Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak ludzie dobierają się w pary?
Autor Wiadomość
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sie 09, 2012 20:15   

Molka napisał/a:
plej_tssz napisał/a:
hehe, Molka@ fajne to było

Pulchne mogą być jak dla mnie ale muszą mieć charakter

:D
pzdr

A byc moze tak jest, ze podswiadomie mezczyzna lgnie do puszystej w stresie, bo kojarzy mu sie to z nadmiarem, z obfitoscia, dobrobytem , bo w dobrobycie wszystkiego jest ponad stan... a niestety w duzej mierze, stres jest spowodowany brakiem pieniedzy, utrata pracy a co za tym idzie lekiem przed głodowaniem... itd..

Mówisz charakter? Czyli co? musi byc pewna siebie, herod baba? :viva:

W stresie facet ma wysoki kortyzol i niższy testosteron.
Potrzeba więcej bodźców by pobudzić,stąd puszyste,mamusiowate i szparkie :)
Ale puchatki też są sexy,czasem,aż...
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Sie 09, 2012 20:31   

Gavroche napisał/a:

Ale puchatki też są sexy,czasem,aż...

Pewnie ze są, bo tak naprawde kobieta sexi to niekoniecznie waga, kobiety puszyte tak samo jak szczupłe mogą byc mega sexi lub wręcz przeciwnie, pozbawione sexapilu..to zależy od wielu czynników.. a waga to plasuje się wg mnie przy końcu..
sexapil (jesli chodzi o strone wizualną) to postawa, chód, proste plecy, odpowiednia fryzura, zadbane włosy i cała reszta, ubiór odekwatny do figury, a poza strona czysto wizualna, mowa, gesty, cos co emanuje ze srodka...

np bardzo podoba mi sie z tych bardziej puszystych spiewaczka operowa.
Alicja Wegorzewska
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sie 09, 2012 22:55   

Cos co emanuje ze środka.
 
     
plej_tssz 

Pomógł: 10 razy
Wiek: 36
Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 894
Wysłany: Pią Sie 10, 2012 21:20   

Molka napisała:

Mówisz charakter? Czyli co? musi byc pewna siebie, herod baba?

Ciotka to mi mówiła tak:

Cytuję!

Cytat:
''Jak baba nie zje Ci gora zimnioków i schabowego z kapustą to nie urodzi Ci zdrowego dziecka''


:D

pozdro
_________________
ggggggggggrrrrrrrrrrrddddddddddyyyyyyyyykkkka
Ostatnio zmieniony przez plej_tssz Pią Sie 10, 2012 21:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
chude 

Dołączyła: 11 Sie 2012
Posty: 29
Wysłany: Sob Sie 11, 2012 17:09   

Na podstawie własnych doświadczeń wiele mądrego nie powiem bo się nie dobrałam wystarczająco dobrze.
Myślałam" jakoś to będzie, kochamy się przecież".
Teraz wiem że niedopasowanie się może zabić każde uczucie, partner nie może mieć cech charakteru nie do przyjęcia dla drugiej osoby, kompromisy męczą i wcale się nie sprawdzają.
Warto jednak przemyśleć za i przeciw zanim potraktujemy związek poważnie, warto jednak mimo wszystko przekalkulować ile mamy cech wspólnych, wspólnych celów i zainteresowań bo potem wcześniej czy później i tak pójdziemy własną drogą albo będziemy frustratami do końca....
_________________

 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Sie 11, 2012 17:16   

chude napisał/a:
Na podstawie własnych doświadczeń wiele mądrego nie powiem bo się nie dobrałam wystarczająco dobrze.
Myślałam" jakoś to będzie, kochamy się przecież".
Teraz wiem że niedopasowanie się może zabić każde uczucie, partner nie może mieć cech charakteru nie do przyjęcia dla drugiej osoby, kompromisy męczą i wcale się nie sprawdzają.
Warto jednak przemyśleć za i przeciw zanim potraktujemy związek poważnie, warto jednak mimo wszystko przekalkulować ile mamy cech wspólnych, wspólnych celów i zainteresowań bo potem wcześniej czy później i tak pójdziemy własną drogą albo będziemy frustratami do końca....

rozumiem, ze złozylas pozew rozwodowy..
 
     
chude 

Dołączyła: 11 Sie 2012
Posty: 29
Wysłany: Nie Sie 12, 2012 19:50   

Jestem 2 lata po rozwodzie... :]
 
     
chude 

Dołączyła: 11 Sie 2012
Posty: 29
  Wysłany: Pon Sie 13, 2012 15:08   

Nie wiem skąd taka szczegółowa znajomość mojego życia osobistego.
Uznałam to forum za ciekawe ale chyba zbyt szybko, wiem że w necie pełno oszołomów ale coś takiego jeszcze mi się nie przytrafiło, rozumiem że te osobiste wycieczki są kierowane nie do mnie ale też nie muszę znosić tego ani tolerować czyiś obsesji i tłumaczyć się że nie jestem kosmitą.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Paź 23, 2012 07:44   

Molka napisał/a:
Wiecie ze zestresowani meżczyźni wolą pulchne kobiety? Ponieważ kryzys gospodarczy nasila się z każdym dniem, więc kobiety z nadwagą będą miały branie. :P

Hehe no ciekawe to jest, ciekawe. Kogo konkretnie obstawiasz ? :P
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Wto Paź 23, 2012 07:47   

zyon napisał/a:
Molka napisał/a:
Wiecie ze zestresowani meżczyźni wolą pulchne kobiety? Ponieważ kryzys gospodarczy nasila się z każdym dniem, więc kobiety z nadwagą będą miały branie. :P

Hehe no ciekawe to jest, ciekawe. Kogo konkretnie obstawiasz ? :P

Salowe z oddziałów szpitalnych :)
Chuderlaki będą się tuczyć, by mieć branie :faint:
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Sob Paź 27, 2012 22:05   

Na szpitalnej dietce to calkiem latwe ;)
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Magdalinha 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 16 Paź 2008
Posty: 881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lis 03, 2012 19:50   

 
     
Użytkownik

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 529
Wysłany: Nie Lis 04, 2012 00:06   

Jak w każdym temacie:
świadomość co jest możliwe,
działanie by
dobra możliwość miała największe szanse
i tak bez końca (nigdy się nie poddawać).

Ułatwia zadanie:

- większa świadomość,
- większy potencjał możliwości wyboru działań,
- większa perspektywa postrzegania dobra.
- perseverance (stabilność mimo przeciwności)
:medit:
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Nie Lis 04, 2012 11:52   

Magdalinha napisał/a:
Obrazek

Taka prawda, magda,
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved