Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
fitmama wita wszystkich!
Autor Wiadomość
fitmama

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 8
Wysłany: Pon Lis 05, 2012 09:57   fitmama wita wszystkich!

Mam na imię Aga i mam 26 lat. Dwa miesiące temu zostałam szczęśliwą mamą:) Przez pierwsze tygodnie nie myślałam o niczym innym jak o mojej Marysi. Nie miałam - i w sumie nadal nie mam - na nic czasu, ale coraz bardziej zaczął przeszkadzać mi mój wygląd i bardzo chciałabym powrócić do dawnej formy. Przed zaśnięciem staram się wykonywać jakieś ćwiczenia, ale to stanowczo za mało a i po całym dniu czuję się tak zmęczona, że nie mam na nic ochoty. Najchętniej wybrałabym się na siłownię, albo aerobik, ale jestem uziemiona, ponieważ mąż pracuje, a ja siedzę z Małą w domu. Może podpowiecie mi jak w tej sytuacji mogę poprawić swoją kondycję fizyczną, jak znaleźć tę chwilę dla siebie i dobrze ją spożytkować? Wiem, że to nie tylko mój problem... Czekam na wszelkie pomysły:)
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lis 05, 2012 19:07   

Hej, w tym wieku dzidzia śpi oporowo, czasu masz więc sporo.
Wiem, że zawsze jest coś do zrobienia, ale zależy Ci na tym, więc ustaw priorytet.
Może rano po kawce, jeśli pijesz, nie jesteś za bardzo styrana, poćwicz trochę.
Jesteś niedawno po porodzie, nie wiem jakie ćwiczenia możesz wykonywać, jak się czujesz, co Cię boli, ciągnie etc.
Jeśli karmisz piersią, zapotrzebowanie masz olbrzymie, ale przy rozsądnym odżywianiu, możesz bezpiecznie chudnąć, jeśli wola taka :P
 
     
figa


Pomógł: 8 razy
Wiek: 67
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 1142
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Wto Lis 06, 2012 00:52   

GUPEK
Tylko nie figa -
bo juz mnie naprawde wqqqqqqqwiasz.
_________________
pozdrawiam
 
     
Użytkownik

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 529
Wysłany: Wto Lis 06, 2012 02:35   

Można, bo z definicji nikt tego nie weźmie do siebie bo:

wiki napisał/a:
Istotą psychozy jest brak krytycyzmu wobec własnych, nieprawidłowych spostrzeżeń i osądów

więc:
wiki napisał/a:
Ziegler i Levine podejrzewali i starali się udowodnić, że urojenia występują u osób z wyższym, zaś omamy u osób z niższym poziomem rozwoju – co opiera się na stwierdzeniu, że omamy są bliskie zjawiskom charakterystycznym dla niedojrzałości, jak marzenia, przeżycia ejdetyczne. Natomiast dla wytworzenia spójnego systemu urojeń konieczna jest psychika rozwinięta. W ten sposób tłumaczyć można przewagę endogennych psychoz w wieku dojrzałym (jednak przed okresem inwolucyjnych zmian w ośrodkowym układzie nerwowym, kiedy to przeważają psychozy organiczne, tzw. "starcze") w postaci urojeń, zaś psychoz w wieku młodszym jako psychoz z omamami.

:-(
 
     
wyrzutnia 

Dołączył: 21 Paź 2012
Posty: 10
Wysłany: Wto Lis 06, 2012 10:52   

glupek napisał/a:
jednego posiadacza żółtych papierów.

No no, dieta optymalna pozwoliła głupkowi uzyskać żółte papiery, no widzisz ubeku, dieta zbiera chorobowe i śmiertelne żniwo, a teraz pozwala uzyskać żółte etykiety, więc i kabza znowu wzrośnie ubecki naganiaczu diety optymalnej :shoot:
 
     
fitmama

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 8
Wysłany: Wto Lis 06, 2012 10:57   

oj Glupek, Glupek...brak słów

Gavroche dziękuję za odpowiedź! To fakt, małe dzieci dużą śpią, ale przez ten czas gdy nie śpią tak dają nam w kość, że później nie ma się już na nic siły, a tu jeszcze trzeba poprać, coś ugotować itd itd. Jednak wczoraj zaczęłam od bardzo delikatnych ćwiczeń i mam nadzieję, że z każdym dniem będzie szło mi coraz lepiej. W zasadzie nie mam aż tak dużego problemu w wagą, bardziej chodzi mi o poprawę kondycji i robienie czegoś wyłącznie dla siebie. Chociaż kilka kilogramów przydałoby się zrzucić:P
 
     
wyrzutnia 

Dołączył: 21 Paź 2012
Posty: 10
Wysłany: Wto Lis 06, 2012 11:11   

fitmama napisał/a:
Gavroche

Gavroche, to poplecznik głupka i kadzi niemiłosiernie głupkowi i wszystko co napisze głupek, Gavroche przyjmuje jako dogmat, a głupek wiadomo stary ubek tak jak dawniej w porządnym obywatelu widział wroga systemu komunistycznego, tak teraz przelał to na forum i nabija sobie kabze głosząc herezje diety optymalnej, a po nim widać efekty diety optymalnej.
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Wto Lis 06, 2012 14:08   Re: fitmama wita wszystkich!

fitmama napisał/a:
Najchętniej wybrałabym się na siłownię, albo aerobik, ale jestem uziemiona, ponieważ mąż pracuje, a ja siedzę z Małą w domu.

Dwa miesiące to krótko na aerobik, siłownie , jak dla mnie..
pora roku nie sprzyjająca odchudzaniu ..
rodziłaś naturalnie/cesarka ?
i czy karmisz piersią ?

Ja wybrałabym spacer po pracy męża .
- dla zdrowia psychicznego także się przyda ;)
:)
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
Ostatnio zmieniony przez Joannaż Wto Lis 06, 2012 14:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
fitmama

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 8
Wysłany: Wto Lis 06, 2012 15:49   

Rodziłam naturalnie i karmię piersią. Wiem, że na siłownię jest za wcześnie, nie mam też na to czasu. Tak na prawdę od dwóch miesięcy wychodziłam z domu kilka razy. Romantyczny spacer z mężem to świetny pomysł. Mam nadzieję, że w tym tygodniu przyjedzie do nas teściowa i gdy ona zajmie się Małą my będziemy mogli znaleźć na to chwilę czasu:) A póki co spróbuję lekkich ćwiczeń. Może mogłybyście mi jakieś polecić?
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Wto Lis 06, 2012 19:42   

glupek napisał/a:
Oklaski prosze panstwa dla tego utalentowanego zespolu.

jakiego państwa prosisz ? :P

:>
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
wyrzutnia 

Dołączył: 21 Paź 2012
Posty: 10
Wysłany: Śro Lis 07, 2012 07:48   

glupek napisał/a:
Zgodnie z programem wystapil kwintet Edyty.

Już lepszy kwintet, niż twoje oddziały popleczników komanda SS, to chyba efekt diety optymalnej, zakłamany ubecki naganiaczu.
_________________
glupek stosuje diete optymalną - efekty widać-:)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved