Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Jestem szczupły a dużo ważę
Autor Wiadomość
fantomaS 

Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 20
Wysłany: Sob Cze 29, 2013 15:43   

Jest wytłumaczenie..

Jesteś bohaterem komiksowym o pseudonimie Wolverine i masz kości ze stopu Ademantium.

Ja mam 188 cm, ważę 86 kilo i jestem nawet lekko umięśniony.

Jeśli masz 180 cm i 100kg wagi to jesteś otyły albo w tym brzuszku masz zaszytą kulę armatnią.

Chudy, z lekkim brzuszkiem jest mój brat- przy wzroście 186 cm waży 76 kilo.

Przestań trollować albo zejdź na Ziemię :)

No offence.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Cze 29, 2013 17:00   Re: Jestem szczupły a dużo ważę

damiang napisał/a:
Witam,

Mam nadzieję ze dobry dział. Jestem tu nowy.

Mam problem ze swoją wagą mimo że jestem szczupły (mam tylko trochę wystający brzuszek, pozatym ręce, nogi, wszystko szczupłe) i nie za wysoki. Ważę prawie 100 kg przy wzroście 180 cm. Czy jest na to jakieś wytłumaczenie i czy muszę udać się do lekarza. Na dodatek dodam że od roku jem bardzo mało właśnie żeby stracić wage i nic. Waga utrzymuje się tak już chyba dwa lata. Lekarz, ale nie specjalista w tej dziedzinie, (lekarz psychiatra) widząc moją wage (bez badania) zalecił mi schudnąć 20 kg a waga nie chce ani drgnąć.

Proszę o odpowiedz bo bardzo mnie to trapi.

Pozdrawiam
Damian.

Nie rozumiem, skoro jestes szczupły to w czym rzecz? Dlaczego chcesz schudnac? Nie chcesz byc szczupły rozumiem tylko chudy? Dlaczego specjalista zalecił Ci schudnac skoro jestes szczupły? I dlaczego chcesz byc chudy?
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Cze 29, 2013 21:08   

Chyba ze jestes grubym chudzielcem, cienkie konczyny, marne miesnie, zwisajacy brzuch. Musisz popracowac nad miesniami, mniej pierogów na korzysc białka i cwiczen. :P
 
     
fantomaS 

Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 20
Wysłany: Nie Cze 30, 2013 00:51   

Skoro lekarz Ci kazał schudnąć 20kg to znaczy że jesteś o 20 kg za ciężki.

Grubo kościstość?? Bajki opowiadane dzieciom.

Przy wzroście 180cm ważyć 100 kilo to może chudy Sumita.

A od tumanów możesz wyzywać swoich kumpli spod klatki i tych którzy kupują takie bajeczki które opowiadasz.
 
     
fantomaS 

Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 20
Wysłany: Nie Cze 30, 2013 01:16   

A tak w kwestii wagi kości, to u faceta o wzroście 180cm, który powinien ważyć ok 80kg, kości to ok 10-11kg.

Jeśli twoja nadwagę 20kg powodują grube kości to muszą być 3 razy cięższe niż u zwykłego śmiertelnika.
Gratuluje, osteoporoza Ci nie grozi ;D
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Nie Cze 30, 2013 05:10   

damiang napisał/a:
powinienem ważyć 85kg, czyli dodać "brzuszek" ;-) i mamy 100kg.


Weź sobie pochodź z akumulatorem tylko nie takim z malucha 40Ah tylko do auta dostawczego 60Ah, jak nie masz to możesz sobie wypatrzeć na półce w supermarkecie 12V 60Ah i nie do wózka tylko w łapki i przejść prawie do kasy i z powrotem skruszony na półeczkę, to się dowiesz ile waży 15kg.



Ten oto prosty eksperyment polecam każdemu kto ma "tylko" 15 kg nadwagi.
:P

ps
Powinienem wysłać posta z takiego systemu: ,
ale za leniwy jestem.
:evil:
Ostatnio zmieniony przez vvv Nie Cze 30, 2013 05:14, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Nie Cze 30, 2013 12:31   

damiang napisał/a:
Miłe forum nie ma co.

Żeby się wam to nie śniło w nocy wyjaśnie że nie mierzyłem wzrostu i pewnie mierze więcej. Za to wagi jestem pewny. Gdybyście byli mili i fachowi to bym wam przeszłał zdjęcie sylwetki bez twarzy i udowodnił że nie jestem "grubym chudzielcem".

Nie mówie ze jestes, tylko tak sie zastanawiam o co w tym chodzi, dlaczego wazysz wiecej niz na to wyglądasz. Sa ludzie którzy tyja nierownomiernie, głównie ich korpus nabiera tłuszczu a konczyny chude. Mysle ze po czesci taka ich genetyka. A skoro chcesz schudnac, to wprowadz low carb i po sprawie. Ogranicz wegle a reszta w miesie, jajach, serach, rybach, nasionach. :P
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Nie Cze 30, 2013 13:14   

damiang napisał/a:
pojęcie "grubo kościstość"

napisał/a:
Objąć kciukiem i palcem wskazującym nadgarstek.

osobom o cienkich kościach palce najdą na siebie,
średnie kości - palce zetkną się opuszkami,
grube kości - palce się nie zetkną

!!! palcem wskazującym, NIE środkowym !!!

:pada:
Ostatnio zmieniony przez vvv Nie Cze 30, 2013 13:24, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved