ja ponad rok stosowalam diete 1000kcal. nie oszukiwalam, penym momencie z 1000kcal zrobilo sie 700 i tak spadalo i spadalo... bylam szczupla i szczesliwa :-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved