Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Warsztaty świadomego i intuicyjnego odżywiania
Autor Wiadomość
Piotr70 

Dołączył: 24 Lis 2012
Posty: 6
Wysłany: Sob Lis 24, 2012 13:28   Warsztaty świadomego i intuicyjnego odżywiania

Jedz świadomie, słuchaj intuicji i kochaj!
Dwudniowy warsztat


Warszawa 1 i 2 grudzień Vege Miasto
godz 12 - 18


http://fruitosophy.com/pl/warsztaty

Jedyny warsztat w Polsce, który łączy dietetykę z duchowością i rozwojem.

Patrzymy na człowieka z holistycznej perspektywy biorąc pod uwagę wszystkie aspekty: duchowy, emocjonalny, fizyczny i psychologiczny.


Praktyczne ćwiczenia:

Świadome jedzenie, słuchanie intuicji, miłość do siebie, świadomość ciała, holistyczne podejście do diety i rozwoju, eliminacja szkodliwych nawyków żywieniowych, psychosomatyka dolegliwości fizycznych (metafizyka chorób), interpretacja symptomów chorobowych, radzenie sobie z emocjonalnym jedzeniem i detoksem, uświadomienie swojego potencjału do zmian i regeneracji.

Podczas warsztatów dowiecie się:

Co wpływa na nasze wybory żywieniowe?
Czym jest prawdziwy głód?
Jak krok po kroku zmienić dietę na wegańską, witariańską, przyrządzać proste i niedrogie potrawy.
Jak odmienić swoje życie poprzez zmianę diety?
Jak obudzić swoją intuicję?
Jaki wpływ na to co jemy mają nasze emocje i myśli?
Jak pokochać siebie?
Jak radzić sobie w sytuacjach społecznych?
Jak radzić sobie z zachciankami i emocjonalnym jedzeniem?
Jakie pokarmy dają nam najwięcej energii?
Jak radzić sobie z detoksem fizycznym i psychicznym?
Dlaczego nie ma jednej idealnej diety dla każdego i jak skomponować swoją własną?


Dodatkowo każdy uczestnik warsztatu otrzyma pakiet praktycznych informacji pod postacią książeczki zawierającej najważniejsze informacje z warsztatów.


Dla kogo jest ten warsztat:

Dla osób, które czują że potrzebują zmiany w swoim życiu i chcą zacząć od zmiany diety.
Dla osób, które właśnie zmieniły dietę na wegetariańską, wegańską lub witariańską i szukają skutecznych sposobów na to, jak radzić sobie z detoksem fizycznym i psychicznym oraz reakcją otoczenia.
Dla osób, które chcą się dowiedzieć czegoś więcej o sobie samych i uświadomić sobie jak bardzo to, co jemy wpływa na nasze życie
Dla osób, dla które mają problem z emocjonalnym jedzeniem.
Dla osób, które są zainteresowane całościowym podejściem do zdrowia i rozwoju i chciałyby spojrzeć na dietę z wielu perspektyw.

Zapisy: krysia@owocnezycie.com
tel: 605895416

Inwestycja: 260 zł

Ilość miejsc ograniczona prosimy o wpłacenie zaliczki 60zł na nr konta:
26 1240 1343 1111 0000 2357 9112
Bank Pekao SA I/O Gliwice
Krystyna Zięba
Ul Rydgiera 7/1 Gliwice



Prosimy o zgłoszenia przez wpłacenie zaliczki do 28 listopada.
Po 28 listopada w celu zapisów prosimy o kontakt telefoniczny.

Prowadzą:

Alani Satori
Z wykształcenia filozof, od ponad dwóch lat zajmuje się tematyką świadomego odżywiania, diety witariańskiej i frutariańskiej.
Na własnej skórze doświadczyła jak zmiana diety może wpłynąć na zmianę świadomości i jakość życia. Swoje doświadczenia opisuje na blogu: www.frutarianka.blogspot.com Do tej pory prowadziła witariańskie warsztaty w Katowicach, współorganizowała i prowadziła warsztaty Spectrum Rozwoju w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu, była prelegentką podczas Konwentu Świadomości Fraktalnej w Gdyni.


Krystyna Zięba
Od dziesięciu lat zajmuje się rozwojem duchowym i ciągle odkrywa siebie. To pragnienie do samopoznania sprawiło, że Krystyna ukończyła wiele szkoleń i kursów m.in.: szkołę rozwoju osobowości, kursy theta healing oraz kursy metody Slivy. Jednak dopiero gdy świadomie zrezygnowała z mięsa i przeszła na witarianizm, zauważyła wiele pozytywnych zmian w swoim życiu i świadomości. Obecnie Krystyna zajmuje się rozwojem umysłu pod kątem dietetycznym i stale pogłębia wiedzę wraz z podobnymi pasjonatami. Jest osobą o doskonałym poczuciu humoru, pełna ciepła, wewnętrznego spokoju i empatii; w prosty i przystępny sposób potrafi wytłumaczyć najbardziej skomplikowane zagadnienia. Na swoim przykładzie skutecznie pokazuje innym, że wbrew powszechnie panującym przekonaniom, zmiana diety i stylu życia wcale nie musi być trudna ani kosztowna.

Gościnnie:
Anna Sośnierz - manager surowej restauracji Surya, prowadząca audycje Spectrum Rozwoju w Radiu na Fali. Ania organizuje i prowadzi warsztaty, współpracuje z magazynem Vege, jest trenerem zdrowego stylu życia, z uśmiechem i entuzjazmem promuje wegańską i witariańską dietę.
www.annasosnierz.pl



więcej informacji:
http://fruitosophy.com/pl/?page_id=16
http://www.frutarianka.bl...wydarzenia.html
http://www.facebook.com/events/434202413295644/
Ostatnio zmieniony przez Piotr70 Sob Lis 24, 2012 13:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Sob Lis 24, 2012 23:40   

vege i swiadomy? :shock: to lepszy dowcip od tego co dzisiaj slyszalem o cyganach
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Piotr70 

Dołączył: 24 Lis 2012
Posty: 6
Wysłany: Nie Lis 25, 2012 23:33   

zyon napisał/a:
vege i swiadomy? :shock: to lepszy dowcip od tego co dzisiaj slyszalem o cyganach

Hej! Nie wiem jak mam odebrać te słowa aczkolwiek z własnych obserwacji zauważam że osoby odżywiające się wegetariańsko czy też wegańsko mają również poszerzoną sferę świadomości. Po sobie mogę powiedzieć że mój umysł na diecie roślinnej funkcjonuje znacznie klarowniej, szybciej i sprawniej. Potrzeba mniej snu zaś poziom energii jest znacznie większy i stabilniejszy.

Jestem weganinem a najczęściej odżywiam się witariańsko (raw wegańsko). Weganizm wybrałem dlatego, że czuję się z tym lepiej i przyjemniej. Odeszły "nieuleczalne" alergie, przestałem chorować i czuję się znacznie lepiej i znacznie lżej.

Nie wspominając już o wielu niezależnych badaniach które dowodzą, iż wegetarianie są mniej narażeni na występowanie nowotworów, nadciśnienia, chorób serca, jelita grubego oraz kamicy nerkowej.

Cały ten temat jest dość obszerny można by napisać o tym książkę, nie mówiąc już o aspekcie ekonomicznym, ekologicznym i etycznym np. Eksploatacja zwierząt.

Człowiek jest biologiczno-duchowym mechanizmem gdzie ciało pełni rolę biologicznego sygnalizatora jego duchowych problemów. Świadome odkodowywanie symptomów chorobowych sprawia że człowiek się rozwija i wzrasta co potocznie można właśnie nazwać "rozwojem duchowym". Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, że wzorce myślowe wyznaczają to, czego doświadczamy.

Na warsztatach prezentowane będą praktyczne wskazówki, techniki i cały opis modelu funkcjonowania ciała pod względem dietetycznym. Holistyczne podejście do zdrowia sprawia że zaczynamy być świadomi swoich ciał subtelnych, zdajemy sobie sprawę że wpływ na nasze zdrowie ma nie tylko odżywianie lecz również nasz emocjonalno-mentalny stosunek do wydarzeń i naszych doświadczeń.
Szanujemy nie tylko swoje ciało ale również inny gatunek który zamieszkuje z nami planetę.

Pozdrawiam serdecznie ;)

Jedz świadomie, słuchaj intuicji i kochaj - warsztaty Fruitosophy
Zapowiedź warsztatów na youtube:
- http://www.youtube.com/watch?v=C2mHRb-5Sfs

Najbliższe warsztaty 1 i 2 grudzień Vege Miasto Warszawa
http://fruitosophy.com/pl/warsztaty
http://www.frutarianka.blogspot.com
 
     
asi_

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 95
Wysłany: Nie Lis 25, 2012 23:50   

zyon napisał/a:
vege i swiadomy? :shock: to lepszy dowcip od tego co dzisiaj slyszalem o cyganach
Piotr70 napisał/a:
Hej! Nie wiem jak mam odebrać te słowa aczkolwiek z własnych obserwacji zauważam że osoby odżywiające się wegetariańsko czy też wegańsko mają również poszerzoną sferę świadomości.

No co Ty - nie wiesz? Agresja to zawsze strach, że będąc stroną sztucznie stworzonego podziału jest się po niewłaściwej, słabszej stronie, połączony oczywiście z prawem silniejszego - silniejszy bierze wszystko, taki ostatni etap myślenia opartego na: ja, po mnie choćby potop, ego, konkurencja, przetrwa silniejszy, nie ma zmiłuj i innych tego typu mądrościach. :-x
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved