Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Wto Gru 25, 2012 10:19
Sztuczne "dodatki do urody"
Autor Wiadomość
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 09:51   Sztuczne "dodatki do urody"



świetna bransoleta, robi wrażenie czy nie? :-P
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 10:02   Re: Sztuczne "dodatki do urody"

Molka napisał/a:
robi wrażenie czy nie? :-P

nie
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 10:11   Re: Sztuczne "dodatki do urody"

Hannibal napisał/a:
Molka napisał/a:
robi wrażenie czy nie? :-P

nie

:hihi: gdybys zobaczyl w realu pewnie zmienilbys zdanie.... :viva: Wy samce macie naturalnie "wyostrzoną" urode co by wabic samiczki, kobietki czesto musza ją podkreslać... :-D
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 10:16   Re: Sztuczne "dodatki do urody"

Molka napisał/a:
kobietki czesto musza ją podkreslać... :-D

mi takie wyostrzenie niepotrzebne jest
naturalna uroda, bez żadnych "wspomagaczy" działa na mnie najbardziej 8-)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
gravs 


Pomógł: 10 razy
Wiek: 39
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 483
Skąd: ze wsi
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 10:41   

Molka, odwiedzasz pudelka? :hihi:
_________________
każda sztuka jest bezużyteczna - oscar wilde
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 10:50   

gravs napisał/a:
Molka, odwiedzasz pudelka? :hihi:

nio :hihi: czasem czytuje ploty swiata "byznesu". np. dowiedziala sie dzisiaj iz Torbicka preferuje diete srodziemnomorska ale rowniez nie stroni od zawiesistych sosow podbijanych smietaną czy innymi tluszczami... kobieta ma 51 lat :shock: wyglada na 35 .
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 10:52   

Molka napisał/a:
Torbicka preferuje diete srodziemnomorska

czyli sporo nasycone fatu i cholesterolu lubi 8-)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 11:04   

Hannibal napisał/a:
Molka napisał/a:
Torbicka preferuje diete srodziemnomorska

czyli sporo nasycone fatu i cholesterolu lubi 8-)


no je przy tym duzo warzyw, ale np. jaj nie jada... w koncy zoną kardiologa jest.... :hihi: poza tym nie jest na low carb ale 2, 3 na tydzien moglaby szamac....
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 11:07   

Molka napisał/a:
no je przy tym duzo warzyw, ale np. jaj nie jada... w koncy zoną kardiologa jest.... :hihi: poza tym nie jest na low carb ale 2, 3 na tydzien moglaby szamac....

jaj nie trzeba szamać, coby mieć nasycone i cholesterol
BTW, jajca dużo nasyconych nie zawierają
miałem na myśli kozie i owcze tłuste sery, które zawierają ok. 2/3 nasyconych i niemało uwielbianego przez nas steroidu ;)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 11:12   

Hannibal napisał/a:

jaj nie trzeba szamać, coby mieć nasycone i cholesterol
BTW, jajca dużo nasyconych nie zawierają
miałem na myśli kozie i owcze tłuste sery, które zawierają ok. 2/3 nasyconych i niemało uwielbianego przez nas steroidu ;)

w kazdym badz razie widac ze dieta srodzienomorska jest ok, skoro Grazynka tak swietnie wyglada.... :-)
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 11:24   

Molka napisał/a:

w kazdym badz razie widac ze dieta srodzienomorska jest ok, skoro Grazynka tak swietnie wyglada.... :-)

Być może to zasługa "tapetowania" przed kamerami i również innych sztucznych zabiegów. Parę tygodno temu sfotografowali Rusin, gdzieś w centrum handlowym, zupełnie nie podobna do tej co widać przed kamerami.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 11:39   

brajan30 napisał/a:

Być może to zasługa "tapetowania" przed kamerami i również innych sztucznych zabiegów. Parę tygodno temu sfotografowali Rusin, gdzieś w centrum handlowym, zupełnie nie podobna do tej co widać przed kamerami.

mój znajomy z Warszawy zna osobiscie Grazyne, widzial ją w różnych sytuacjach, i faktycznie kobieta swietnie się trzyma...
dla mnie Torbicka jest w ogole jakas wyjatkowa w tym calym show biznesie , pod kazdym względem inna, nie "skażona" ...
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 16:27   

Molka napisał/a:

mój znajomy z Warszawy zna osobiscie Grazyne, widzial ją w różnych sytuacjach, i faktycznie kobieta swietnie się trzyma...
dla mnie Torbicka jest w ogole jakas wyjatkowa w tym calym show biznesie , pod kazdym względem inna, nie "skażona" ...

prawdziwym "testem" byłoby, gdyby Torbicka, miesiąc czasu spędziła, gdzies na wyspie gdzie nie ma gabinetów kosmetycznych, oczywiście by mogła jeśc to jada do tej pory, i wtedy prawda by wyszła na jaw.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 16:51   

brajan30 napisał/a:
Molka napisał/a:

mój znajomy z Warszawy zna osobiscie Grazyne, widzial ją w różnych sytuacjach, i faktycznie kobieta swietnie się trzyma...
dla mnie Torbicka jest w ogole jakas wyjatkowa w tym calym show biznesie , pod kazdym względem inna, nie "skażona" ...

prawdziwym "testem" byłoby, gdyby Torbicka, miesiąc czasu spędziła, gdzies na wyspie gdzie nie ma gabinetów kosmetycznych, oczywiście by mogła jeśc to jada do tej pory, i wtedy prawda by wyszła na jaw.

brajan , wiesz kosmetyki mmogą zatuszować przebarwienia, lekki trądzik, ale nie zniszczoną pomarszczoną twarz, Torbicka nie ma zmarszczek, jak na 50 latke jest doskonała...
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 18:05   

Molka napisał/a:

brajan , wiesz kosmetyki mmogą zatuszować przebarwienia, lekki trądzik, ale nie zniszczoną pomarszczoną twarz, Torbicka nie ma zmarszczek, jak na 50 latke jest doskonała...

Jest coś takiego jak usuwanie zmarszczek laserem, z tym że za granicą robią to bardzo efektownie, spójrz na Berlusconiego 73 lata i też bez zmarszczek, pamiętasz jaką miał ranę krwawiącą po uderzeniu kilka miesięcy temu? trochę czasu spędził na zabiegach kosmetycznych i dziś nie ma najmniejszego śladu.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 18:11   

A ja będę zaciekle bronić córki Loski, pomijając, że bez jakichś emocji słucham jej filmowych opinii, bo są strasznie bezjajeczne, grzeczne i mdłe. Ale kobieta wygląda DOSKONALE, ubiera się z klasą i gustem oraz bardzo młodo wygląda. Berlusconi ma wywoskowaną, wypolerowaną facjatę starego ohydnego satyra. Jego twarz jest obliczem starca-spryciarza i dupcyngiela.
Jak widzę Berlusconiego, od razu mam ochotę oglądać po raz kolejny "Camorrę" lub "Godfathera" i odnosząc przy tym wrażenie, że nie przepuściłby nawet owieczce.

Tomek
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 18:16   

A mnie z urody i stanu "zachowania się" bardziej od Torbickiej podoba się ta pani:



Wprawdzie na tym zdjęciu nie ma 52 lat, jak obecnie, ale pewnie i tak wiecie, jak dobrze obecnie wygląda :)

Marishka
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 19:22   

Nom.
Jedna pani znajoma moja pomarszczona byla jak suszona sliwka (pun intended KMWTW), a z przedluzonych wakacji wrocila cacy z buzia jak pupcia niemowlaka. Tylko ze botox trzeba niestety powtarzac, i to dosc czesto.
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 20:40   

podobno nieinwazyjna kuracja pieknosci bez zmarszczek jest codzienne stosowanie wysokich filtrow 50+ na twarz (nawet w pochmurny dzien) i raz w tyg smarowanie sie Retin-a na recepte.
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 20:43   

ja mam w kropelkach wit. E i A, czasem sie smarne, cera jest gładziutka jak dupcia niemowlecia....
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 20:50   

Molka napisał/a:
ja mam w kropelkach wit. E i A, czasem sie smarne, cera jest gladziutka jak dupcia niemowlecia....


Tranem tez mozna.
Albo hajem z watroby.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 20:53   

JaśniePani napisał/a:
podobno nieinwazyjna kuracja pieknosci bez zmarszczek jest codzienne stosowanie wysokich filtrow 50+ na twarz

tyle, że coś takiego przyczynia się do "rozwalania" układu hormonalnego
już nie mówię o tym, że skutecznie hamujemy w ten sposób produkcję witaminy D
tak więc opalania bez żadnych sztucznych "ochronek"
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 21:06   

Hannibal napisał/a:
JasniePani napisał/a:
podobno nieinwazyjna kuracja pieknosci bez zmarszczek jest codzienne stosowanie wysokich filtrow 50+ na twarz

tyle, ze cos takiego przyczynia sie do "rozwalania" ukladu hormonalnego
juz nie mowie o tym, ze skutecznie hamujemy w ten sposob produkcje witaminy D
tak wiec opalania bez zadnych sztucznych "ochronek"


No, ale opalac mozesz plecy, brzuch, nogi, rece, tylek.
A twarz moze byc pod warstwa kremu.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 21:15   

zenon napisał/a:
A twarz moze byc pod warstwa kremu.

No tak, ale jeśli to ma być krem na co dzień to na twarz wpada spora części promieni społecznych, dzięki którym mamy wit. D; w końcu nie chodzimy non-stop rozebrani do majtek ;)
Poza tym nadal pozostaje kwestia hormonalna.
IMO twarz opalana naturalnie wymiata! 8-)
Ostatnio zmieniony przez Hannibal Nie Maj 09, 2010 21:16, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 21:25   

tak,ale potem babkom zostaja zmarszczki i przebaerwienia, facetom ujdzie plazem, bo maja grubsza skore. Podobno gdyby tak filtrowac sie codziennie od mlodosci to pierwsze zmarszki pojawia sie ok 60 roku zycia.
Ale mnie zastanawia jeszcze sklady tych kremow z filtrem, czy taki krem moze jakos przeniknac do krwi? Nakladany codziennie przez 30 lat? np Krem firmy Avene 50+

Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, C12-15 Alkyl Benzoate, Aqua, Butylene Glycol, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetra-Methylbutylphenol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Dimethicone, Cyclomethicone, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Potassium Cetyl Phosphate, PVP/Eicosene Copolymer, Butylparaben, Caprylic/Capric Triglyceride, Decyl Glucoside, Dimethiconol, Disocium EDTA, Ethylparaben, Fragrance, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acrylodimethyl Taurate Copolymer, Isobutylparaben, Magnesium Aluminium Silicate, Methylparaben, O-Cymen-5-Ol, Phenoxyethanol, Polysorbate 60, Propylparaben, Squalane, Stearyl Alcohol, Titanium Dioxide, Tocopheryl Glucoside, Tribehenin, Triethoxycaprylylsilane, Trimethoxycaprylylsilane, Xanthan Gum, Zinc Oxide
_________________
Pachelbel Canon in D
Ostatnio zmieniony przez Neska Nie Maj 09, 2010 21:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 21:45   

JasniePani napisał/a:
tak,ale potem babkom zostaja zmarszczki i przebaerwienia, facetom ujdzie plazem, bo maja grubsza skore. Podobno gdyby tak filtrowac sie codziennie od mlodosci to pierwsze zmarszki pojawia sie ok 60 roku zycia.


Tyle, ze w wieku 30 lat beda juz pierwsze objawy osteoporozy :)
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Maj 10, 2010 05:19   

JaśniePani napisał/a:
tak,ale potem babkom zostaja zmarszczki i przebaerwienia, facetom ujdzie plazem, bo maja grubsza skore. Podobno gdyby tak filtrowac sie codziennie od mlodosci to pierwsze zmarszki pojawia sie ok 60 roku zycia.

zmarszczki to naturalna kolej rzeczy, oczywiście nie za wcześnie
dlatego tak ważne jest żywienie, bo jak ktoś marnie się żywi to rzeczywiście słońce może u niego pomarszczyć skórę dość szybko
m.in. surowa ekolog. wątroba połączona ze słoneczkiem powinna dać niezłe rezultaty 8-)
no chyba, że dla Ciebie zmarszczki to jest priorytet, przed ZDROWIEM :-o
 
     
Maad


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 1172
Wysłany: Pon Maj 10, 2010 08:10   

JaśniePani napisał/a:
Ale mnie zastanawia jeszcze sklady tych kremow z filtrem, czy taki krem moze jakos przeniknac do krwi?

to chyba pytanie retoryczne?
_________________
Wszystko co dobre jest niemoralne, nielegalne, powoduje tycie albo ... jest po angielsku.
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Pon Maj 10, 2010 11:51   

zenon napisał/a:

Tranem tez mozna.
Albo hajem z watroby.

Ciekawe. Tak na serio tak nad wyraz?
Aczkolwiek nasuwa sie pytanie, co poczas ze smrodkiem...
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pon Maj 10, 2010 14:52   

_flo napisał/a:
zenon napisał/a:

Tranem tez mozna.
Albo hajem z watroby.

Ciekawe. Tak na serio tak nad wyraz?
Aczkolwiek nasuwa sie pytanie, co poczas ze smrodkiem...


Nie wiem jak teraz, ale kiedys bylo w aptekach cos takiego jak masc tranowa.

A skrodek? To nie smrodek, to perfuma.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Pon Maj 10, 2010 18:13   

zart zartami, ale na mojej buzi slonce naprawde potrafi zasiac spustoszenia. Nie wiem czy jest sens sie smarowac, moze koronkowa parasolke sobie kupie? :hihi:

zmarszczek sie nie boje, najlepsze sa masaze twarzy.
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Maj 10, 2010 18:18   

JaśniePani napisał/a:
na mojej buzi slonce naprawde potrafi zasiac spustoszenia

widocznie nie żywisz się prawidłowo lub/i nie opalasz się od lutego, gdy słońce jest niżej
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Pon Maj 10, 2010 19:33   

Hani jak jestesmy z mezem w gorach to on moze sie niczym nie smarowac i jest ok, natomiast ja nie zastosowawszy blokera jestem spalona na ostra czerwien, mam pelno piegow i podraznien, potem zima z tego sie robia przebarwienia. Reszta ciala zas ok, ladny zloty kolor.
Tych chemicznych filtrow nie uzywam, tu sie chcialam podpytac co o nich sadzicie-czy sa szkodliwe, zwykla klade mineralnie (wygladam jak duren :-D ale skora cala wieczorem )
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Maj 10, 2010 19:41   

JaśniePani napisał/a:
Hani jak jestesmy z mezem w gorach to on moze sie niczym nie smarowac i jest ok

No to musi być ciemny jak Arab, bo ja nawet w swoim apogeum opalenizny na nizinach, kiedy potrafiłem leżeć godzinami w lipcowym słońcu około południa, zostałem "pinknie" potraktowany przez słoneczka w Tatrach :D
W górach rzeczywiście coś trzeba nałożyć - u mnie wystarczy kark i uda, ale są naturalne kremy.
JaśniePani napisał/a:
Tych chemicznych filtrow nie uzywam, tu sie chcialam podpytac co o nich sadzicie-czy sa szkodliwe, zwykla klade mineralnie (wygladam jak duren :-D ale skora cala wieczorem )

Spox. :)
Ale poza takimi "przypadkami" nie zalecam chodzenia cały czas w filtrach.
Molka, blondynka jak by nie patrzeć, napisała, że kiedyś gdy żywiła się gorzej źle reagowała na słońce, a teraz luz bluz :)
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Pon Maj 10, 2010 19:53   

fakt, maz ma ciemna karnacje i jest brunetem, w gorach to ja latam za nim z tubka i prosze, zeby sie posmarowal, ale on ma kremowstret i mowie, ze nie bedzie sie mazial. Dopiero jak jest na sporych wysokosciach to cos tam sie smarnie ale i tak 'byle Polska nie zginela'.

W miescie musze uwazac latem, bo praktycznie z dziecmi czesto jestesmy na powietrzu cale dnie. O, a jako specjalista dzieciecy co z dziecmi? samrowac filtrami latem? Do tej pory nie robilam tego - tylko kapelutki z szerokim rondem, zeby kark byl zakryty. Boje sie raka skory :-?
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Maj 10, 2010 20:02   

JaśniePani napisał/a:
O, a jako specjalista dzieciecy co z dziecmi? samrowac filtrami latem? Do tej pory nie robilam tego - tylko kapelutki z szerokim rondem, zeby kark byl zakryty. Boje sie raka skory :-?

A po co smarować? Przecież ustaliliśmy, że tylko w górach i jeno naturalnymi kremami i jeno gdy ktoś ma "jaśniePanieńską" karnację ;)
Normalnie to dzieci mają naturalnie się opalać i brać ze słoneczka kupę wit. D, w czapeczce zwykłej białej chwatit.
Rak skóry to przecież nie od tego! :evil:
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Pon Maj 10, 2010 20:18   

no moze nie tylko od tego. A od czego?
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Maj 10, 2010 20:33   

JaśniePani napisał/a:
no moze nie tylko od tego. A od czego?

sporo czynników jest w tej patogenezie
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Pon Maj 10, 2010 21:31   

no a z czego glownie/?


Hani nie spisz? :zzz: widze, ze w Jajku jeszcze byles o 22.
Bierz przyklad z Mertona :-P

Cytat:
W biografii napisanej przez Jima Foresta znajdujemy opis powszedniego dnia jaki spędzał Merton w swej pustelni:

wstawał o 2.30 rano, by odprawiać oficja obejmujące głównie psalmy.

Potem mniej więcej godzinna medytacja, po której następowało czytanie Biblii.

Następnie przyrządzał sobie lekkie śniadanie: herbata albo kawa, do tego owoce lub miód. Podczas jedzenia czytał i aż do świtu studiował.

O wschodzie słońca ponownie się modlił, a potem zajmował się pracą fizyczną: zamiataniem, porządkami, rąbaniem drewna aż do dziewiątej, gdy robił przerwę na kolejne odmawianie psalmów. Następnie przed pójściem do klasztoru celem odprawienia mszy, pisał listy.

Po mszy przychodziła pora na, jedyny w klasztorze, gotowany posiłek.

Po powrocie do pustelni czytał, potem, o pierwszej, przed kolejną godziną medytacji, ponownie modlił się.

Dopiero wtedy dawał sobie czas na pisanie, zazwyczaj nie dłuższy niż półtorej godziny. Mniej więcej o czwartej ponownie odmawiał psalmy, a potem robił lekką kolację, zazwyczaj herbatę albo zupę i kanapkę.

Po kolacji przed pójściem spać około 7.30, kolejną godzinę medytował.


_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Maj 12, 2010 17:51   

Na pewno ta babka jest po różnych zabiegach, ale kurcze, wigoru jej nie brakuje:

http://youcandance.plejad...,newsdetal.html

Zauważcie jak młodziutka Mołek wygląda szaro, staro i jakoś tak bezpłciowo przy tej kolorystycznej "wariatce" :hihi:

Marishka
Ostatnio zmieniony przez M i T Śro Maj 12, 2010 17:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Maj 12, 2010 18:00   

"Erotyczny kapitał" - uroda MA znaczenie:

http://portalwiedzy.onet....czasopisma.html

Marishka
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 12:02   

A tu więcej zdjęć tej pani, o której pisałam wyżej:

http://zyciegwiazd.onet.p...ews_detail.html

Zauważcie jej OCZY - są młode, świecące się, pełne życia. To dodaje jej młodości o wiele bardziej niż wygładzona skóra.

Marishka
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 14:29   

K. Mazurowna bomba! tylko brac przyklad, nie tylko nie wyglada jak przecietna babcia ale i nie mysli jak babcia. I jaki kontrast z poduszkowcem-balkonowcem w jej wieku ;-)

_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 14:33   

zenon napisał/a:
_flo napisał/a:
zenon napisał/a:

Tranem tez mozna.
Albo hajem z watroby.

Ciekawe. Tak na serio tak nad wyraz?
Aczkolwiek nasuwa sie pytanie, co poczas ze smrodkiem...


Nie wiem jak teraz, ale kiedys bylo w aptekach cos takiego jak masc tranowa.

A skrodek? To nie smrodek, to perfuma.

cos dla mam
dr BG:
Cytat:
Have you heard of A & D ointment for diaper rash? Essentially we did our own using an opened capsule of NOW brand vitamin A 10,000/vit D 400 IU per capsule and smeared it on my daughter's warts (gently 'scrubbed' lightly with an disposable emery board) about every 2-4 days.
After 2-4 wks, all the warts were gone. And I started her on vitamin D and some A. Previously the pedi 3x tried to burn the warts off with liquid nitrogen which completely failed. Not only did the warts return, they infiltrated the scar tissue as well.


Edit: stwierdzilam, ze przetlumacze 8)
Na wysypke od pieluchy sprawdza sie smarowanie witaminami A i D. Wystarczy otworzyc kapsulke naturalnej witaminy D z tranu (w jej sklad wchodzi tez witamina A, wiadomo), i posmarowac skore.
Wlasnie sie posmarowalam 8) Chociaz nie mam odparzen od pieluchy.
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
Ostatnio zmieniony przez _flo Pon Maj 24, 2010 15:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 14:34   

i jeszcze dr BG w temacie filtrow przeciwslonecznych:
Cytat:
Sunscreen is to protect against UVA (which goes through glass) and UVB (which does not, the only wavelength which activates vit D in the skin). Unfortunately if you live beyond the 37th latitudes north/south, then you get negligible amounts of UVB from ~Oct to ~Mar.
I do wear some suncreen in the summers to protect against the wrinkle causing UVA. Studies however do show that lack of Vitamin D causes melanoma and BCC, skin cancer -- despite how much sunscreen is used.
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 15:28   

No a w tym drugim cytacie mowa jest o tym, ze fale UVB umozliwiaja produkcje witaminy D, a fale UVA (ktore przenikaja przez szybe) opalaja i wywoluja zmarszczki -- a filtry przeciwsloneczne blokuja wlasnie te drugie.
Jednakze smarowanie sie filtrami nie chroni przed melanomą, za to witamina D - owszem.
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 16:15   

musze sie jednak chronic - wczoraj kilka godzin spedzilismy z dziecmi na kajakach - slonce jak zloto, godziny od 10-15 i efektem jest zmasakrowana skora twarzy, dekoltu i rak, tam gdzie nie byly osloniete, po powrocie wszystko mnie szczypalo, typowy raczek, maz o dziwo tez sie spalil, dzieci mniej, ale tez narzekaly na szczypiace raczki. Nie wiem, z drugiej strony wcierac ta chemie w siebie :roll: ?

tu jest tez sporo ciekawych informacji http://www.laboratoriumur...y-faq,t280.html
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
barb

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 252
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 16:51   

nie znam się na tym wogule ale hinduskie klimaty mówią coś o smarowaniu się oliwą, praktykuje ktoś takie praktyki?
ps. słyszałem o wersji spolszczonej kostka margaryny i na akwen wodny, lub dach wieżowca :hah: :razz:
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 16:57   

barb napisał/a:
słyszałem o wersji spolszczonej kostka margaryny


Noooo swego czasu pewne panie Zamiedzowe bardzo zachwalały smarowanie się smalcem i zawijanie się folią :shock: :razz: :faint:

Marishka
Ostatnio zmieniony przez M i T Pon Maj 24, 2010 16:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
barb

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 252
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 17:13   

M i T napisał/a:
barb napisał/a:
słyszałem o wersji spolszczonej kostka margaryny


Noooo swego czasu pewne panie Zamiedzowe bardzo zachwalały smarowanie się smalcem i zawijanie się folią :shock: :razz: :faint:

Marishka


pamiętam że kiedyś moja matka na stany chorobowe organów oddechowych radziła mi posmarować się gęsim smalcem po klacie :-D więć jeśli to było w podobnych intecjach to akurat jeszcze jestem w stanie pojąć, choć ta folia :-)
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 17:18   

Jako dziecku przykładano mi tzw. "bibułę" na wysokości mostka. To był papier nasączony tuscem. Jak jeszcze pojmuję działanie baniek, to bibuły w żaden sposób.
Jako dziecko chorowałem chyba tylko po to, by matka raczyła się mną zainteresować.

Tomek
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 18:48   

ale z tym smalcem gesim to żadna sciema, jeszcze ze spirytusem, bardzo rozgrzewa a sam smalec ma korzystne właściwosci zwłaszcza na górne drogi oddechowe, zaproponowałam moim koleżankom końcem tej zimy kuracje smalcem z żóltkami ( wewnetrznie) i smalcem ze spirytusem (zewnetrznie), efekty byly zaskakująco dobre, teraz gdy tylko ich zaczyna "łapac" żółteczka ze smalczykiem idą w ruch.... :viva:

a jak leczyły sie nasze babki i prababki? właśnie takimi metodami, farmacja to przecież stosunkowo młoda dziedzina nauki jest....
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 18:50   

M i T napisał/a:
Jako dziecku przykładano mi tzw. "bibułę" na wysokości mostka. To był papier nasączony tuscem. Jak jeszcze pojmuję działanie baniek, to bibuły w żaden sposób.
Jako dziecko chorowałem chyba tylko po to, by matka raczyła się mną zainteresować.

Tomek


Tomek nie chodzilo o bibule tylko o tluszcz by lepiej trzymal cieplo.....
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Pon Maj 24, 2010 19:24   

Molka napisał/a:
...kuracje smalcem z żóltkami ( wewnetrznie)...

Ja rozumiem z calymi "jajami" ale dochodzic do poziomu "tuscu"? :hah: :hihi:
.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 19:48   

grizzly napisał/a:
Molka napisał/a:
...kuracje smalcem z żóltkami ( wewnetrznie)...

Ja rozumiem z calymi "jajami" ale dochodzic do poziomu "tuscu"? :hah: :hihi:
.


:what: miesiek no taka wersja tez jest super ale nie gdy kondycja kiepska .... :faint:
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 20:37   

JaśniePani napisał/a:
musze sie jednak chronic - wczoraj kilka godzin spedzilismy z dziecmi na kajakach - slonce jak zloto, godziny od 10-15 i efektem jest zmasakrowana skora twarzy, dekoltu i rak, tam gdzie nie byly osloniete, po powrocie wszystko mnie szczypalo, typowy raczek, maz o dziwo tez sie spalil, dzieci mniej, ale tez narzekaly na szczypiace raczki. Nie wiem, z drugiej strony wcierac ta chemie w siebie :roll: ?

no a czy wcześniej przyzwyczajaliście skórę do słońca?
ja zacząłem się opalać w tym roku od lutego 8-)
poza tym sporo wątroby trzeba wówczas jadać, no i w ogóle różnych cymesów :viva:
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Maad


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 1172
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 08:51   

Molka napisał/a:
farmacja to przecież stosunkowo młoda dziedzina nauki jest....

... nie nauki tylko businessu :hah:
_________________
Wszystko co dobre jest niemoralne, nielegalne, powoduje tycie albo ... jest po angielsku.
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Śro Maj 26, 2010 15:45   

no wlasnie nie bardzo. TYch slonecznych dni, kiedy mozna bylo podkasywac rekawki bylo niewiele od zimy. Ale moze tez swoje zrobilo odbicie wody. Ja przyznaje, ze po pol godzinie mialam juz dosc wioslowania, ale coreczce sprawialo to tyle radosci (bylysmy razem w parze a maz z synkiem), ze nie mialam sumienia powiedziec jej, ze koniec zabawy. No i moze to nas zalatwilo.
_________________
Pachelbel Canon in D
Ostatnio zmieniony przez Neska Śro Maj 26, 2010 15:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 26, 2010 17:36   

JaśniePani napisał/a:
TYch slonecznych dni, kiedy mozna bylo podkasywac rekawki bylo niewiele od zimy.

U mnie była wystarczająca ich liczba, żeby skórę należycie przyzwyczaić. A Wa-wa wcale nie jest jakoś szczególnie słonecznym miastem na tle pozostałej Polski.
Druga sprawa - żywienie, w tym sporo wit. A.
Trzecia sprawa - rozsądek.
Ja, chociaż jestem blondynem, to opalam się obecnie bardzo dobrze i mogę godzinami być naświetlany zenitowym słońcem, tak jak "czarnoskóry" Waldi 8-)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Czw Cze 03, 2010 22:38   

no tak, ale faceci moga sobie na wiecej szalenstw slonecznch pozwolic, maja grubsza i bardziej 'ogorzala' skore :-D ja nie chce byc w wieku 60 lat pomarszczona jak rodzynka, wiem, ze dieta jest wazna, ale ja widze jakie szkody z roku na roku przynosi slonce mojej cerze. Postanowilam stosowac jakies miejskie filtry tylko na twarz, to w koncu maly obszar skory, reszte ciala pozostawiam free :-D

Flo polecam Ci moje ostatnie odkrycie - mydelka Weledy, sa rozne wersje, w tej chwili testuje z nagietkiem i rumiankiem dla dzieci, kupilam z mysla o myciu swojej geby, a w razie niepodpasowania byloby do kapieli dla dzieci. Jest rewelacyjne :viva: nie ma w skladzie mydla, tylko olej palmowy, kokosowy i roslinne olejki wlasnie z nagietka, rumianku, czaje sie tez na te z roza. Bardzo lagodne w uzyciu, zadnych podraznien.
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Czw Cze 03, 2010 23:17   

dziekim, brzmi swietnie, zwlaszcza ze taki oszczedny sklad :D
Mialam zamowic, i cos jeszcze - kosmetyki Gaushki (?).
Zamowie jutro.
Na razie w ogole mam spory zapas z Body Shop, ktory ostatnio tak zjechalam :D
Ale faaajne sa, swietnie sie ze mna zgadzaja.
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 05:45   

JaśniePani napisał/a:
ja widze jakie szkody z roku na roku przynosi slonce mojej cerze

bo tak jak już pisałem - nie stosujesz się do pewnych ważkich zasad
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 12:47   

wez jeszcze pod uwage wplyw hormonow w ciazy i ich reakcje ze sloncem = ostuda w II polowie ciazy, na szczescie znika po porodzie.
UVB czynia szkody tylko w naskorku - rumien itp, ale UVA przenikaja przez szyby i chmury i uszkadzaja skore wlasciwa = przyspieszone starzenie. Ochrona melaniny to jakby filtr nr 4 czyli nic. A do wytworzenie dobowej dawki wit D wystarczy ekspozycja dloni 3xtydz po 15minut. No i filtry nie blokuja w 100% nie ma takich zawsze cos przepuszcza.
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 13:01   

JasniePani, w zupelnosci sie z Toba zgadzam, ze buzie trzeba chronic.

Co do tej witaminy D, to nie wystarczy niestety 3x na tydzien raczki wystawic, zeby osiagnac odpowiedni poziom w serum, ~60-70 ng/ml. A przynajmniej nie na naszej szerokosci geograficznej. Mysle, ze godzinna dziennie opalania calego ciala przyniesie efekty.

...wedle tego co pisal dr Harris:
http://www.paleonu.com/pa...-the-north.html
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
Ostatnio zmieniony przez _flo Pią Cze 04, 2010 13:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 20:13   

no byc moze, ale jeszcze jest z pozywienia. Flo a czym chronisz buzie? jakimi filtrami? i jaki jest Twoj program pielegnacyjny cery na co dzien?
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 20:33   

JaśniePani napisał/a:
no byc moze, ale jeszcze jest z pozywienia.

bardzo niewiele
ze słońca możesz brać dziennie po 20 tys. IU, a z jedzenia, tranów góra 10% tego
JaśniePani napisał/a:
przyspieszone starzenie.

jest właśnie na odwrót jeśli postępuje się zgodnie z ODPOWIEDNIMI ZASADAMI
przy braku należytej ilości słońca organizm marnieje, staje się bardziej chorowity, kości słabsze, itd.
co Ci po "alabastrowej cerze", jeśli organizm jest do bani?
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
Ostatnio zmieniony przez Hannibal Pią Cze 04, 2010 20:36, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Sob Cze 05, 2010 00:24   

JaśniePani napisał/a:
no byc moze, ale jeszcze jest z pozywienia. Flo a czym chronisz buzie? jakimi filtrami? i jaki jest Twoj program pielegnacyjny cery na co dzien?

Jak dla JasniePani to bym poradzil kapelusz z duzym rondem. Dla zwrocenia na siebie uwagi mozna zalozyc jakis ogrodek na tym kapeluszu.
W szkolach australijskich uczniowie sa zobowiazani nosic kapelusze.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Sob Cze 05, 2010 10:21   

Hannibal napisał/a:

bardzo niewiele
ze słońca możesz brać dziennie po 20 tys. IU, a z jedzenia, tranów góra 10% tego

Si, moj naulubienszy najkompetentniejszy forumowy dysputant polemista w sprawach zdrowia dobrze prawi ;) :D
Poza tym jeszcze dodam, troche off topic, ze witamina A dziala w jakis sposob antagonistycznie jesli chodzi o wchlanianie witaminy D. Wiec moze i ilosci na DO nie sa toksyczne, ale swoje konsekwencje to ma. Podobniez jesli idzie o suplementacje wiekszych ilosci tranu, tak jak u chorych grubych osob (ale pojechalam, w USA by mnie aresztowali), oni czasem przyjmuja 30g, i to juz jest problematyczna ilosc. Podobno. (info via Robb Wolf via profesor Cordain)

JaśniePani napisał/a:
Flo a czym chronisz buzie? jakimi filtrami? i jaki jest Twoj program pielegnacyjny cery na co dzien?

okurcze, mam sie ekshibicjonizowac z moimi czynnosciami zza zamknietych drzwi lazienki :D
Nic szczegolnego, nie mam zadnych pilnie strzezonych tricków, zreszta duzo lepiej sie orientujesz w tych sprawach niz ja.
No jesli chodzi o filtry, to nic nadzwyczajnego, obecnie na paszczu nakladam 15 chyba i to wystarcza w warunkach miejskich.
Si kapelusz dobra opcja -, okulary, kiecka, flip flopy, i lece.
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Cze 05, 2010 10:33   

_flo napisał/a:
Poza tym jeszcze dodam, troche off topic, ze witamina A dziala w jakis sposob antagonistycznie jesli chodzi o wchlanianie witaminy D. Wiec moze i ilosci na DO nie sa toksyczne, ale swoje konsekwencje to ma. Podobniez jesli idzie o suplementacje wiekszych ilosci tranu, tak jak u chorych grubych osob (ale pojechalam, w USA by mnie aresztowali), oni czasem przyjmuja 30g, i to juz jest problematyczna ilosc. Podobno. (info via Robb Wolf via profesor Cordain)

Z tego, co wiem właśnie przy większych ilościach witaminy A potrzebne są i większe ilości witaminy D. U Westona sporo o tym jest.
Bardzo duże dawki wit. A bez wit. D mogą zrobić więcej złego niż dobrego.
Dopiero ich synergia daje zdrowie.
Na stronie Price'a jest sporo info na ten temat, bo oni mają na tym punkcie bzika. ;)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
EAnna 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 03 Sty 2009
Posty: 1298
Wysłany: Sob Cze 05, 2010 10:47   

JaśniePani napisał/a:
mydelka Weledy, ............... nie ma w skladzie mydla, tylko olej palmowy, kokosowy i roslinne olejki wlasnie z nagietka, rumianku, czaje sie tez na te z roza.

Czyżbyś myła się samymi olejkami?
No, no...
Kiedyś to myto się w oślim mleku :hihi:
_________________
Pozdrawiam
EAnna
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Nie Cze 06, 2010 21:56   

no jeszcze emulgator co by polaczyc olej z woda, zeby sie umyc.

umowmy sie, ze ja szaleje tylko z tego wzgledu ze jestem w ciazy, zwykle nie trzese sie i nie filtruje co rano spf50+ przed podniesieniem rolet :hihi:

parasolka koronkowa by sie nadala i biale rekawiczki.

Flo rano pryskam sie tym Hauschkowym tonikiem dla odswiezenia albo jakims hydrolatem z herbapolu, na to teraz jak jestem duzo na sloncu z dziecmi krem z filtrem, a jak akurat nie jestem w ciazy to emulsja Hauschki. wieczorem scieram brud i kurz micelem i domywam wlasnie tym naturalnym mydelkiem, i rotacyjnie kolejno co 3 dni retinoidy (oczywiscie teraz nie, nie wolno), serum antyoksydacyjne, prosty nawilzacz (lubie krem Phisiogel)
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Nie Cze 06, 2010 23:07   

No. To podobnie. Tylko ze ja nie probowalam jeszcze tych Hauschki, ani nie bawilam sie w biochemika w koncu, a stosuje poki co bardziej drogeriowe gadżety, typu mac, ysl, cd, channel.
:)
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Nie Cze 06, 2010 23:50   

_flo napisał/a:
...channel. :)...

Przepraszam a co to jest "channel"? :hihi:
.
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Nie Cze 06, 2010 23:55   

no
channel to kanał, inaczej kiszka :P
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Nie Cze 06, 2010 23:58   

_flo napisał/a:
no
channel to kanał, inaczej kiszka :P

Oj Flo, zebys Ty wiedziala o czym ja "teramyslem" :hug:
.
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 00:49   

:) Wiedzialam/podejrzewalam bardzo dobrze (w koncu wynajmuja mnie czasem do "nacisknięcia" :hihi: ). Nie wiedziec czemu nie ugryzlam sie jednak w jezyk.
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
Ostatnio zmieniony przez _flo Pon Cze 07, 2010 01:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
rozyczka

Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 6
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 14:47   

a może chodziło o mała prowokację??? :viva: powinno się w końcu urozmaicac dystkusję :P
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Lut 23, 2011 20:42   


chcem takie buty... :viva: co Wy na to panowie? pasowałaby na moje dolne kończynki? :hihi: panie nie pytam, baba babie nie jest w stanie obiektywnie doradzic,,, :x

w zblizeniu
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Lut 23, 2011 20:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lut 23, 2011 20:49   

paskudne :D
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Lut 23, 2011 20:55   

Hannibal napisał/a:
paskudne :D

:-D :viva: Macius znam Twoje gusta.... ale kazda opinia cenna jest...
dalej panowie, prosze o wypowiedzi... :viva:
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lut 23, 2011 20:58   

To, żeby nie być tylko krytykantem zaproponuję coś, co mi się podoba -

Czyż nie są cudne? 8-)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Lut 23, 2011 20:59   

Paskudne to mało powiedziane. Są szczytem odpustowego stylu i totalnego dna estetycznego. Wystające palce stóp czynią ten okaz pseudokozaka jeszcze bardziej tragikomicznym.
Szczerze: wstydziłbym się ich sprzedać klasowej kobiecie, bo mógłbym wówczas odnieść wrażenie, że ja jestem alfons, a ona kuurwa.

Tomek
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Lut 23, 2011 21:06   

Hannibal napisał/a:
To, żeby nie być tylko krytykantem zaproponuję coś, co mi się podoba -
Obrazek
Czyż nie są cudne? 8-)

nio tliczne, tylko nie lubie takich spodów...
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Lut 23, 2011 21:17   

M i T napisał/a:
Paskudne to mało powiedziane. Są szczytem odpustowego stylu i totalnego dna estetycznego. Wystające palce stóp czynią ten okaz pseudokozaka jeszcze bardziej tragikomicznym.
Szczerze: wstydziłbym się ich sprzedać klasowej kobiecie, bo mógłbym wówczas odnieść wrażenie, że ja jestem alfons, a ona kuurwa.

Tomek

Tomek, jestes do tyłu z najnowszymi trendami mody, motyw skórki aligatora to hit sezonu... a jeśli chodzi o Twoje wrażenia, cóż, taka powierzchowna, na prętce wydumana klasyfikacja osób jest bardziej tragikomiczna od tych pięknych kozaczków....
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lut 23, 2011 21:23   

Molka napisał/a:
nie lubie takich spodów...

A mi się bardzo podobają - takie subtelne, niewyzywające, kobiece.
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Śro Lut 23, 2011 21:25   

Hannibal napisał/a:
Czyż nie są cudne? 8-)

Nom takie RAW Paleo :viva:
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Lut 23, 2011 21:26   

Hannibal napisał/a:
Molka napisał/a:
nie lubie takich spodów...

A mi się bardzo podobają - takie subtelne, niewyzywające, kobiece.

nie, przyznaje ze nie pogardzilabym takimi. :-)
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Lut 23, 2011 21:27   

A propos... butów (i reszty) :) To jest klasa (albo nawet klasyka):



A co do śledzenia i kurczowego trzymania się "najnowszych tryndów mody", to :faint: szkoda nawet komentować...

Osobiście cenię wyobraźnię "zwykłych" osób wymyślających własne "tryndy" i style, dopasowane do osobowości i sylwetki (to ważne!), a nie tzw. "mody".

Marishka
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Lut 23, 2011 21:27   

Molka, trendy mody - masz rację, mam w TYLE - dosłownie. Sorry, ale nie przepadam za wizerunkiem taniej blachary.
Jeszcze jedno: jakich osób?

Ubrania, niestety, ale wiele mówią o człowieku. Tego nic nie zmieni - autostygmatyzacja taka. Ubierając się, coś chcesz przez to powiedzieć. Chyba, że idziesz za głosem mody - wtedy w zasadzie nic nie mówisz, bo podlegasz sterowaniu opartemu na manipulacji.

Kwiatuszek właśnie wkleiła przykład kogoś, kto kapitalnie wpisuje się w definicję dobrego gustu. To jest ponadczasowe i odporne na durne trendy. Czysta elegancja.

Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Śro Lut 23, 2011 21:32, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lut 23, 2011 21:27   

RAW0+ napisał/a:
Nom takie RAW Paleo :viva:

No. W tym bocznym pasku już się zakochałem :P
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Lut 23, 2011 21:45   

Molka, podpowiem Ci, bo strasznie błądzisz :)




Masz i nie grzesz więcej :hihi:

Tomek
 
     
Dietetyk_333v 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 89
Skąd: Opolszczyzna
Wysłany: Śro Lut 23, 2011 21:47   

M i T, to zdjęcie mi się podoba ;) Normalny ubiór, a nie plastikowe rzeczy z odpustów ... Gwiazdy mają tyle kasy a tak się beznadziejnie ubierają heh.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Lut 23, 2011 21:55   

Tomek jesli powiem ze to była podpucha to i tak mi pewnie nie uwierzysz,,,, bylam ciekawa reakcji... wklejalam tu moje zimowe skórzane kozaczki, troche podobne do tych pierwszych brazowych, co pokazało w czym gustuje. :-P
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Lut 23, 2011 22:05   

Skoro to była "podpucha", to Twoja nieadekwatna reakcja staje się jeszcze bardziej nieadekwatna:

Molka napisał/a:
taka powierzchowna, na prętce wydumana klasyfikacja osób jest bardziej tragikomiczna od tych pięknych kozaczków....


Marishka
Ostatnio zmieniony przez M i T Śro Lut 23, 2011 22:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Lut 23, 2011 22:07   

M i T napisał/a:
Skoro to była "podpucha", to ta nieadekwatna reakcja staje się jeszcze bardziej nieadekwatna:

Molka napisał/a:
taka powierzchowna, na prętce wydumana klasyfikacja osób jest bardziej tragikomiczna od tych pięknych kozaczków....


Marishka

nio, zgadzam sie. ta kuurwa mnie rozeźliła... :x
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Lut 23, 2011 22:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Lut 23, 2011 22:10   

Molka napisał/a:
ta kuurwa mnie rozeźliła...

Ciekawe czemu? Wszak nie dotyczyła żadnej konkretnej osoby, ale idealnie pasowała do kontekstu.

Marishka
Ostatnio zmieniony przez M i T Śro Lut 23, 2011 22:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Lut 23, 2011 22:11   

M i T napisał/a:
Molka napisał/a:
ta kuurwa mnie rozeźliła...

Ciekawe czemu?

Marishka

:-D nie bede drazyc... :viva:
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Śro Lut 23, 2011 22:54   

Molka napisał/a:
dalej panowie, prosze o wypowiedzi... :viva:

Dle mnie bomba :viva: Podkreślają dłuuuuuuuugość nóg a jednocześnie są takie suptelne :hihi: I like it.
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Śro Lut 23, 2011 23:09   

Hanni z tymi kozaczkami to masz gust podobny z moim mezem :-) on tez lubi lekkie etniczne akcenty - tu futerko na lamowce, tam serdaczek z indianskim piorkiem, tam chusta peruwianska i katana z alpaki itp tylko, ze zadna kobieta nie wyglada tym dobrze :-D raczej jak taka Kaska z zagrody :-D

ja lubie rzeczy bardzo klasyczne i proste, mam tzw baze, niezmienna i uniwersalna od lat a kreacje 'robie' dodatkami - apaszki, szale, torebki, kolczyki, lateem fajne kapelusze, okulary, fikusne rajtki itp dodatki - potrafia z jednej prostej sukienki wyczarowac kilka wersji.

ps mam kilka zboczen :-D uwielbiam nosic po domu zima gryzace swetry z owczej welny na gole cialo tylko na stanik. Czesto odwoze synka do przedszkola w pizamie. Latem lubie prowadzic boso :x
_________________
Pachelbel Canon in D
Ostatnio zmieniony przez Neska Śro Lut 23, 2011 23:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Śro Lut 23, 2011 23:36   

Neska napisał/a:
Czesto odwoze synka do przedszkola w pizamie

Tylko uważaj żeby pidżama nie była zbyt agresywnie przeźroczysta bo dzieci siem w przedszkolu zgorszom :hihi:
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Śro Lut 23, 2011 23:52   

pizamki tylko flanelowe.
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lut 24, 2011 04:45   

Neska napisał/a:
tylko, ze zadna kobieta nie wyglada tym dobrze :-D raczej jak taka Kaska z zagrody :-D

Co Ty gadasz? :-)
Zależy oczywiście od całości kompozycji, ale mi akurat takie dobrze dopasowane elementy konweniują.
Np. taki szal z Baby Alpaki -

Mi to się podoba
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Czw Lut 24, 2011 12:40   

no, nawe ladny :-)

mialam na mysli styl taki raczej rzasny etniczny.

Molka a te Twoje podpuchowe buty pasowalyby do laski Hopkinsa w ostatnim filmie Allena.
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Czw Lut 24, 2011 17:36   

Molka napisał/a:
mam tez takie, bardzo je lubie... :pada:

S&M? :shock: :hihi:
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Czw Lut 24, 2011 17:53   

kubeł, bo coś mi się pomyrdało z monitorem w robocie i pokazał mi, że buty są niebieskie.
Ostatnio zmieniony przez M i T Czw Lut 24, 2011 18:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Lut 24, 2011 18:32   

M i T napisał/a:
kubeł, bo coś mi się pomyrdało z monitorem w robocie i pokazał mi, że buty są niebieskie.

no bo one wygladaja faktycznie tutaj jak niebieskie, granatowe, a w rzeczywistosci są czarne jak noc.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Lut 24, 2011 18:37   

RAW0+ napisał/a:
Molka napisał/a:
mam tez takie, bardzo je lubie... :pada:

S&M? :shock: :hihi:

RAWO chodzi Ci o rozmiar? :-)
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Czw Lut 24, 2011 19:11   

Molka napisał/a:

RAWO chodzi Ci o rozmiar? :-)

Nie o takie głupie zbereźne moje skojarzenie :-D :viva:
BDW lubię ten utworek. :viva:
PS Sorry :x
Ostatnio zmieniony przez RAW0+ Czw Lut 24, 2011 19:15, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Lut 24, 2011 19:54   

RAW0+ napisał/a:
Molka napisał/a:

RAWO chodzi Ci o rozmiar? :-)

Nie o takie głupie zbereźne moje skojarzenie :-D :viva:
BDW lubię ten utworek. :viva:
PS Sorry :x

:-) pierwszy raz go wysłuchalam teraz...
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Czw Lut 24, 2011 20:05   

Bo ten skrót do opisu twoich butów jest związany z tym określeniem :x :-D
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Lut 24, 2011 20:11   

RAW0+ napisał/a:
Bo ten skrót do opisu twoich butów jest związany z tym określeniem :x :-D

PATRZYŁAM TU
http://acronyms.thefreedictionary.com/S%26M
i szukałam.... nie domyslilam sie ze chodzi o rihanne i sado-maso :-D
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Gru 17, 2011 17:53   


http://moda.allegro.pl/lu...2002362046.html
Szukam butów na Sylwestra, te psowały by mi do kreacji, co o nich myślicie? :P
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Sob Gru 17, 2011 18:04   

Molka napisał/a:
Obrazek
http://moda.allegro.pl/lu...2002362046.html
Szukam butów na Sylwestra, te psowały by mi do kreacji, co o nich myślicie? :P

But bez Molki nogi
Jest zbyt ubogi.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Gru 17, 2011 18:14   

Kangur napisał/a:
Molka napisał/a:
Obrazek
http://moda.allegro.pl/lu...2002362046.html
Szukam butów na Sylwestra, te psowały by mi do kreacji, co o nich myślicie? :P

But bez Molki nogi
Jest zbyt ubogi.


masz racje kangurku, ładna nogi broni się sama :hihi:
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Nie Gru 18, 2011 08:17   

Czy to siano na glowie dodaje uroku tej pieknej buzi?

[/URL]
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 19:50   



Chce taka sukienke, :viva: :viva: :viva: juz zamawiam... ;D , figury mamy podobne wiec mysle ze będzie ok :P
Jak myślicie? warto?
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 19:52   

Molka Ty daj swoje zdjęcie am vas, anie szczujesz "psy":)
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 20:04   

Mariusz_ napisał/a:
Molka Ty daj swoje zdjęcie am vas, anie szczujesz "psy":)

:P juz tyle fot tu dawałam :viva: pobiłam rekordy na tym forum.. :viva:
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 20:05   

Ale nie do Tyłu :)
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 20:08   

Mariusz_ napisał/a:
Ale nie do Tyłu :)

Były od przodu, teraz jest od tyłu.. ;D
 
     
EAnna 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 03 Sty 2009
Posty: 1298
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 20:10   

Molka napisał/a:
Jak myślicie? warto?

Sukienka jest pierwsza klasa i ma zastosowany myk z tym szalem (draperią). Ciekawa jestem jak wygląda z tyłu. Świetny pomysł.
Jak zamawiasz to koniecznie z wysokogramaturowego jedwabiu, na podszewce, szal z cieniutkiej żorżety jedwabnej.
_________________
Pozdrawiam
EAnna
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 20:13   

?fdyg
Ostatnio zmieniony przez Mariusz_ Pon Maj 14, 2012 20:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 20:16   

EAnna napisał/a:
Molka napisał/a:
Jak myślicie? warto?

Sukienka jest pierwsza klasa i ma zastosowany myk z tym szalem (draperią). Ciekawa jestem jak wygląda z tyłu. Świetny pomysł.
Jak zamawiasz to koniecznie z wysokogramaturowego jedwabiu, na podszewce, szal z cieniutkiej żorżety jedwabnej.


tył gładki. EAnna skoro tak mówisz, nie zastanawiam sie nawet minuty.. :viva: :hug: a nie jest az tak bardzo droga.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 20:17   

Mariusz_ napisał/a:
Na chwilkę :) Obrazek

to Ty Mariusz? ;D widziałam, młody, szalony. :viva:
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 20:20   

Jeszcze przed 30 :P
Teraz jestem dojrzały lubiący onkretne propozycje :medit: :hihi: :hihi: :-x :D
Ostatnio zmieniony przez Mariusz_ Pon Maj 14, 2012 20:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 20:22   

Mariusz_ napisał/a:
Jeszcze przed 30 :P

no widac było ze młody, :P blondas :viva:
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 20:22   

troche maslak 8) za duzo bf ;)
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 20:25   

Kobiety lubią co innego,jeżeli można ująć to w ten dziwny sposób he he :) Ale i tak spotkałbym się z wami w realu niczym IRC :) (ktos to jeszcze pamięta) he he
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 20:29   

Mariusz_ napisał/a:
Kobiety lubią co innego,jeżeli można ująć to w ten dziwny sposób he he :) Ale i tak spotkałbym się z wami w realu niczym IRC :) (ktos to jeszcze pamięta) he he

serio? spotkałbys sie z dobrymidziecmi? :P
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 20:31   

Przecież ja jestem dziecko
I odkryłbym to z przodu, to co widać o tyłu ;)
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 20:32   

Mariusz_ napisał/a:
Przecież ja jestem dziecko
I odkryłbym to z przodu, to co widać o tyłu ;)

;D ;D :viva: odkrywca sie znalazł ....
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 20:33   

Ja jem Kolumb dziś :)
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 20:38   

Mariusz_ napisał/a:
Ja jem Kolumb dziś :)

ale wiedze jakas tam masz, bo czytuje Cie "za granicą", jako jedyny potrafisz dyskutowac w Tomaszem, gdzie ma to "rece i nogi"... :P
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 20:42   

To raczej ten Pan mnie prowadzi "ścieżka niewidomego" :) Lepiej jest zrobić dwa kroki do przodu niż 2 do przodu i 1 do tyłu. W szkole, nie nakierowano by mnie na pewne drogi. A ja leniwy jestem i wolę jak się samo dzieje (z kobietami włącznie ;) )
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 21:03   

Mariusz_ napisał/a:
Kobiety lubią co innego,jeżeli można ująć to w ten dziwny sposób he he :) Ale i tak spotkałbym się z wami w realu niczym IRC :) (ktos to jeszcze pamięta) he he

W realu to nie, bo nie chodze do hipermarketow, ale w knajpie, to kto wie :)
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Maj 15, 2012 09:07   

Molka napisał/a:
tył gładki. EAnna skoro tak mówisz, nie zastanawiam sie nawet minuty.. :viva: :hug: a nie jest az tak bardzo droga.

To znaczy gdzie ja kupilas?
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Wto Maj 15, 2012 09:10   

Zyon,
Ładna co?
Sam bym sobie taka kupił,gdyby był mój rozmiar ;D
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Maj 15, 2012 09:12   

Ja sie moze wbije, rozmiar W to juz prawie damski nosze :D
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Wto Maj 15, 2012 14:10   

zyon napisał/a:
Molka napisał/a:
tył gładki. EAnna skoro tak mówisz, nie zastanawiam sie nawet minuty.. :viva: :hug: a nie jest az tak bardzo droga.

To znaczy gdzie ja kupilas?

http://www.bonprix.pl/bp/...t=1.10.114.7...
a co zonie sie spodobała :P
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Maj 15, 2012 14:12   

ba 8)
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Maj 15, 2012 21:21   

Molka napisał/a:
Mariusz_ napisał/a:
Ja jem Kolumb dziś :)

ale wiedze jakas tam masz, bo czytuje Cie "za granicą"

"zagranica" tez czytuje, dobrze zroientowana w poziomie tescia, regulach i wyjatkach oraz -niusiowaniu :hihi:
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Maj 18, 2012 14:20   

Molka napisał/a:
a co zonie sie spodobała :P

jakiej żonie?
przecież zyon to stary kawaler :]
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Pią Maj 18, 2012 16:16   

zyon napisał/a:
rozmiar W to juz prawie damski nosze
Molka napisał/a:
a co zonie sie spodobała
Hannibal napisał/a:
przecież zyon to stary kawaler

Widzę, że sezon ogórkowy na forum w pełni ;D
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pią Maj 18, 2012 22:16   

i kaczki dziennikarskie latajom ;D
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
papierowka 


Wiek: 37
Dołączyła: 17 Sie 2011
Posty: 8
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 09:27   

d kiedy faceci rozprawiają o damskich ciuszkach, hm?
_________________

 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 09:30   

Od kiedy istnieja transwestyci i fetyszysci zapewne :)
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
papierowka 


Wiek: 37
Dołączyła: 17 Sie 2011
Posty: 8
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 09:35   

Ale tu na forum? :]
_________________

 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 09:36   

Kto wie, kto wie......
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 05, 2012 10:31   

zyon napisał/a:
Kto wie, kto wie......


K....wa!
Właśnie mi oczko poszło w nowiuśkich rajstopkach!!!
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 10:38   

Amator. Ja do treningu zakladam blyszczace legginsy i szpilki :)
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 05, 2012 10:39   

zyon napisał/a:
Amator. Ja do treningu zakladam blyszczace legginsy i szpilki :)
Obrazek


Nie umiem chodzić na szpilkach :(
Lubię miniówki,ale mi graty wystają ;D
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 10:46   

Sprobuj MC w szpilkach, wtedy zobaczymy jaki z ciebie kozak od cwiczen 8)
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 05, 2012 10:47   

zyon napisał/a:
Sprobuj MC w szpilkach, wtedy zobaczymy jaki z ciebie kozak od cwiczen 8)


MC robi się w baletkach :P
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 10:50   

Gavroche napisał/a:
zyon napisał/a:
Sprobuj MC w szpilkach, wtedy zobaczymy jaki z ciebie kozak od cwiczen 8)


MC robi się w baletkach :P

Ale nie Spike Heels Deadlift :D
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Edyta Słonecka
Najinteligentniejszy


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 932
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 10:55   

Powinniście raczej pisać w Kryzysie męskości w takim układzie. Nie róbcie off topu ;D
_________________
Z osobami z HIV i osobami odpowiedzialnymi za śmierć współforowiczów oraz ze złośliwymi kurduplami nie rozmawiam.
Nie rozmawiam również z ludźmi o mentalności motłochu, który pragnie tanich igrzysk.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 05, 2012 10:56   

Edyta Słonecka napisał/a:
Powinniście raczej pisać w Kryzysie męskości w takim układzie. Nie róbcie off topu ;D

Racja.
 
     
chill 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 818
Skąd: W-W
Wysłany: Śro Cze 06, 2012 15:28   

zyon napisał/a:
To tez nowomodny unisex?


Nie ale wygląda śmiesznie ;) ...
Lajcik sam lubię np Stonesów ale sam się tak nie ubiore ;) Wole tak :

_________________
"he , to zabawne .. Że po za SYSTEMEM działa wszystko sprawnie" - Bolec , Tewu "Wyrwani ze snu"
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Cze 06, 2012 17:21   

chill napisał/a:
zyon napisał/a:
To tez nowomodny unisex?


Nie ale wygląda śmiesznie ;) ...
Lajcik sam lubię np Stonesów ale sam się tak nie ubiore ;) Wole tak :

Obrazek

Dla mnie kompletna poracha, taki everyman, mr.nobody, milion takich na ulicy z typu gacie z kiblem w kroku i koszulka polo :) bez urazy oczywiscie ale chyba tylko garnitur jest dla mnie straszniejszy :)
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Śro Cze 06, 2012 17:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Cze 06, 2012 17:30   

zyon napisał/a:
bez urazy oczywiscie ale chyba tylko garnitur jest dla mnie straszniejszy :)

e, kazdy facet w garniturku wyglada super :P a jeszcze tacy jak Wy chłopcy tutaj, nieskazitelnie piękni bez zbednych obwisów ;D
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Śro Cze 06, 2012 18:28   

Mnie pasi coś takiego http://static2.iwoman.pl/...362265_m600.jpg bez okularów

Na sportowo również lubię pośmigać ;)
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Śro Cze 06, 2012 19:30   

Mariusz_ napisał/a:
Mnie pasi coś takiego http://static2.iwoman.pl/...362265_m600.jpg bez okularów

Na sportowo również lubię pośmigać ;)


Taki grzeczny chłopczyk :D
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Cze 06, 2012 19:32   

Gavroche napisał/a:
Mariusz_ napisał/a:
Mnie pasi coś takiego http://static2.iwoman.pl/...362265_m600.jpg bez okularów

Na sportowo również lubię pośmigać ;)


Taki grzeczny chłopczyk :D


No :hah:
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Śro Cze 06, 2012 19:43   

elegancik
elegancja francja ;)
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Cze 06, 2012 19:43   

Co się śmiejecie, np na wesele mógły tak isc... :P
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Śro Cze 06, 2012 19:47   

Molka napisał/a:
Co się śmiejecie, np na wesele mógły tak isc... :P


Wcale się nie śmieje.
Na teściowej wrażenie robi na bank :D
Ja to mam na to wyj...e :evil:
Tak samo mi dobrze w gangu jak i podartych dżinsach.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Cze 06, 2012 20:04   

Gavroche napisał/a:

Tak samo mi dobrze w gangu jak i podartych dżinsach.

Kazdy facet wyglada fajnie w garniturze, to jest klasa sama w sobie..
Podarte yeansy tez sa super, sama w takich chodze... tzn starsi ( ludzie) są zbulwersowani gdy mnie widzą, młodsi odwrotnie.. :P
podobne do tych mam, bardzo je lubie... :P
 
     
EAnna 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 03 Sty 2009
Posty: 1298
Wysłany: Śro Cze 06, 2012 20:16   

Molka napisał/a:
Kazdy facet wyglada fajnie w garniturze, to jest klasa sama w sobie..

Ale musi nosić dobry garnitur. Z naturalnych, wysokoskrętnych włókien, na jedwabnej podszewce. O kroju i dopasowaniu już nawet nie wspomnę.
Takie garnitury są bardzo drogie z tego powodu.
_________________
Pozdrawiam
EAnna
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Śro Cze 06, 2012 20:24   

EAnna napisał/a:
Takie garnitury są bardzo drogie z tego powodu

I bądź tu człowieku na poziomie :roll: ;D
 
     
chill 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 818
Skąd: W-W
Wysłany: Śro Cze 06, 2012 20:25   

zyon napisał/a:
Dla mnie kompletna poracha, taki everyman, mr.nobody, milion takich na ulicy z typu gacie z kiblem w kroku i koszulka polo :) bez urazy oczywiscie ale chyba tylko garnitur jest dla mnie straszniejszy :)


A to Twoje wąskie metalowe spodnie są jedne na milion ? :what: Hehe ...
Ja się niczym nie muszę wyróżniać , mi chodzi o wygodę , luz i po prostu to mój styl od zawsze ..Jak mnie opina w klejnotach i udach to mnie trafia ....


Garnitur to klasyk przecież , kiedyś nie lubiłem ale polubiłem wiadomo tylko do stosownej okazji .. ale też musi być dopasowany do mnie a nie ja do mody. Ostatnio sprawdzałem spodnie od swojego gajerka którego mam z przed kilku lat , i zgadnijcie :D marynarka jakaś taka bardziej wypełniona super dopasowana ale za wiele się nie zmieniło , natomiast spodnie już opięte w udach a pas lużny że szok :o :D . Niezłe proporcje teraz robią na chude nóżki ... :) Nie no przesada prawdziwy to szyty na miare , to się wygląda miód malina zawsze. Weżcie sobie takie Bronka Komorowskiego on nieżle zalany ale jak gajer założy za tysiące już całkiem inaczej się prezentuje :viva:

Takie chinosy też są git i bardzo wygodne :


Ale nie takie :shock: ;) :



Mi chodzi o to że niektórzy się przejmują że nie wejdą w spodnie i dlatego nie chca trenowac nóg - nie chca być silnymi chłopami ... :)
Jaki problem kupić rozmiar większe , szersze czy po prostu dopasować coś innego ... ?

Pewnie będzie że się czepiam .. ;) Tak tylko się zwierzam .. :D
_________________
"he , to zabawne .. Że po za SYSTEMEM działa wszystko sprawnie" - Bolec , Tewu "Wyrwani ze snu"
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Śro Cze 06, 2012 20:30   

Cytat:
Mi chodzi o to że niektórzy się przejmują że nie wejdą w spodnie i dlatego nie chca trenowac nóg - nie chca być silnymi chłopami ... :)
Jaki problem kupić rozmiar większe , szersze czy po prostu dopasować coś innego ... ?


Mój czlowiek ;D
 
     
side 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 687
Wysłany: Śro Cze 06, 2012 20:32   

Ja zawsze lubialem jeansy. Proste rurki.
Ostatnio celnalem sobie takie dylany .... 3nr tansze niz przed LC.
Chyba sie troche pospieszylem bo waga po pyrach weszla w trend rosnacy :shock:
http://www.sklep.bigstar....47-w38-l34.html
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Cze 06, 2012 20:39   

teraz modne sa te rurki , tez mnie to troche wkurza, fajnie w nich wygladam ale czuje ze zyly mi sie meczą :P


ostatnio kupilam sobie takie szerokasne z lnu i strasznie je lubie,
takie tylko czarne, uwielbiam je..
wygoda na maxa.. ;D
 
     
Edyta Słonecka
Najinteligentniejszy


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 932
Wysłany: Śro Cze 06, 2012 20:57   

chill napisał/a:


Ale nie takie :shock: ;) :

Obrazek


Fajnie wyglądają te nogi w tych spodniach 8) Nie masz góry? :P
_________________
Z osobami z HIV i osobami odpowiedzialnymi za śmierć współforowiczów oraz ze złośliwymi kurduplami nie rozmawiam.
Nie rozmawiam również z ludźmi o mentalności motłochu, który pragnie tanich igrzysk.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Cze 06, 2012 21:14   

chill napisał/a:
A to Twoje wąskie metalowe spodnie są jedne na milion ? :what: Hehe ...
Ja się niczym nie muszę wyróżniać , mi chodzi o wygodę , luz i po prostu to mój styl od zawsze ..Jak mnie opina w klejnotach i udach to mnie trafia ....

A ja wprost przeciwnie, lubie swoj styl i nie znosze byc nijaki tylko dlatego, ze tak wygodnie. Rurki lubie od zawsze, moze kwestia metalowej przeszlosci, ale po prostu lubie tak wygladac a wyglad nie jest dla mnie sprawa drugorzedna.


chill napisał/a:

Takie chinosy też są git i bardzo wygodne :
Obrazek

Dla mnie jakis horror z kolei :D , na budowe to moze bym sie w takie ubral ale poza tym to chyba pod pistoletem :D

chill napisał/a:

Ale nie takie :shock: ;) :
Obrazek

A to juz jakies emo gejostwo rzeczywiscie, ale to chyba widac roznice miedzy waskimi rurkami a tym czyms.


chill napisał/a:

Mi chodzi o to że niektórzy się przejmują że nie wejdą w spodnie i dlatego nie chca trenowac nóg - nie chca być silnymi chłopami ... :)
Jaki problem kupić rozmiar większe , szersze czy po prostu dopasować coś innego ... ?

Dla mnie sprawa jest prosta, albo masz swoj styl albo go nie masz, jezeli nie masz to sprawa jest prosta, zakladasz jakies pierwsze lepsze wory i po sprawie. Ja jednak wole miec swoj pierwiastek nawet w stylu ubierania i workowatych gaci nie zaloze, bo sie po prostu brzydze takimi i zle bym sie czul w takich :) Mnie tez dziwi, jak mozna zrezygnowac z siebie, bo mi uda puchna, wiec kupie sobie szersze, wsadze dupe w nie i bede wygladal jak jakis odpustowy hipster. Bleeee ;D
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Śro Cze 06, 2012 21:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Cze 06, 2012 21:27   

http://www.bravo.pl/styl/...ki/ida,1081106/
Cytat:
Obcisłe spodnie mogą nadmiernie uciskać tzw. nerw skórny boczny uda, co po jakimś czasie jest w stanie doprowadzić do choroby o groźnie brzmiącej nazwie meralgia z parestezjami. Jej objawami są pieczenie, drętwienie nóg, kłopoty z poruszaniem się, a nawet... utrata czucia. Zbagatelizowanie dolegliwości może doprowadzić do trwałego uszkodzenia nerwu!

Cytat:
Męscy fani rurek, poza uszkodzeniem nerwu, narażeni są również na… przegrzewanie się jąder. Zbyt obcisłe spodnie, szczególnie te wykonane ze sztucznych materiałów, wyraźnie ograniczają dopływ powietrza do skóry, przez co zostaje podwyższona temperatura w okolicach krocza. Prowadzi to do obniżenia jakości nasienia, a w ekstremalnych sytuacjach nawet do bezpłodności!

Cytat:
Objawem nieprawidłowo dobranych, za ciasnych spodni są również tzw. pajączki na skórze nóg – czyli popękane naczynka krwionośne. Nie tylko są one powodem do kompleksów, ale by się ich pozbyć konieczna jest pomoc lekarza. Z czasem mogą pojawiać się również obrzęki, które razem pajączkami są pierwszym krokiem do powstania w późniejszym wieku groźnych żylaków.

:P
 
     
Edyta Słonecka
Najinteligentniejszy


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 932
Wysłany: Śro Cze 06, 2012 21:29   

Zyon serio wygladasz jak tych trzech kolesi ze zdjecia? :D

Ja rurki nosilam jak mialam kilkanascie lat i wtedy z kolezankami sluchalam metaliki ;D
Mialam takie fajowe sztruksy lee i wrangler z pewexu :D i ja je specjalnie zwezalam, jak sobie teraz pomysle , ze psulam takie za****iste dzwony, to jestem zla na siebie ;D
A potem nosilam juz tylko dzwony, dzieci kwiaty itp. I tak mi zostalo z tymi dzwonkami, choc teraz trudno je uchwycic we wranglerze, czy lee itp, bo same rurki, trzeba po prostu polatac po sklepach zanim sie cos kupi.
_________________
Z osobami z HIV i osobami odpowiedzialnymi za śmierć współforowiczów oraz ze złośliwymi kurduplami nie rozmawiam.
Nie rozmawiam również z ludźmi o mentalności motłochu, który pragnie tanich igrzysk.
Ostatnio zmieniony przez Edyta Słonecka Śro Cze 06, 2012 21:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Cze 06, 2012 21:33   

Edyta Słonecka napisał/a:
Zyon serio wygladasz jak tych trzech kolesi ze zdjecia? :D

oni sa inni wiec nie da sie byc podobnym do trzech naraz :D ale jesli juz to jak ten srodkowy :D ale raczej jak lorenzo ;D


Edyta Słonecka napisał/a:
Mialam takie fajowe sztruksy lee i wrangler z pewexu :D i ja je specjalnie zwezalam, jak sobie teraz pomysle , ze psulam takie za****iste dzwony, to jestem zla na siebie ;D

za czasow pewexu to wrangler i lee to byly zajebiste marki i mialy swietne modele, wrangler kansas, typowo kowbojskie rurki czy lee texas (teraz te modele sie zamienily markami) czy nawet levisy byly fajne 406 albo 411 a teraz tylko szajsowate 501 i nic wiecej
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Śro Cze 06, 2012 21:35, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Edyta Słonecka
Najinteligentniejszy


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 932
Wysłany: Śro Cze 06, 2012 21:47   

zyon napisał/a:
Edyta Słonecka napisał/a:
Zyon serio wygladasz jak tych trzech kolesi ze zdjecia? :D

oni sa inni wiec nie da sie byc podobnym do trzech naraz :D ale jesli juz to jak ten srodkowy :D ale raczej jak lorenzo ;D

O dzizas :D balabym sie ciebie :D nigdy nie bylam w towarzystwie takiego goscia :D zaintrygowales mnie ;D



zyon napisał/a:

za czasow pewexu to wrangler i lee to byly zajebiste marki i mialy swietne modele, wrangler kansas, typowo kowbojskie rurki czy lee texas (teraz te modele sie zamienily markami) czy nawet levisy byly fajne 406 albo 411 a teraz tylko szajsowate 501 i nic wiecej

No zebys wiedzial, ze tamte spodnie to nie to co teraz. Montanytez byly pamietam. :D
ja pamietam te moje, taki fajowy gleboki granat drobnego sztruksu, no ...za*te. Nie widuje teraz takich spodni. Ech, jak sobie pomysle, to szkoda tamtych czasow, mialy urok te pewexy :D


Ps. Teraz bede sobie ciebie wyobrazac tak jak ten gosc w srodku wyglada :D
_________________
Z osobami z HIV i osobami odpowiedzialnymi za śmierć współforowiczów oraz ze złośliwymi kurduplami nie rozmawiam.
Nie rozmawiam również z ludźmi o mentalności motłochu, który pragnie tanich igrzysk.
 
     
gravs 


Pomógł: 10 razy
Wiek: 39
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 483
Skąd: ze wsi
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 09:00   

zyon napisał/a:

oni sa inni wiec nie da sie byc podobnym do trzech naraz :D ale jesli juz to jak ten srodkowy :D ale raczej jak lorenzo ;D


:hah: też noszę rurki już od paru lat, właściwie od kiedy da się je kupić w sklepie. wcześniej sam zwężałem sobie spodnie.
to pewnie tak jak u Ciebie - metalowa przeszłość ;P
_________________
każda sztuka jest bezużyteczna - oscar wilde
 
     
side 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 687
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 09:19   

gravs napisał/a:
zyon napisał/a:

oni sa inni wiec nie da sie byc podobnym do trzech naraz :D ale jesli juz to jak ten srodkowy :D ale raczej jak lorenzo ;D


:hah: też noszę rurki już od paru lat, właściwie od kiedy da się je kupić w sklepie. wcześniej sam zwężałem sobie spodnie.
to pewnie tak jak u Ciebie - metalowa przeszłość ;P

rownie dobrze mogl byc depechowcem :P
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 09:51   

Imho najlepsze rurki teraz to lee knox.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
chill 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 818
Skąd: W-W
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 12:09   

zyon napisał/a:
Mnie tez dziwi, jak mozna zrezygnowac z siebie, bo mi uda puchna, wiec kupie sobie szersze, wsadze dupe w nie i bede wygladal jak jakis odpustowy hipster. Bleeee ;D


Nieżle jesteś zakręcony .. kolejny raz mnie nie rozumiesz.
Ja rozumiem że Ty lubisz obcisłe gacie ok , mi to nie odpowada a mój styl to jest raczej odrwotny . Wole wygode 100% . I nie rezygnuje ze swojego jakiegoś tam stylu dlatego że mi nogi puchną po siadach elegancko ..
Po prostu noszę się tak od lat od liceum chyba czy nawet wcześniej. Po prostu bliżej mi do wylajtowanego czarnucha niż do spoconego rockmana ;) .

Ale szacun szacun. Rocka tez słucham jeśli łączymy to w jakieś gusta muzyczne ...

Wiesz to tak jak Ty też nosisz bojówki a one sa przecież też lużniejsze trochę , sam mam takie ... Aha i workowatej przesady a la Baggy xxl z krokiem w kolanie też nie lubię ;)
Ja nie rezygnuję na pewno ze stylu i z dobrego samopoczucia ....

Przeniosłeś temat ok .To było w temacie ..

BTW co do tych trenowanych nóg ..( pomecze jeszcze chwile :D ) Myślę że taki Lorenzo czy inny VanDamme nie mieli chudych nóżek a w spodniach typu 501 sobie niezle radzą ;) Można , można .... ;)
Arnold pewnie też nie chodził w jakiś "skejtowych" porach ... :D
_________________
"he , to zabawne .. Że po za SYSTEMEM działa wszystko sprawnie" - Bolec , Tewu "Wyrwani ze snu"
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 15:06   

chill napisał/a:
Nieżle jesteś zakręcony .. kolejny raz mnie nie rozumiesz.
Ja rozumiem że Ty lubisz obcisłe gacie ok , mi to nie odpowada a mój styl to jest raczej odrwotny . Wole wygode 100% . I nie rezygnuje ze swojego jakiegoś tam stylu dlatego że mi nogi puchną po siadach elegancko ..

Nie musisz, bo lubisz workowate gacie, w takich to mozna i sumo cwiczyc :) W waskich jeansach raczej sie nie da :)

chill napisał/a:

Po prostu noszę się tak od lat od liceum chyba czy nawet wcześniej. Po prostu bliżej mi do wylajtowanego czarnucha niż do spoconego rockmana ;) .

Ja bym powiedzial, ze blizej ci do spoconego czarnucha niz do wyluzowanego rockmana ;)

chill napisał/a:
Wiesz to tak jak Ty też nosisz bojówki a one sa przecież też lużniejsze trochę , sam mam takie ... Aha i workowatej przesady a la Baggy xxl z krokiem w kolanie też nie lubię ;)
Ja nie rezygnuję na pewno ze stylu i z dobrego samopoczucia ....

Owszem bojowki to wyjatek, bo to spodnie wojskowe, mam na mysli bojowki czyli repliki oryginalnych m65 albo infantry czy pilotek a nie tzw dzisiaj byle co aby mialo kieszenie na kolanach.

chill napisał/a:
BTW co do tych trenowanych nóg ..( pomecze jeszcze chwile :D ) Myślę że taki Lorenzo czy inny VanDamme nie mieli chudych nóżek a w spodniach typu 501 sobie niezle radzą ;) Można , można .... ;)
Arnold pewnie też nie chodził w jakiś "skejtowych" porach ... :D


Moze po prostu kiedy ja mowie o rurkach to mowie o takich jak ma Lamas albo kolesie z Pungent Stench a ty jezeli myslisz o rurkach to masz na mysli takie emo gumiaki jak wlepiles :) Van Damme to akurat w wiesniackich eazy garniturowkach popyla a nie w dzinsach :)
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
chill 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 818
Skąd: W-W
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 16:26   

:D
zyon napisał/a:
Nie musisz, bo lubisz workowate gacie, w takich to mozna i sumo cwiczyc :) W waskich jeansach raczej sie nie da :)


W loose fit'ach można sumo napierniczać ;D ? Pierwsze słysze..


zyon napisał/a:
Owszem bojowki to wyjatek, bo to spodnie wojskowe, mam na mysli bojowki czyli repliki oryginalnych m65 albo infantry czy pilotek a nie tzw dzisiaj byle co aby mialo kieszenie na kolanach.


Ja mówię o takich samych, mam tylko repliki z army shopu ...

zyon napisał/a:
Moze po prostu kiedy ja mowie o rurkach to mowie o takich jak ma Lamas albo kolesie z Pungent Stench a ty jezeli myslisz o rurkach to masz na mysli takie emo gumiaki jak wlepiles :) Van Damme to akurat w wiesniackich eazy garniturowkach popyla a nie w dzinsach :)


Wkleiłem emo rurki dla kontrastu , nie zakładam że takie nosisz ;) :D
To jak ten Lorenzo ma chude nogi czy nie ? :D
_________________
"he , to zabawne .. Że po za SYSTEMEM działa wszystko sprawnie" - Bolec , Tewu "Wyrwani ze snu"
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 19:16   

http://www.youtube.com/wa...feature=related

 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Cze 19, 2013 20:03   

Owłosione rajstopy. Chiński sposób ochrony przed zboczeńcami


kupie sobie takie rajstopy, co o tym myślicie? dobry pomysł?
 
     
SmellyJelly

Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 1
Wysłany: Czw Sie 22, 2013 13:20   

No trzeba przyznać, że takie rajstopy pewnie świetnie zdają swój egzamin :D Z dodatków do urody osobiście jednak chyba bardziej wolę jakąś fajną perfumkę, np. mój nowy nabytek Ralph Lauren Romance http://www.douglas.pl/dou...ndex_b0013.html, który jest po prostu boski :pada: Polecam wypróbowanie tego oraz innych zapach z serii ;)
 
     
aquamarine

Dołączył: 15 Kwi 2022
Posty: 21
Wysłany: Pon Lip 10, 2023 21:14   

Witajcie na forum! Dzisiaj chciałabym poruszyć temat błyszczącej sukienki na wesele jako eleganckiego wyboru dla koneserek mody. Jeśli szukasz wyjątkowej kreacji, polecam sklep internetowy błyszcząca sukienka na wesele. Znajdziesz tam różnorodne modele, które zachwycą Cię swoją precyzją wykonania i pięknem detali. Błyszcząca sukienka na wesele to doskonały wybór dla kobiet, które cenią sobie elegancję i indywidualność w swoim wyglądzie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved